Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kolekcja interesujących zdjęć – Szkockie baletnice tańczą na brzegu jeziora

25 113  
256   33  
W dzisiejszej „Kolekcji...” znajdziecie, między innymi, najlepszy mural 2023 roku, pupila pewnego Libijczyka oraz ciekawą chińską księgarnię.

#1. Ogromne liniowce turystyczne w porcie San Juan.#2. Rzeźbiarz robi sobie przerwę od pracy nad figurą z piasku w parku rzeźb SandWorld w Weymouth w Wielkiej Brytanii.#3. Szkockie baletnice tańczą na brzegu jeziora Loch Lomond.#4. Młody Libijczyk Abdel Fattah al-Saadi, który kupił i wychował czteromiesięczne lwiątko, bawi się z drapieżnikiem w swoim ogrodzie w Trypolis w Libii.#5. Tak suszy się ryby w indyjskim mieście Bombaj.#6. Kobieta stoi na falochronie w mieście Chongqing w południowo-zachodnich Chinach.#7. Spiralne półki na książki w księgarni w Guangzhou w Chinach.#8. Zwiedzający eksploruje Dobszyńską Jaskinię Lodową.


Wyjątkowa jaskinia lodowa położona w pobliżu słowackiej wsi Dobsina znalazła się ostatnio pod lupą ekspertów, którzy sprawdzają, czy nie zagrażają jej zmiany klimatyczne i czy lód znika z powierzchni ziemi równie szybko jak lodowce arktyczne. Geolodzy twierdzą, że różnica między przyrostem a utratą lodu jest alarmująca.

#9. Mural autorstwa artysty ulicznego Sfhira (Hugo Lomas) w mieście Fene (A Coruña, Hiszpania). Mural ten został wybrany najlepszym muralem roku 2023 przez Street Art Cities.#10. Kawałek kwarcu z hollandytami.#11. Widok na starożytne miasto Efez z zainstalowanym nowym oświetleniem, aby turyści mogli odwiedzić to miejsce wieczorem. Pierwsze osady na tym terenie datowane są na epokę neolitu.#12. Zielony Człowiek i jego królowa tańczą podczas celtyckiego festiwalu ognia Beltane w Hampshire w południowej Anglii. Gaelickie święto majowe wyznacza początek lata. Było ono powszechnie obchodzone w Irlandii, Szkocji i na wyspie Man.#13. Urządzenia klimatyzacyjne w budynku mieszkalnym w Hongkongu.#14. Gniazdo z nowo narodzonymi modliszkami.#15. Tej wiosny Luwr w Paryżu zorganizował wycieczki sportowe z zajęciami cardio, jogą i parkietem tanecznym. Już rano, przed otwarciem muzeum, każdy może wziąć udział w niezwykłej wycieczce. W programie trening mięśni podczas spaceru wśród kolekcji rzeźb.#16. Graffiti w katakumbach Paryża.#17. Artysta uliczny występuje na ulicy Al Muizz w starej dzielnicy Kairu, stolicy Egiptu.#18. Drewniane żaglówki na molo w Cap-Haitien na wyspie Haiti.#19. Artyści na Międzynarodowym Terminalu Pasażerskim w Sydney zorganizowali pokaz promujący film „Furiosa: Saga Mad Max”, którego premiera odbędzie się 24 maja 2024 r.#20. Zachód słońca w Katmandu.


W poprzedniej części: kostiumy seryjnego mordercy

1

Oglądany: 25113x | Komentarzy: 33 | Okejek: 256 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało