Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Rozczarowani turyści dzielą się miejscami z całego świata, które nie są warte zachodu

59 888  
297   78  
Podróżowanie jest ekscytujące i warto zbierać wspomnienia z nowych miejsc, ale pamiętajcie, że sporo atrakcji jest mocno przereklamowanych i lepiej po prostu ich unikać.

#1.

Indie i Egipt, jeśli jesteś samotną dziewczyną.

#2.

Times Square. Sklepy, naganiacze i te zbyt agresywne postacie z Muppetów, które próbują namówić cię na pozbycie się gotówki. To tylko kilka billboardów i miejsce, w którym można kupić tańsze bilety na Broadway. Nic więcej.

#3.

Hollywood, Kalifornia. Jako ktoś, kto mieszka w pobliżu i często pracuje w okolicy – jest to dziura. Miejsce brudne i pełne przestępczości.

#4.

Wszystkie te miejsca, w których turyści niszczą przyrodę i szkodzą ekosystemowi. Wydaje mi się, że dotyczy to dużej części Hawajów.

#5.

Paryski Disneyland. Jeśli chcesz spędzić dzień w kolejkach otoczony płaczącymi dziećmi i wściekłymi rodzicami popychającymi cię, to jest to miejsce dla ciebie.

#6.

Nassau. Znajduje się na Bahamach i większość linii wycieczkowych zawsze zatrzymuje się w tym porcie. Ale to całe miasto jest pułapką i tylko się naciąga turystów na kasę. W całym mieście gra muzyka i nie można przejść więcej niż dwa metry bez kogoś, kto próbuje ci coś sprzedać.

#7.

Stonehenge. Te kamienie nie są tak wielkie, jak się spodziewałem.

#8.

Plaża Bondi. Szczerze mówiąc, jest to jedna z najgorszych plaż w Sydney, która jest tak pełna turystów, że pływasz/relaksujesz się z ośmioma milionami innych ludzi. Jeśli możesz, udaj się dalej w dół wybrzeża – Wollongong, Kiama i Gerringong mają piękne plaże o znacznie mniejszym natężeniu ruchu.

#9.

Nie mógłbym zapłacić za wyjazd do Dubaju. Nie jest wart żadnych pieniędzy.

#10.

Jeśli planujesz zobaczyć wieżę Eiffla, weź ze sobą dodatkowe 100 zł. Teraz pobierają opłaty nawet za samo spojrzenie na nią, a jeśli już płacisz za przejście przez bramkę, równie dobrze możesz zapłacić za wejście na to cholerstwo. A jeśli już płacisz za wspinaczkę, równie dobrze możesz zapłacić trochę więcej za wjazd windą. Pamiętam, kiedy można było przejść pod nią za darmo.
5

Oglądany: 59888x | Komentarzy: 78 | Okejek: 297 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało