Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kiedy już myślałeś, że nie da się wymyślić nic głupszego, oni wprowadzili do sklepów to...

66 495  
96   40  
"Wyobraź sobie, że chciałbyś usiąść..." - tak oczami wyobraźni widzimy początek reklamy tego dziadostwa, za które ktoś każe sobie płacić 1000 dolarów. Krzesło, które masz zawszę pod ręką dupą... Zanim podejmiecie decyzję, czy warto to kupić, przeczytajcie poniższą recenzję - jedyną, jaka ukazała się przy tym towarze na Amazonie.


(Ocena 5/5) Wspaniały produkt!

Najlepsza rzecz pod słońcem! Kupiłem po jednym dla każdego członka rodziny (łącznie 4). Dzięki temu mogliśmy zaoszczędzić sporo miejsca w domu, bo nie potrzebujemy już krzeseł i kanapy. Moja dwumiesięczna córka nie potrafi jeszcze chodzić, więc nie może tego należycie używać, ale służy jej za świetną podpórkę. Ćwiczy w ten sposób nogi i niedługo zacznie sama chodzić.

Gadżet jest tak wygodny, że usunąłem nawet siedzenia z samochodu. Mam tylko nadzieję, że nikt nie we mnie nie puknie od tyłu, bo nie mam teraz oparć. Działa jednak dobrze z pasami bezpieczeństwa, choć na początku było trochę dziwnie, gdyż korzystam z manualnej skrzyni biegów.

Największy minus jest taki, że trudno z tym usiąść na muszli. Kolejna sprawa to siadanie na miękkiej ziemi. Jeśli na takowej usiądziesz, to zwyczajnie utkniesz i ktoś będzie ci musiał pomóc. Należy jednak przyznać, że obcy pomagający ci w takiej sytuacji mają niezły ubaw. Zdecydowanie jest to warte 1000 dolarów! Mam tylko nadzieję, że materiał jest wytrzymały, bo korzystam z niego codziennie pod prysznicem.

Na koniec dodam, że kupiłem jeden egzemplarz dla mojej teściowej na 60. urodziny, ale jeszcze nie widziałem, żeby z niego korzystała. Zawsze kiedy do nas przychodzi musi siadać na podłodze (bo nie mamy już krzeseł i kanapy) i bardzo ciężko jest ją później podnieść! Pewnie dlatego, że waży 140 kg. Jestem przekonany, że gdyby producent zrobił większy pas, nosiłaby go bez przerwy. Być może rozważą stworzenie czegoś w rozmiarze XXXL, aby mogło się tym cieszyć więcej Amerykanów.

Tak wygląda to w akcji, chociaż na filmiku jest jakiś inny model:


Istotnym pytaniem nie jest to, czy dałbyś za to krzesło 1000 dolarów, tylko czy pokazałbyś się z tym na mieście, gdyby ktoś dał ci 1000 dolarów?

Oglądany: 66495x | Komentarzy: 40 | Okejek: 96 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało