Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dawid17
Miniaturka MTV
Dlaczego warto zostać dawcą krwi?
Kampanie zachęcające do oddawania krwi przekonują nas, że ten szlachetny czyn jest obojętny dla naszego zdrowia. A co jeśli prawda jest taka, że to dla nas bardzo korzystne?
okejki 184 · komentarze 98 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
LSD - niedoceniony lek czy niebezpieczny narkotyk?
Czym jest i jak działa substancja, która w ilości jednej dziesiątej masy ziarenka piasku jest w stanie na wiele godzin wprowadzić człowieka w odmienny stan świadomości? Czy słusznie upatrujemy w niej zagrożenie? Po obejrzeniu filmu każdy będzie mógł sam odpowiedzieć sobie na to pytanie.
okejki 202 · komentarze 54 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
7 mitów o promieniowaniu jądrowym i energetyce jądrowej
W społeczeństwie funkcjonuje wiele uprzedzeń niepodpartych faktycznym stanem wiedzy. Jednym z nich jest właśnie lęk przed energią atomową i każdą postacią promieniowania.
okejki 284 · komentarze 46 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Dwa słowa o antykoncepcji hormonalnej
Jedni mówią, że to wspaniały wynalazek, który zrewolucjonizował świat. Inni, że niemoralna tabletka, która szkodzi kobietom. No i oczywiście ponoć rosną po niej wąsy. Gdzie jest prawda? Jak to zwykle bywa - pośrodku...
okejki 176 · komentarze 90 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Aspartam i cała ta trująca 'chemia' w jedzeniu
Słyszeliście zapewne, że jesteśmy bezczelnie faszerowani rakotwórczymi chemikaliami dodawanymi do żywności. Wiecie też, że trzeba się wystrzegać całego tego 'E' w jedzeniu. A zastanawialiście się nad tym trochę dokładniej?
okejki 497 · komentarze 103 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Kilka naukowych słów o e-papierosach
Wiele osób zapewne ma w noworocznych postanowieniach rzucenie palenia. Warto więc wiedzieć z czym wiąże się nałóg nikotynowy i co niesie ze sobą e-papieros. Niepalący też znajdą kilka ciekawych informacji
okejki 237 · komentarze 51 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Rekordy alkoholowe i kac
Ile można wypić? Dużo - jak dużo można się dowiedzieć z filmu. Ponadto można w nim znaleźć naukowe informacje dotyczące tego jak minimalizować efekty kaca. Wobec zbliżającego Sylwestra można się więc czegoś przydatnego dowiedzieć.
okejki 162 · komentarze 41 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Sterydy - co rośnie, co maleje?
Jak działa koks? Czym grozi jego stosowanie? Dlaczego tak wielu sportowców go stosuje? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w filmie.
okejki 254 · komentarze 31 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Czy (i dlaczego) powinniśmy bać się Eboli?
Spośród wielu scenariuszy końca cywilizacji ten mówiący o epidemii śmiercionośnej choroby jest chyba najbardziej przerażający. Dlatego boimy się ptasiej czy świńskiej grypy, SARS i właśnie Eboli. Ale czy słusznie?
okejki 137 · komentarze 39 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Najbardziej "hardkorowe" zwierzę świata
Zapewne mało kto o nim słyszał - a szkoda. Przed wami miodożer zwany ratelem, postrach Afryki i części Azji.
okejki 289 · komentarze 33 · 7 lat temu