Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Gdzie pracują prawdziwe ślicznotki? Zobacz!

71 561  
148   53  
Doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność, sumienność, zarządzanie czasem i ludźmi to cechy, które pozwolą nam łatwo znaleźć wymarzoną pracę. Jednak czasem najważniejsza jest uroda.

#1. Pogodynka

Każdy z nas może sobie wyszukać w internecie prognozę pogody. Prawie wszyscy mamy jakąś apkę pogodową w smartfonie. Więc po co oglądamy prognozę pogody w TV? To proste! Żeby popatrzeć na ładne dziewczyny.

#2. Prezenterka telewizyjna

shutterstock_760921252.jpg

Nie wszyscy ludzie pracujący w telewizji są piękni, ale nie ma co udawać, że uroda w tym zawodzie nie ma znaczenia. Lepiej się słucha osoby, która jest ładna. Mamy pozytywne skojarzenia i z przyjemnością oglądamy programy prowadzone przez piękne kobiety.

#3. Trenerka

shutterstock_791706466.jpg

Trenerka osobista musi świetnie wyglądać. Swoim wyglądem najlepiej inspiruje wyznawczynie do wysiłku na siłowni i do odpowiedniej diety. Kobiety zazdroszczą figury Lewandowskiej i Chodakowskiej, ale na szczęście w wielu przypadkach ta zazdrość jest motywująca.

#4. Kelnerka

shutterstock_788892346.jpg

Praktycznie w każdym zawodzie, w którym mamy bezpośrednio do czynienia z klientami, wygląd ma wielkie znaczenie. Ładna, uśmiechnięta i flirtująca kelnerka ma szansę na dorobienie sobie do marnej, podstawowej pensji napiwkami.

#5. Masażystki

91c50f955d02ca14ca0a3ae3b33f55b3-the-client-list-the-list.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Nie mówimy tu konkretnie o wiadomo jakich masażach, ale o tych najzwyklejszych, leczniczych. Pacjenci wolą się oddać w ręce wysportowanej, ładnej osoby. Masaż to ciężka praca, dlatego też szukając masażystki zwracamy uwagę na to, czy jest szczupła i ładnie umięśniona. W tym zawodzie jednak umiejętności są najważniejsze, ale uroda też się liczy.

#6. Recepcjonistka

Hotel-Receptionist.jpg

Czy to w hotelu, czy w biurze, czy nawet w przychodni lekarskiej pierwsza osoba, która nas wita to recepcjonistka. I od tej osoby zależy zrobienie na nas pierwszego, pozytywnego wrażenia. W tym zawodzie niestety (albo „stety”) od umiejętności ważniejsza jest uroda i charakter. W końcu każdego da się nauczyć tego, co recepcjonistka powinna umieć.

#7. Ring girls

5942e0945a8b9_o,size,640x400,q,71,h,70a74c.jpg

Jedynym zadaniem tych dziewczyn jest paradowanie po ringu w kusym stroju i wymachiwanie tablicą z numerem. Te dziewczyny muszą być piękne, mieć idealną figurę i muszą umieć pewnie chodzić w butach na wysokich obcasach.

#8. Personel pokładowy

shutterstock_791051176-1600x1068.jpg

Personel pokładowy to zazwyczaj piękne dziewczyny i przystojni faceci. Wszyscy są mili, uśmiechnięci, a stewardessy mają zawsze idealny makijaż. Podczas krótkich i długich lotów pasażerom przyjemnie jest popatrzeć na śliczne buźki.

#9. Asystentki/ sekretarki

shutterstock_791582311-1600x1067.jpg

Mężczyźni na wysokich stanowiskach potrzebują kogoś, kto będzie nie tylko przynosił im kawę, ale również organizował ich dzień - spotkania służbowe, rezerwacje, rozmowy i wiele innych rzeczy. Na te stanowiska najczęściej aplikują piękne kobiety, które po cichutku marzą o karierze. Od danej osoby zależy, czy marzą o poślubieniu swojego szefa, czy też o zdobyciu lepszego stanowiska w firmie.

#10. Nauczycielka

Teacher-Training-Course-1.jpg

Wspominając szkolne czasy, przypominamy sobie zawsze nauczycieli, którzy byli zabawni, wyluzowani, surowi oraz tych, którzy naprawdę nas czegoś nauczyli. Pamiętamy również piękne nauczycielki - studentki na praktyce, młodziutkie nauczycielki zaraz po studiach oraz te łapiące się już do kategorii MILF. I niech mi nikt nie mówi, że podczas całej swojej edukacji nie natknął się na przynajmniej jedną piękną nauczycielkę.

Oglądany: 71561x | Komentarzy: 53 | Okejek: 148 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.02

16.02

15.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało