Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Co się dzieje obecnie ze Stuu? Wiceminister sprawiedliwości wraca do sprawy

37 086  
110   40  
O Stuarcie Burtonie zrobiło się ostatnio dość cicho, jednak wiceminister sprawiedliwości postanowił odświeżyć temat i dać małą aktualizację, co obecnie dzieje się ze Stuu.
Pamiętacie jeszcze głośną sprawę Stuarta „Stuu” Burtona oskarżonego o kontakty seksualne z nieletnimi? Wszystko zaczęło się od filmu Sylwestra Wardęgi, który otworzył puszkę Pandory. Właśnie dlatego cała ta afera zyskała miano „Pandora gate”. Oprócz Stuu zamieszanych było w nią kilka innych znanych osób, jednak dzisiaj poświęcimy całą uwagę jemu.Zapewne większość osób, która śledziła całą sprawę, zatrzymała się na tym, że za Stuartem został wystawiony list gończy, a rzekomo widzowie Wardęgi dokonali na nim obywatelskiego zatrzymania w Wielkiej Brytanii.

Od tamtego czasu wszystko jednak przycichło i nikt już nie mówi o Stuarcie, a tym bardziej nie aktualizuje jego sprawy. Na szczęście wiceminister sprawiedliwości Piotr Cieplucha postanowił zrobić nam małą aktualizację przy okazji głośnej ostatnio sprawy patrostraemera Kawiaqa i jego kolegi Tucznika:

https://youtu.be/v4NfPhFi2kM?si=Qz7qODGbRuskUqMd&t...
Cieplucha był gościem Sławomira Jastrzębowskiego w studio Salon24:

(...) on faktycznie przebywa w tej chwili na terenie Wielkiej Brytanii. Z tego co wiem, w grudniu będą dalsze rozstrzygnięcia w tej sprawie. Tutaj został złożony wniosek przez polskie służby o to, by wydać podejrzanego w ręce polskich organów ścigania i polskiego wymiaru sprawiedliwości, gdzie mogłyby być mu już przedstawione konkretne zarzuty.

Widzimy więc, że sprawa nie posunęła się specjalnie naprzód. Nie wiadomo nawet, czy Wielka Brytania zgodzi się na wydanie Stuu. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie ominie go zasłużona kara, a internauci mu tego nie zapomną.
67

Oglądany: 37086x | Komentarzy: 40 | Okejek: 110 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.05

29.05

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało