Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – kobieta wygadała się o wygranej na loterii i teraz ma problem

55 352  
247   81  
W dzisiejszym odcinku: o błędach popełnianych podczas podróżowania do innych krajów, katowaniu więźniów i zmysłowym wyginaniu się w kościele.

#1. Starsza kobieta dostała kilka tysięcy dolarów kary za „przemyt” kanapki z kurczakiem

l_20507970d57526f1.jpg

Ciągniesz 5-litrowego „dżonego” z bezcłowego na lotnisku – proszę tędy, piękny kierowniku! Ale spróbuj zapomnieć o kanapce naprędce wrzuconej do plecaka albo torebki… Jeśli przylatujesz do Australii, to lepiej upewnij się, że kanapka już dawno wylądowała w twoim brzuchu albo przynajmniej koszu na śmieci. June Armstrong zapomniała i musiała zapłacić 3300 dolarów australijskich kary. 77-letnia Nowozelandka leciała z Christchurch w swoim rodzinnym kraju do Brisbane w Australii. Już na miejscu służby graniczne znalazły w należącej do kobiety torebce kanapkę z kurczakiem, co ich zdaniem stanowiło pogwałcenie przepisów dotyczących importu mięsa do kraju.

#2. Więźniowie w jednym z ruskich zakładów karnych muszą dzień w dzień słuchać tych samych piosenek

l_2050798511eea472.jpg

Wyobraź sobie, że włączasz stację radiową, słuchasz piosenek, a po paru godzinach orientujesz się, że te same piosenki leciały już wcześniej. Włączasz to samo radio nazajutrz i znowu to samo. Na szczęście to tylko wyobrażenia lub co najwyżej rzeczywistość zarezerwowana dla więźniów zakładu karnego Kapotnia pod Moskwą. Osadzeni tam skazańcy od niepokornych artystów do brutalnych postaci podziemnego światka muszą słuchać tej samej listy utworów. Dzień w dzień, tydzień po tygodniu, rok po roku. Osadzony tam wcześniej z powodów politycznych Grigori Melkoniants ujawnił, że na plejliście znajdują się między innymi utwory artystów takich jak Bon Jovi czy Moby.

#3. Proboszcz wyleciał z parafii za wynajęcie budynku kościoła do nakręcenia teledysku popowego

l_205079999e852893.jpg

Gdyby zespół Arka Noego albo chociaż taka Madonna zgłosiła się do proboszcza którejś parafii i poprosiła o wynajęcie budynku kościoła do nakręcenia teledysku, to pewnie nie byłoby problemu. Sabrina Carpenter odziana w pończochy i tiulową bluzko-spódnicę, wyginająca się w wyzywających pozach pomiędzy kościelnymi ławami to jednak zbyt dużo. Biskup archidiecezji w Brooklynie nie miał innego wyjścia i odwołał Jamie’ego Gigantiello z funkcji proboszcza parafii pw. Naszej Pani w Mount Carmel. Odwołany ksiądz zdążył przeprosić za swoje postępowanie, przekazał też cały dochód z teledysku w wysokości 5000 dolarów na pomoc potrzebującym.

#4. Mężczyzna wygrał na loterii ponad miliard dolarów i pozwał matkę swojego dziecka za to, że wygadała się o wygranej

l_205080347fc80fc4.jpg

Pierwsza zasada zarządzania tajemnicą mówi, że jak zdradzasz komuś tajemnicę, to musisz zaznaczyć, że to tajemnica – tak, żeby ta osoba wiedziała i mogła bezpiecznie przekazać tajemnicę kolejnej osobie. W ten sposób tajemnica pozostaje tajemnicą. Niejaka Sara Smith zapomniała chyba o zasadzie przekazywania tajemnic i teraz będzie miała problem. Mieszkanka amerykańskiego stanu Maine została pozwana przez swojego konkubenta, który w styczniu 2023 roku został zwycięzcą loterii Mega Millions i stał się bogatszy o 1,35 mld dolarów brutto. Mężczyzna wolał jednak, by informacja o jego wygranej nie rozeszła się zbyt szeroko – szczególnie po rodzinie. Miał nawet parafować specjalną umowę o poufności razem ze swoją konkubiną, jednak jakimś cudem rodzice mężczyzny i jego siostra dowiedzieli się o wygranej. „Jak do tego doszło? Nie wiem” – nieoficjalnie miała powiedzieć partnerka mężczyzny, która będzie musiała dowieść, że to nie ona stanowi źródło wycieku. Jeśli jej się to nie uda, to może stać się biedniejsza o co najmniej 100 tysięcy dolarów.

#5. Kobieta zabiła swojego męża, bo nie chciał jej zabrać na wycieczkę do Dubaju

l_2050802d12850b25.jpg

Jak ci baba jęczy o garnek za 100 zł, to kup jej go i doceń, że nie męczy buły o wycieczkę do Dubaju. Będziesz spokojniejszy nie tylko ze względu na stan konta. Nie da się tego powiedzieć o jednym z mieszkańców luksusowej dzielnicy Wanavdi w mieście Pune na zachodzie Indii. Nikhil Khanna zmarł w wyniku obrażeń zadanych mu przez żonę Renukę. 38-latce nie podobało się, że jej 36-letni mąż-biznesmen nie chce zabrać obojga na wycieczkę do Dubaju z okazji urodzin Renuki. Kobieta nie potrafiła się z tym pogodzić i w trakcie kłótni uderzyła swojego męża tak mocno, że złamała mu nos i wybiła kilka zębów. Mężczyzna stracił też przytomność i więcej już jej nie odzyskał.

W szał lepiej nie wpadać, dlatego poczytaj jeszcze trochę newsów.

1

Oglądany: 55352x | Komentarzy: 81 | Okejek: 247 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało