Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Żenujący komentarz Mamy Ginekolog pod zdjęciem Natalii Siwiec

115 144  
207   115  
Dzisiejszym odcinkiem zawładną influencerki. Powiemy o Iwi, która promuje buty, żerując na zmarłej matce. Będzie też o żenującym komentarzu niejakiej Mamy Ginekolog. Dlaczego jej zdaniem Natalia Siwiec zmienia świat na lepsze?

#1. Influencerka promuje buty, żerując na zmarłej matce. "Wiem, że cieszyłaby ją tak duża zniżka"

d_44.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Iwi Malinowska to tzw. mikro-influencerka, ponieważ ma "zaledwie" 12,9 tys. obserwatorów na Instagramie. Mimo to dziewczyna załapała się na współpracę z marką obuwniczą CCC. Niestety nikt nie przewidział tego, w jaki sposób Iwi postanowi wypromować rabaty w sklepie. W sieci pojawił się screen wpisu, w którym żeruje na zmarłej matce, by zachęcić czytelniczki do skorzystania z promocji.
Moja mama była mistrzynią internetu i wyszukiwania perełek i promocji różnego typu, uwielbiała też buty, mimo że sama ich nie nosiła. (...) Dziś, wybierając sobie kolejne buty z kolekcji CCC (tym razem na obcasie), myślę o niej i wiem, że najbardziej cieszyłaby ją ta duża zniżka hehe.

EZGcyJMWkAEAIy_?format=jpg&name=small

Wpis został usunięty, a influencerka ukryła swoje konto. Na drugi dzień odniosła się do krytyki pod swoim adresem i zapowiedziała, że będzie pisała to, co jej się podoba.

#2. Producent koncertu dla TVP tłumaczy się z łamania zakazu zgromadzeń

b690312b03f33e43bffe768b8b7640dc.jpg

Wczoraj pisaliśmy o tym, że z okazji Dnia Matki TVP zorganizowała koncert, w którym doszło do złamania wielu zakazów wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Spółka World Media, producent koncertu, postanowił odnieść się do medialnej nagonki i wyjaśnić przede wszystkim, dlaczego koncert odbył się z udziałem publiczności:
Wszystkie osoby obecne na tzw. widowni były aktorami-statystami, którzy zostali zaangażowani do udziału w produkcji koncertu na tożsamych zasadach jak artyści, występujący na scenie, dlatego osoby te nie stanowiły publiczności (...). Pojęcie publiczności oznacza nieokreśloną liczbę odbiorców i zakłada dodatkowo dość znaczną liczbę osób, co w przypadku działań produkcyjnych koncertu w kontekście aktorów–statystów, również nie miało miejsca. (...) Koncert dedykowany był wyłącznie produkcji audycji pod nazwą ''Dla Ciebie Mamo'', przeznaczonej do nadania m.in. w ramach programu TVP1, więc przez pojęcie sceny należy rozumieć nie tylko scenę, na której występowali artyści, ale również widownię, tj. miejsca siedzące.

Nie wiadomo, ile osób przebywało łącznie na widowni oraz dlaczego żadna z nich nie nosiła maseczek.

#3. Biskup krytykuje zablokowanie przez policję pielgrzymki na Jasną Górę

p2.jpg

Ks. bp Józef Zawitkowski wypowiedział się krytycznie na temat służb, przez które piesza pielgrzymka z Łowicza na Jasną Górę, w której wzięło udział około 200 osób, musiała zostać odwołana. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia. Zawitkowski uważa zachowanie policji za skandaliczne:
Dziwne jest to, że ani zaborcy, ani okupanci – choć utrudniali pielgrzymowanie – nie zatrzymali nigdy pielgrzymki łowickiej, która na Jasną Górę wyruszyła w tym roku 365. raz. Tym razem udało się to policji w wolnym kraju.

Pielgrzymi mają być odwiezieni do domów autokarami. Niektórzy deklarowali, że będą uciekali lasami, byle tylko dotrzeć do Częstochowy.

#4. Polska celebrytka oskarża Madonnę o bycie diabłem i illuminati

63fee07dc75917b297d2817257d2c46a.jpg

Niejaka Viola Kołakowska popularność zdobyła w kwietniu dzięki nawoływaniu Polaków do ignorowania kwarantanny i wychodzenia z domów, o czym pisaliśmy tutaj. Teraz celebrytka (i podobno aktorka) postanowiła wysnuć teorią spiskową na temat samej Madonny. Pod zdjęciem piosenkarki na Instagramie Kołakowska zarzuciła jej powiązanie z diabłem i iluminatami:
Jesteś diabłem! Nie jesteś człowiekiem! Jesteś illuminati... Gdzie są twoje dzieci? Jak smakuje krew dzieci?

Internauci z Polski szybko wychwycili komentarz i próbowali się dowiedzieć, czy "gwiazda" jest trzeźwa. Viola odmówiła komentarza.

#5. Szokujące słowa ofiary księdza-pedofila. "Ręką, którą mnie masturbował, rozdawał komunię świętą"

luck9kpTURBXy9kYWIzMjc3OTllNjFiOWNlNDQxZWQxZTFlZTkxODYwNS5qcGeSlQMAAM0DFM0Bu5UCzQOdAMPDgqEwAaExAQ

Głos Wielkopolski opublikował rozmowę z panem Tomaszem, który po emisji najnowszego dokumentu braci Sekielskich postanowił zabrać głos w sprawie księdza Arkadiusza H. z Koźmina Wielkopolskiego, który w przeszłości dopuścił się na nim molestowania seksualnego:
Ksiądz Arkadiusz miał dwie twarze: pierwszą, w której widzieliśmy księdza grającego na gitarze i porywającego wszystkich do wspólnego śpiewu i modlitwy, organizatora wielu imprez. (...) Druga twarz to niestety twarz oprawcy. Spotkało mnie z jego strony bardzo wiele złego.

41-latek opisał pierwsze "zbliżenie" z duchownym:
Zaczął mnie całować, wkładać język w moje usta. W moim sercu pojawił się lęk i strach. Nie wiedziałem co mam zrobić. Byłem wtedy osobą zamkniętą w sobie, lękliwą. Nic nie mówiłem. Nagle poczułem, że rozpina mi rozporek od spodni. Włożył mi rękę w majtki i zaczął mnie masturbować. Następnie rozpinał swój i kazał mi robić to samo jemu. Ja jednak tego nie robiłem. Czułem obrzydzenie. Po wszystkim wychodził do łazienki, żeby się masturbować. Potem wracał i rozmawiał ze mną jak gdyby nigdy nic. Mówił do mnie: "Tomaszu, tylko nie mów nic nikomu". I tak było. Nie mówiłem prawie przez 30 lat.

Mężczyzna przyznaje, że nawet rodzice Arkadiusza H. nie byli w stanie zapanować nad jego zboczeniem:
Pewnego dnia ksiądz Arkadiusz powiedział do nas: - Tomek i Damian (imię zmienione - przyp. red.) pojedziecie do mojego domu do Koryt. Tam będziemy spać, a jutro wrócimy z powrotem do Pleszewa. Poznaliśmy rodziców księdza. Nawet oni nie byli w stanie powstrzymać jego chorych żądz. W nocy molestował Damiana. Myślę, że on milczy do dzisiaj i będzie milczał dalej. Ja postanowiłem o tym mówić i wyrzucić to z siebie, aby być czystym, aby być dalej szczęśliwym człowiekiem, aby nie popadać dalej w nerwicę i depresję, bo jest to bardzo ciężka choroba i walczy się z nią czasami do końca życia.

Całą rozmowę można przeczytać tutaj.

#6. Żenujący komentarz Mamy Ginekolog pod zdjęciem Natalii Siwiec z niepomalowanymi paznokciami u stóp


b66d30377ebb09d48124ff23d4e9ec98,750,0,0,0.jpg

Dzisiejszy odcinek rozpoczęły i zakończą influencerki, które po aferze z Jessicą Mercedes miały w tym tygodniu wyjątkowo dużo do powiedzenia. Jeżeli nie wiesz, kim są Mama Ginekolog i Natalia Siwiec - nie przejmuj się. Oby tak zostało. Ta druga opublikowała ostatnio post sponsorowany na Instagramie, na którym pokazała się swoim fankom z nieumalowanymi paznokciami u stóp. Zachwyciło to Mamę Ginekolog, która zasugerowała, że Siwiec jest bohaterką:
Natalia, obserwuję Cię od dawna. Nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem, czy pamiętasz. Żadne Twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak, jak to. Niezrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów, a z drugiej odwaga. Odwaga to cecha, która zmienia świat na lepsze.

Internauci nie mieli litości dla autorki żenującego komentarza:
Odwaga? Serio? Odwagą może być powiedzenie ''nie'' oprawcy albo głośne manifestowanie swoich poglądów sprzecznych z ogólnie przyjętymi, ale o zgrozo, nie pokazanie palca u stopy. Dokąd ten świat zmierza…

Warto dodać, że Mama Ginekolog to influencerka, która oskarżana jest o hipokryzję i wiele podejrzanych praktyk. Na Facebooku działa nawet antyfanowska grupa, która ma ponad 11 tysięcy członków.

>>> Ostatnio pisaliśmy o szokującej ofercie sprzedaży samochodu

62

Oglądany: 115144x | Komentarzy: 115 | Okejek: 207 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.10

16.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało