Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Siostry znalazły sposób na świąteczny biznes

94 040  
262   175  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego joga to grzech, a 500+ było złym pomysłem. Powiemy też o pięknych siostrach, które zdradzają, w jaki sposób można przekuć świąteczne przygotowania w dochodowy biznes.

#1. Radny PiS twierdzi, że joga to grzechSławomirowi Potockiemu z Białej Podlaskiej nie podoba się uwzględnienie zajęć jogi dla mieszkańców w przyszłorocznym budżecie miasta.
Kto i na jakiej podstawie wnioskował o finansowanie zajęć z jogi w parku Radziwiłłowskim w przyszłym roku? Ja jako katolik nie mogę głosować za jogą, to jest sprzeczne z wiarą katolicką. Widziałem prezydenta w kościele, jest więc katolikiem. Może nie wie, że joga to grzech.

Najbliższa dyskusja w sprawie kształtu budżetu i zajęć z jogi ma się odbyć 20 grudnia.


#2. Pisarz uważa, że Andrzej Sapkowski odniósł większy sukces od Olgi Tokarczuk


Zdjęcie (c) AKPA

Blogerka polityczna kataryna zaapelowała niedawno do polityków wszystkich ugrupowań, by docenić osiągnięcie noblistki Olgi Tokarczuk, ale też uszanować fakt, iż nie wszystkim jej literatura musi się podobać:
Prawico, czy możemy się zgodzić, że literacki Nobel to gigantyczny sukces? Nieprawicowo, czy możemy się zgodzić, że książki noblistki mogą się nie podobać, a nawet można ich - o zgrozo - nie przeczytać? Z szacunku do noblistki, nie traktujmy jej książek jak kolejnej pałki na wrogów.

Katarynie odpowiedział pisarz Jacek Piekara. Jego wypowiedź nie wszystkim się spodobała:
Gigantycznym sukcesem jest Sapkowski, a nie Tokarczuk. Bo przy "Wiedźminie" producenci gier i serialu zainwestowali dziesiątki milionów dolarów, dając zabawę milionom ludzi. A przy Tokarczuk parunastu akademików dogadało się przy stoliku, że lubią książki tej pani. Jest różnica?

Internauci nie szczędzili pisarzowi gorzkich słów:
Pan tak na serio czy to inteligentna ironia? Bo jeśli na serio, to proszę zgłosić do Nobla producentów klocków LEGO. Ci to dopiero dostarczyli zabawy milionom ludzi i zainwestowali miliony.
Oj, jak dotknęło! Erupcja kompleksów i małości.
A jakim gigantycznym sukcesem było "50 Shades of Grey"! Nobel dla autorki natentychmiast! Zawiść to brzydka cecha.


#3. Stanowcze słowa Donalda Tuska: "Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500+"


Zdjęcie (c) AKPA

W rozmowie dla "Dzień Dobry TVN" polityk wypowiedział się na temat flagowego programu Prawa i Sprawiedliwości:
Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500 plus. Liczyłem wtedy, na co Polskę stać, a na co nie. Polska musi teraz inwestować niewyobrażalne pieniądze w zdrowie, edukację i ochronę środowiska. PiS dokonało wyboru: damy tyle, ile się da, nie bacząc na to, czy za parę lat wystarczy pieniędzy na ochronę zdrowia dzieci. Wiem, że to co teraz mówię, nie jest popularne. Będziemy mieli 500 złotych w kieszeni, ale nie wyleczymy dziecka. Trzeba mądrzej wydawać pieniądze.

Niedawno Donald Tusk został wybrany na przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej.


#4. Korwin-Mikke masakruje kobiety: "Nie powinny wiedzieć, czy mężczyzna zakłada prezerwatywę"


Zdjęcie (c) AKPA

Polityk był gościem programu "Skandaliści" w Polsat News. W trakcie rozmowy kilka razy skrytykował kobiety. Najpierw odniósł się do swojego wcześniejszego twierdzenia, jakoby kobiety miały niższe IQ od mężczyzn:
W każdym podręczniku psychologii przeczytamy, że kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn, to ludzi szokuje. Po mojej wypowiedzi w PE, w Holandii zrobiono badania i wyszło, że różnica wynosi nie 2, a 8 punktów IQ.

Następnie uraczył widzów kawałem o holenderskich krowach:
Wie pani, po czym się poznaje, że się wjechało do Holandii? Po tym, że krowy są ładniejsze od kobiet.

Wypowiedział się też na temat seksu z kobietami:
Z moich pierwszych dziewczyn żadna nie wiedziała, że ja używam prezerwatywy. Bo robiłem to tak dyskretnie. Wtedy to robiłem, teraz tego nie robię. (...) Kobieta nie powinna tego wiedzieć.

Więcej komentarzy Korwina można przeczytać tutaj.

#5. Dekorują choinki leniwym ludziom. Siostry zdradzają szczegóły swojej nietypowej pracyVeronika Gentile i Giovanna Avati zaczęły zarabiać na życie, dekorując choinki. Jedna godzina pracy to wydatek 26 dolarów, przy czym często na jedną choinkę trzeba poświęcić minimum dwie godziny. Skąd wzięło się ich nietypowe zajęcie? Jak wyjaśnia 30-letnia Veronika:
Cztery lata temu powiedziałam mężowi, że chcę udekorować nasz dom na święta. Zwróciłam na siebie uwagę przyjaciół, którym podobały się moje ozdoby. Jeden z nich spytał, czy nie ozdobiłabym im choinki.

Obecnie siostry w ciągu dnia zarabiają wystarczająco dużo pieniędzy, by zafundować swoim rodzinom wystawne kolacje wigilijne. Jak wygląda ich praca na co dzień?
Wykorzystujemy to, co zostawiają nam klienci. Zwykle jest to pudło różnych ozdób. Sztuka polega na ich odpowiednim rozmieszczeniu. Gdy zdobię swoją choinkę, wieszam ozdobę, po czym cofam się i patrzę, czy faktycznie pasuje ona w tym miejscu. Tak samo postępuję w przypadku drzewek moich klientów.Jak powinna wyglądać idealna choinka?
Rób tak, jak ci się podoba. Jeśli chcesz mieć jasnopomarańczowe drzewo z zielonymi ozdobami, zrób to. To ty będziesz musiał na to patrzeć każdego dnia.

Gdybyś chciał, by Veronika ozdobiła ci choinkę, możesz do niej napisać tutaj.
>>> Ostatnio pisaliśmy o 20-latce, która odeszła z pracy i została cam girl

20

Oglądany: 94040x | Komentarzy: 175 | Okejek: 262 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało