Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Lech Wałęsa ujawnia straszną prawdę o UFO

101 604  
264   151  
W dzisiejszym odcinku o przerażającej wizji przyszłości, którą podzielił się ze światem Lech Wałęsa. Co nas czeka? Były prezydent wie coś, czego my nie wiedzieliśmy...

#1. Gwiazda "Gry o tron" omal nie otarła się o śmierć. Po latach wyjawiła zdrowotny sekret

Emilia Clarke, znana wszystkim jako Daenerys, kilka lat temu przeszła poważne operacje usunięcia tętniaków mózgu. Problemy zdrowotne pojawiły się krótko po zakończeniu zdjęć do 1. sezonu serialu "Gra o tron". Aktorka dopiero teraz odważyła się o tym opowiedzieć:
W momencie, kiedy zaczęły się spełniać moje marzenia z dzieciństwa, prawie straciłam rozum oraz życie. Nigdy nie opowiadałam publicznie tej historii, aż do teraz.

Po pierwszej operacji usunięcia tętniaka aktorka na krótki czas straciła mowę. Po wyjściu ze szpitala wiedziała, że pod czaszką znajduje się jeszcze jeden tętniak, który w każdej chwili może pęknąć:
Nawet przed rozpoczęciem zdjęć do 2. sezonu wciąż nie byłam pewna samej siebie. Często czułam się słabo i myślałam, że umrę. Podczas pobytu w hotelu w Londynie w czasie promocji serialu ledwo myślałam, nie mogłam pozbierać myśli i złapać oddechu, tym bardziej zachwycać dziennikarzy. Pomiędzy wywiadami zażywałam morfinę. Czułam ból, a zmęczenie było najbardziej wyczerpującą rzeczą, jaką doświadczyłam w swoim życiu razy milion. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy - jestem aktorką. Wraz z tą pracą pojawia się próżność. Spędziłam za dużo czasu, zastanawiając się nad tym, jak wyglądam.

Po kilku miesiącach lekarze spostrzegli, że drugi tętniak w mózgu aktorki powiększył się dwukrotnie. Konieczna była operacja. Specjaliści uspokajali aktorkę, że tym razem nie będzie ona tak skomplikowana. Prawda okazała się inna.
Nie ma problemu. Tylko że był problem. Kiedy mnie wybudzili, krzyczałam z bólu. Operacja zawiodła. Miałam rozległy krwotok i lekarze dali mi do zrozumienia, że moje szanse na przeżycie są niepewne. Musieli ponownie operować. Tym razem potrzebny był staromodny sposób - rozkrojenie mojej czaszki.

Trzecia operacja na mózgu zakończyła się wszczepieniem w głowę tytanowych płytek. Wykończona aktorka długo dochodziła do siebie.
Po tym, jak przez te wszystkie lata milczałam na ten temat, postanowiłam podzielić się pełną prawdą. Proszę, uwierzcie mi: wiem, że nie jestem wyjątkowa, nie jestem sama. Niezliczona ilość osób cierpi o wiele gorzej bez żadnej opieki, więc jestem szczęściarą, że się mną zaopiekowano.

Aktorka udzieliła wsparcia fundacji SameYou zapewniającej leczenie osobom po urazach mózgu. Liczy też, że swoją historią doda odwagi innym chorym.

Artykuł dostępny tylko dla aktywnych bojowników JM.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
46

Oglądany: 101604x | Komentarzy: 151 | Okejek: 264 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.11

24.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało