Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Co byś zrobił, gdyby okazało się, że zostało ci 6 miesięcy życia?

117 507  
462   49  
Odpowiedź na to pytanie znaleźć musiał Chris Price, u którego zdiagnozowano raka przełyku. Zaraz po tym oświadczył się swojej dziewczynie Ceri i bez zastanowienia wzięli ślub.

1

Ceri miała już czwórkę dzieci, które również wzięły udział w uroczystości...

Mając jedynie 6 miesięcy życia przed sobą, Chris całkowicie poświęcił się swojemu małżeństwu...

W podróż poślubną wybrali się całą rodziną do Disneylandu w Paryżu...

Po powrocie nieoczekiwanie zabrał Ceri do Nowego Jorku na weekend wypełniony zwiedzaniem i zakupami. Chłopak wydał ogromne pieniądze na markowe buty i torebkę, o których zawsze marzyła jego żona...

Następnym jego krokiem miała być urodzinowa wycieczka do Las Vegas. Po zarezerwowaniu biletów i dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, jego czas niestety dobiegł końca... Chris umarł w ramionach Ceri i został pochowany w tym samym kościele, w którym brali ślub...


Po jego śmierci Ceri napisała:

Gdyby moja miłość mogła go uratować, żyłby wiecznie. Włożyliśmy naprawdę wiele w ten krótki okres czasu, który razem spędziliśmy. Jego choroba sprawiła, że żył pełnią życia, a mnie nauczyła tego samego.

Umarł w moich ramionach, czułam jego ostatni wdech. To złamało mnie kompletnie, do dziś używam jego wody kolońskiej i zakładam jego ciuchy, aby poczuć jego obecność. Naprawdę mnie kochał i traktował czwórkę moich dzieci jak swoje. One również bardzo go kochały.

Niczego nie żałuję - wiedzieliśmy co się wydarzy i celebrowaliśmy każdą chwilę życia ze sobą. Na jego pogrzebie puściliśmy jego ulubioną piosenkę: Robin S - Show Me Love. To właśnie robił - pokazywał wszystkim czym jest miłość. Brakuje mi go każdego dnia.

Oglądany: 117507x | Komentarzy: 49 | Okejek: 462 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.11

15.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało