Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

18 zdjęć wyciskających łzy

141 542  
603   91  
Czasami wystarczy jedno zdjęcie i kryjąca się za nim historia.

Strażniczka z rezerwatu płacze przy zabitym przez kłusowników nosorożcu

Ostatni weteran z całego oddziału z drugiej wojny światowej idzie na paradzie z okazji Dnia Zwycięstwa


Bilbord wykupiony przez mamę 7-letniego zaginionego Kyrona HormanaObiecuję, że cię znajdę. Nigdy nie przestanę. Kocham, mamusia.

List, który był przymocowany do balonika, który spadł po pęknięciuMamo, tak bardzo za tobą tęsknię. Chciałem, żebyś wiedziała, że żałuję, że sprawiałem ci ból. Udało się, mamo, skończyłem liceum. Kocham cię, mamo, tak bardzo cię kocham.

Kosz zamówiony przez umierającego męża dla jego żonyCześć, kochanie, upewniłem się, że nasze dziewczynki zawsze będą się tobą opiekowały. Pozwól im cię kochać i pomóc ci przetrwać ten okres. Znajdź radość w naszych wspomnieniach, naszych dzieciach i wnukach. Nie płacz za mną, bo będę na ciebie czekał. Kocham, Rich.

Mężczyzna przejechał 960 km, aby przy grobie ojca posłuchać transmisji z meczu i z nim być świadkiem wygranej CubsówPatton Oswalt po odebraniu nagrody Emmy, kilka miesięcy po śmierci żonySyryjska dziewczynka, która uznała aparat fotograficzny za broń i zamiast uśmiechnąć się wykonuje gest poddania sięŚlub mężczyzny chorującego na nowotwór w terminalnym stanie, któremu lekarze dali tydzień życia"Gdyby miłość mogła cię ocalić, żyłabyś wiecznie"Wypowiedź Ann Druyan o jej zmarłym mężu Carlu Saganie"Kiedy mój mąż zmarł, wiele osób do mnie podchodziło (i nadal się to zdarza) i pytało, ponieważ był słynny i znany z tego, że jest niewierzący, czy Carl zmienił się pod koniec i czy zaczął wierzyć w życie po życiu. Często mnie też pytali, czy myślę, że go znowu zobaczę. Carl stawił czoła śmierci z niesłabnącą odwagą i nigdy nie szukał ucieczki w iluzjach.

Tragiczne było to, że wiedzieliśmy, że już nigdy się nie zobaczymy. Nie spodziewam się ponownego zjednoczenia z Carlem. Ale wspaniałą rzeczą jest to, że kiedy byliśmy razem, przez blisko 20 lat, żyliśmy z jasnym przeświadczeniem, jak krótkie i cenne jest życie. Nigdy nie trywializowaliśmy znaczenia śmieci przez udawanie, że była czymś innym niż ostatecznym rozstaniem. Każda chwila, kiedy żyliśmy i byliśmy razem była cudowna - nie cudowna w sensie niewytłumaczalnym czy nadprzyrodzonym. Widzieliśmy, że podarowano nam szansę... Ta zwykła okazja mogła być tak hojna i miła... Że znaleźliśmy siebie, jak to Carl tak pięknie opisał w "Kosmosie", wiecie, w bezkresie przestrzeni i bezmiarze czasu... Że mogliśmy być razem przez dwadzieścia lat. To jest coś, co mnie podtrzymuje i jest dużo bardziej znaczące...

To jak mnie traktował i to jak ja traktowałam jego, to jak się sobą opiekowaliśmy i naszą rodziną, kiedy żył. To jest dużo ważniejsze niż myśl, że kiedyś go zobaczę. Nie sądzę, żebym jeszcze kiedyś zobaczyła Carla. Ale go widziałam. Widzieliśmy się. Znaleźliśmy się w kosmosie i to było piękne".

Liścik powieszony w taksówceDrogi tatusiu, dziękuję, że tak ciężko dla nas pracujesz. Bardzo cię kocham. Aesi

Pogrzeb Beau Bidena, najstarszego syna byłego wiceprezydenta USA Joe BidenaSyria: ojciec, który był przekonany, że jego syn nie żyje dowiaduje się, że dziecko ocalałoKhanittha “Mint” Phasaeng po zdobyciu tytułu Miss Tajlandii w 2015 r. przybyła do domu rodzinnego, aby złożyć wyrazy szacunku matce, która zbierała śmieci, aby zapewnić jak najlepszą przyszłość swojej córceTatuaż rannego żołnierza ewakuowanego do szpitalaPoświęcę się dla tych, których kocham

Ostatnie chwile z psem, który musi zostać uśpiony

17

Oglądany: 141542x | Komentarzy: 91 | Okejek: 603 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.04

14.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało