Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Fan serii "Fallout" złożył preorder na nową część gry, płacąc producentowi... kapslami

77 016  
368   57  
Dla niewtajemniczonych w klimat gry - kapsle służą tam za oficjalną walutę. Mężczyzna zbierał je kilka lat, aby ostatecznie wysłać do firmy Bethseda prawie 2500 kapsli.

Wartość tych kapsli według przelicznika z gry to ok. 1000 dolarów - nowa gra w preorderze kosztuje 60 dolarów

Fallout 3 była moją ulubioną grą od lat i to właśnie dzięki niej zacząłem zbierać kapsle. Studia i ilość przelanego na nich alkoholu znacznie ułatwiły sprawę.

Do kapsli dołączony był list

Czołem chłopacy i dziewczyny,

Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, jestem wielkim fanem serii. Nie ma sensu nawet tłumaczyć jak bardzo byłem podekscytowany, kiedy widziałem coraz więcej publikowanych rzeczy z Fallout 4. Zauważyłem również, że zaczęliście przyjmować już zamówienia na preorder. Cena podana była tylko w przedwojennych dolarach, a ponieważ nie byłem pewny ile jest obecnie wart, wysłałem wszystko co zaoszczędziłem od czasu, kiedy pierwszy raz zagrałem w Fallout 3. Używając łazienkowej wagi i skali znalezionej na Wikipedii, wykalkulowałem, że jest ich tam ok. 2240. To wystarczająco, aby zapłacić, prawda?

Jestem "pecetowcem" i mój nick na Steamie to [...], a jeśli coś nie zadziała, mój e-mail to [...].
Jeśli kapsle nie zostaną uznane za środek płatniczy, dajcie mi znać, jestem pewien, że coś wymyślimy. Jeszcze jedno - w sierpniu wyprowadzam się, więc jeśli chcecie mi coś wysłać (np. zwrot oszczędności mojego życia), nie sugerujcie się adresem zwrotnym. Napiszcie do mnie i się dogadamy.

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie tego i mam nadzieję, że moje 7,5-letnia zbiórka kapsli nie skończy w śmietniku w siedzibie Bethseda.

Ostatnie zdjęcie przed wysyłką

Nie wiemy jeszcze jaki finał będzie miała sprawa, ale mężczyzna obiecał poinformować nas o reakcji firmy. Pozostaje nam tylko czekać!
4

Oglądany: 77016x | Komentarzy: 57 | Okejek: 368 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.03

27.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało