Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Co podoba się facetom w kobietach?

311 124  
706   95  
Ilu facetów, tyle opinii. Nic dziwnego, że na pytanie "Co uważasz za seksowne w kobiecie?" ankietowani wymieniali bardzo różne rzeczy. Oto kilka najczęściej powtarzających się odpowiedzi.

#1. Bałagan na głowie

Nie mylić z bałaganem w głowie! Kobieta potrafi spędzić wiele godzin w łazience na modelowaniu swojej fryzury, a istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że facetowi, z którym ma się spotkać, bardziej podobają się włosy w seksownym nieładzie.

#2. Przeciąganie i rozciąganie


Leniwe poranne przeciąganie się w łóżku i rozciąganie po treningu należą ponoć do niezwykle atrakcyjnych widoków dla męskiego oka.

#3. Pot


Ponoć niektóre kobiety twierdzą, że po intensywnym treningu są niezbyt atrakcyjnym obiektem i nie mogą się w takim stanie podobać mężczyznom - roztrzepane włosy, błyszczące od potu ciało... Okazuje się, że może być dokładnie na odwrót. Wielu facetów przyznaje, że takie widoki należą do ich ulubionych.

#4. Podskakujące piersi


Akurat tutaj zaskoczenia nie ma.

#5. Złość i gniew


Za to tutaj już tak. Niektórzy faceci uważają rozgniewaną kobietę za szczególnie atrakcyjną. Nawet amerykańscy naukowcy nie są w stanie wyjaśnić tego zjawiska. Być może to objaw zaniku instynktu samozachowawczego?

#6. Broń


Prawdziwy facet lubi broń, a jako dziecko na dworze z kumplami wystrzelił więcej wyimaginowanej amunicji, niż amerykańscy żołnierze broniący demokracji na całym świecie razem wzięci. Prawdziwy facet lubi też kobiety. Zwłaszcza kobiety z bronią.

#7. Flanelowe koszule


Powyższe zdjęcie dowodzi, że coś jest na rzeczy. Wielu pytanych facetów uznało widok kobiety we flanelowej koszuli za bardzo seksowny. Nie należy jednak przesadzać - magia flaneli zniknie, jeśli będzie jej na ciele zbyt dużo.

#8. Bejsbolki


Ponoć ten rodzaj czapki ma sygnalizować, że jej właścicielka lubi sport, czyli nie tylko go uprawia, ale również ogląda. Wspólne oglądanie meczu z dziewczyną brzmi całkiem ciekawie i abstrakcyjnie jednocześnie.

#9. Męskie ciuchy


Należy tutaj nieco uściślić. Po pierwsze chodzi głównie o koszulę, a po drugie, o TWOJĄ koszulę:


#10. Jedzenie banana


Banan sam w sobie nie jest sexy. Facet jedzący banana też nie. Zwłaszcza jeśli jest brzydki i wygląda wtedy jak małpa. Za to kobieta zmysłowo jedząca banana jest sexy. Nie musi być zmysłowo, wystarczy, że je. I patrzy ci w oczy.

#11. Gra na instrumencie


Twoja dziewczyna nie musi być wirtuozem światowej klasy. Dla ciebie zawsze będzie mistrzem, a dzięki instrumentowi i talentowi podoba ci się jeszcze bardziej.

#12. Taniec na rurze


Kobiecie ciało jest piękne, a piękno wprowadzone w ruch to orgazm dla estety. Taniec na rurze przestaje kojarzyć się z podrzędnym klubem, gdzie oprócz widoku nagiego ciała można dostać po gębie lub obudzić się z rachunkiem na pół miliona. Teraz to przede wszystkim sztuka, która - podobnie jak mężczyźni - kocha piękno.
82

Oglądany: 311124x | Komentarzy: 95 | Okejek: 706 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało