Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dawid17
Miniaturka MTV
Destylacja czystego alkoholu i zapach starszych osób
Kolejny odcinek z odpowiedziami na trzy pytania widzów.
okejki 129 · komentarze 26 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Może zawierać GLUTEN
W internecie ludzi łatwo poróżnić. Tak jak w życiu. Czym? Absolutnie wszystkim. Nie tylko tym z kim sypiają ale także tym co jedzą. Warto sobie w tym środowisku zadać pytanie: czy rzeczywiście jest o co toczyć te boje? Czyli o glutenie...
okejki 192 · komentarze 55 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
6 największych naukowych przekrętów
Nauka to najlepsze narzędzie do opisu świata jakim dysponujemy. Ale nie jest to narzędzie doskonałe. Głównie dlatego, że operuje nim człowiek, który intencjonalnie może go używać w złej wierze. A to z jednej strony podkopuje wiarę w naukę z drugiej słusznie wzmagają czujność.
okejki 209 · komentarze 65 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Gdzie można znaleźć wulkany?
Wulkanizm jest czymś co w geologii generuje niezwykłe wręcz siły. Nic więc dziwnego, że wulkany rozbudzają wyobraźnię - choćby tym, że w ciągu tygodnia potrafią na przykład wyrosnąć na polu kukurydzy. Ale takie zjawiska to rzadkość - w filmie o tym gdzie i dlaczego powinno się szukać wulkanów.
okejki 78 · komentarze 10 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Mutacje u ludzi i psia ślina na rany, czyli kolejna seria odpowiedzi
A w odcinku poza gościem specjalnym odpowiedzi na aż 4 pytania - o mutacje u ludzi, leczenie ran psią śliną, strzelanie palcami i dmuchanie na gorącą zupę
okejki 126 · komentarze 31 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Wygrywanie na receptę - początki [Historia dopingu cz. 1]
Ludzie lubią zwycięzców. I lubią też być lubiani. Nic dziwnego więc, że czasami posuwają się do nieuczciwych zagrań aby móc cieszyć się oklaskami, którymi inni nagradzają ich wyniki sportowe.
okejki 94 · komentarze 10 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak stać się berserkiem?
Chyba nikt nie umiał wykrzesać z siebie tyle woli walki co berserkowie - najbardziej zajadli wojownicy nordyccy. Niektórzy naukowcy twierdzą, że istnieli oni tylko w legendach. Inni, że można było się nimi stać w pewien ciekawy sposób. I o tym właśnie sposobie usłyszycie w odcinku.
okejki 88 · komentarze 27 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
6 skał i minerałów, które można uznać za niezwykłe
Jeszcze nie tak dawno wyobrażając sobie coś mało porywającego pomyślałbym o skałach. I wpadłbym w pułapkę powierzchownego traktowania dyscypliny naukowej. Bo wcale nie tak trudno opowiedzieć coś ciekawego o "zwykłych kamieniach".
okejki 191 · komentarze 28 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Kilka słów o niezauważalnej pandemii
Trwa EURO - turniej globalny. Tak, jak globalne są pandemie. Tylko, że o święcie piłkarskim słyszą wszyscy a o chorobie na którą cierpią 3 osoby na 100 już tylko nieliczni. Dlaczego tak się dzieje? O tym w niniejszym filmie.
okejki 175 · komentarze 23 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
4 niezwykłe dinozaury, których prawdopodobnie nie znasz
Osobiście z przykrością zauważam, że obecnie nie pamiętam połowy nazw dinozaurów, które w wieku lat 10 recytowałem bez zająknięcia. Najwyższy czas nadrobić wiedzę na temat tych niezwykłych stworzeń.
okejki 37 · komentarze 7 · 5 lat temu