Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

6 elementów, które robią dobre wrażenie na dziewczynach

310 353  
695   137  
Każdego dnia miliony mężczyzn zadają sobie bardzo ważne pytanie: jak zyskać w oczach płci pięknej? Próbują rzeźbić swoje ciała na siłowni, dbać o cerę i odpowiednio dobierać ubrania, ale czasem to i tak nie wystarczy. Z pomocą jak zwykle przychodzą naukowcy i ogłaszają wyniki swoich jakże wiarygodnych badań.

#1. Red is not bad

Badania dowodzą, że kobiety podświadomie przyjmują czerwony kolor ubrania u mężczyzny jako oznakę władzy i pewności siebie. Co ciekawe, mężczyźni również lubią czerwone ciuchy u kobiet, o czym pisaliśmy w innym artykule jakiś czas temu. Przypadek?

#2. Zarost


Tutaj chyba nie ma niespodzianki. Płci pięknej zazwyczaj podoba się gęsty zarost, który dodaje twarzy faceta jeszcze więcej męskości i dojrzałości. Jednak niektórzy Bojownicy mogą zadać sobie teraz pytanie: skoro zarost ma być tak atrakcyjny, to dlaczego obiekt ich westchnień wybrał miłośnika wąskich rureczek z trampkami o twarzy niemowlaka?

#3. Dobra postawa


Możesz być czułym, romantycznym, odpowiedzialnym facetem, po prostu aniołem, ale jeśli jesteś też garbaty, to zawsze będziesz co najwyżej garbatym aniołem, którego żadna nie chce. Przynajmniej tak dowodzą badania, których rezultaty mówią o słabości kobiet do zdrowej postawy u mężczyzny. Można mieć jednak nadzieję, że podobnie jak i w poprzednim punkcie, chociaż część niewiast przejawia pewne odchylenia od normy i nie przykłada do naszej postawy aż tak wielkiej wagi.

#4. Uśmiech


Badacze radzą mężczyznom, by mniej się uśmiechali, jeśli chcą zwrócić na siebie uwagę kobiet. Nie chodzi o to, że podobają im się faceci-buce, ale podświadomie mogą odbierać szeroki uśmiech na twarzy potencjalnego partnera jako objaw słabości. Przecież przewodnik stada nie może być śmieszkiem.

#5. Mięśnie


W końcu coś, w co można uwierzyć. Kobietom podobają się umięśnieni faceci. Co prawda autorzy badań nie uściślili, co mają na myśli pisząc "umięśnieni", ale możemy założyć, że w pakowaniu na siłce nie należy przesadzać, bo bycie koksem nie zawsze zyska nam sympatię pięknych pań. Ech, kogo my chcemy oszukać. Oczywiście, że zyska. Ulica i MTV nie mogą się mylić.

#6. Pot


Okazuje się, że niektóre składniki męskiego potu mogą przyciągać kobiety. Szczególne silne działanie ma mieć androstendion, który rzekomo poprawia kobietom nastrój i pobudza je seksualnie. Jeśli dotąd nie wiedziałeś dlaczego żeńska część pasażerów autobusu odsuwa się od ciebie, gdy wracasz do domu po zakupach w gorący dzień, to teraz wiesz, że twój pot po prostu nie zawiera tego cennego feromonu.

Jest też jeden element ubioru, o którym badacze nie wspomnieli, ale który jak doświadczyło już w życiu wielu bojowników ma kluczowe znaczenie przy robieniu dobrego wrażenia na płci pięknej:

14

Oglądany: 310353x | Komentarzy: 137 | Okejek: 695 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało