Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dawid17
Miniaturka MTV
Czy w Polsce powinniśmy oszczędzać wodę?
Krótko o tym czy w naszym kraju powinno się oszczędzać wodę i czy pomoże to "dzieciom w Etiopii". Film w ramach krajowej akcji Kropla do kropli.
okejki 155 · komentarze 65 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Czarnobyl - 30 lat nowego myślenia. Część 3: Życie
Po 30 latach od awarii ciągle wiele kwestii pozostaje niewyjaśnionych i kontrowersyjnych. Jedną z nich jest bez dwóch zdań kwestia tego ile osób ucierpiało na skutek awarii. Próba odpowiedzi na takie pytanie w filmie.
okejki 331 · komentarze 28 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Czarnobyl - 30 lat nowego myślenia. Część 2: Walka ze śmiercią
Kontynuacja historii tego, co się działo w miejscu największej awarii w historii energetyki jądrowej. Po awarii sytuacja wymagała natychmiastowej interwencji - inaczej bardzo szybko mogło zrobić się dużo gorzej.
okejki 354 · komentarze 45 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Czarnobyl - 30 lat nowego myślenia. Część 1: Test.
26 kwietnia miała miejsce awaria w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Największa katastrofa w historii energetyki atomowej. Mija 30 lat od dnia, który jak żaden inny zmienił umysły ludzi na całym świecie. W tym filmie postaram się opowiedzieć o tym jak doszło do awarii.
okejki 386 · komentarze 40 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Energia z jądra atomu | Uwaga! Naukowy Bełkot
Rocznica awarii czarnobylskiej zbliża się wielkimi krokami. Aby lepiej zrozumieć to co się wówczas zdarzyło dobrze jest znać budowę i zasadę działania elektrowni atomowych.
okejki 220 · komentarze 50 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Jakie jest promieniowanie wokół "Oka Moskwy"?
Będąc w strefie wykluczenia wokół strefy wykluczenia wokół elektrowni w Czarnobylu nieco "na żywioł" nakręciłem odcinek w których opowiadam o dawkach promieniowania.
okejki 37 · komentarze 6 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Ale to już BYŁO... czyli o déjà vu
Było! Już to gdzieś widziałem... ale to raczej niemożliwe, bo to dzieje się teraz... Skąd się bierze takie uczucie? Co ono oznacza? Co się wtedy dzieje w mózgu? Tak. Dziś o déjà vu.
okejki 86 · komentarze 22 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
6 jadowitych stworzeń, których wolelibyście nie spotkać
Pewnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu wzdrygnął się z lękiem na widok pająka. Ale w naszym kraju nie musimy się bać, że takie jadowite stworzenia zrobią nam krzywdę (no chyba, że jesteśmy uczuleni...). W innych częściach świata nie możemy już być tacy spokojni.
okejki 195 · komentarze 26 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Kto lub co zmienia nam klimat?
Zima się kończy... U mnie śniegu nie było - to chyba jednak mamy to globalne ocieplenie klimatu, nie? Mamy, ale nie dlatego, że poskąpiło nam śniegu tej zimy. To żaden dowód - są inne. Lepsze!
okejki 207 · komentarze 110 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Czy można umrzeć z nudów?
Niby nie, ale z badań wynika, że lepiej tego unikać. Zawsze można spróbować zabić nudę odpalając jakiś film popularnonaukowy.
okejki 188 · komentarze 14 · 6 lat temu