Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Czy Ronaldo będzie grał w Wiśle Kraków?

34 651  
154   26  
O tym oficjalnie przeczytasz dopiero w jutrzejszych gazetach!

To wydaje się nieprawdopodobne, ale z kręgów zbliżonych do klubu WISŁA KRAKÓW S.S.A. dowiedzieliśmy się, że są duże szanse by od przyszłego sezonu w barwach tego klubu grał nie kto inny jak Ronaldo Nazario de Lima. jeden z najlepszych na świecie piłkarzy, gwiazda ostatnich mistrzostw świata w piłce nożnej. Zarząd klubu nabrał, co prawda, wody w usta, ale faktem jest, że w czasie ostatniego weekendu Ronaldo gościł w Krakowie i rozmawiał z przedstawicielami klubu. Cała wizyta była utrzymana w ogromnej tajemnicy i najprawdopodobniej dopiero po naszej publikacji dziennikarze sportowi zaczną szturmować siedzibę krakowskiego klubu by dowiedzieć się szczegółów planowanego transferu.

Szykuje się największa sensacja w historii polskiej piłki nożnej! Natychmiast nasuwa się pytanie czy Ronaldo przyjmie również polskie obywatelstwo i będzie grał w naszej podupadłej reprezentacji?
Aby wizytę gwiazdy zachować w tajemnicy podjęto nadzwyczajne środki ostrożności i być może udało by się to, gdyby nie jeden z naszych bojowników, który, zupełnie przypadkowo, uwiecznił na zdjęciu Ronaldo wraz z trenerem jadących z siedziby Wisły na krakowskie lotnisko.
Zobacz już teraz zdjęcie, które za kilka godzin obiegnie cały świat:

 

 


Oglądany: 34651x | Komentarzy: 26 | Okejek: 154 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.10

05.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało