Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zapachy, które lubimy najbardziej

240 771  
2249   257  
Ludzie są różni i każdemu odpowiada coś innego. Wśród zapachów da się jednak wyróżnić te, które większość z nas wprawia w błogi nastrój. Oto najlepsze z nich.

#1. Świeżo skoszona trawa

Jeśli oczywiście ktoś nie jest alergikiem, zapach świeżo skoszonej trawy działa nad wyraz orzeźwiająco, przypominając młodzieńcze czasy. A jeszcze jak się tę trawę skosiło samemu, aromat nabiera wręcz transcendentalnego znaczenia...

#2. Świeże, jeszcze ciepłe pieczywo


Aromat świeżego chleba albo bułeczki, jeszcze ciepłej, po zawitaniu do kuchni wczesnym rankiem. Zapach najpyszniejszy, któremu przeważnie towarzyszy najstraszliwszy dźwięk świata - burczenie w brzuchu.

#3. Benzyna


Jeden z najdroższych zapachów, nie tylko (w większości) męskim nosom, ale też portfelom. Trzeba przyznać, że w zapachu na stacji benzynowej jest coś takiego, przy czym największemu mięczakowi twardnieją... muskuły.

#4. Kwiaty


Zmieniamy szybciutko pierwiastek męski na żeński, gdyż na tej liście nie mogło zabraknąć oczywiście wszelkiego rodzaju pachnących kwiatów. Oczywiście panowie też je lubią, ale wiadomo, dla kogo stworzyła je Matka Natura w szczególności :)

#5. Deszcz


Krótko: chyba nie ma takiej osoby, która po zaczerpnięciu po deszczu świeżego powietrza pełną piersią powiedziałaby "fuj".

#6. Pranie


Kolejny zapach świeżości, choć sztuczny, to jakże przyjemny. Jego wartość doceniają najbardziej ci, którzy po ciężkim dniu, wykąpani, padają ze zmęczenia na świeżo przebraną pościel.


#7. Morze


Powiew morskiej bryzy nieodłącznie kojarzyć się może z czasem letniej zabawy. Faktem jest, że jeśli poczuje się go raz, zawsze będzie wiadomo, kiedy jest się nad morzem lub oceanem.


#8. Smażony boczek


Bardziej wyrazisty, niż wymienione wcześniej pieczywo, ale świetnie zaczyna się z nim dzień. Jesteśmy nawet pewni, że na samą myśl o nim niejednemu pociekła właśnie ślinka ;)

#9. Czekolada


Może służyć za pożywienie, nagrodę lub romantyczny prezent. Czekolada kusi swoim charakterystycznym zapachem i nie da się jej powiązać z jakimkolwiek negatywnym uczuciem.

#10. Udana impreza


Zapach udanej imprezy, a na zdjęciu glany? Każdy kto poznał zapach potu po wspólnym szalonym pogo wie, że nic tak mocno nie łączy ludzi. Jeśli dodać do tego aromat kultowego Komandosa lub innych średnio procentowych perfum, nawet Efekt Axe więdnie.


A jakie są wasze ulubione zapachy?
6

Oglądany: 240771x | Komentarzy: 257 | Okejek: 2249 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało