Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Bigos V

29 949  
95   9  
Kliknij i zobacz więcej!W dzisiejszym Bigosie poczytamy o tym jak urzędnicy przepychają się ze striptizerkami, jak pozbyć się ropuch, a także o pewnym kochliwym złodzieju. A na końcu apel do Wojewódzkiego i Majewskiego.

 #10

W jednym z rosyjskich miast znaleziono chłopca-ptaka. Dziecko przez całe życie mieszkało w pokoju z różnymi ptakami, trzymanymi tam przez szurniętą mamusię. Jedyny znany chłopcu sposób porozumiewania to ćwierkanie. Może by tak Rosjanie wysłali go do rozmów z naszymi kaczorami, na pewno znaleźli by wspólny język.

 #9

Kiedy człowiek ma pecha? Trudno znaleźć ogólną definicję, ale na pewno pecha mieli dwaj rabusie, którzy postanowili okraść jeden z barów w Sydney. Ich niefart polegał na tym, że w knajpie akurat balowało 50 motocyklistów. Zgodnie z zasadą, że „zawsze może być gorzej” pragnę pocieszyć rabusiów: to mogli być motocykliści-geje. Wtedy dopiero byłby pech.

 #8

Za co można stracić pracę? Wicedyrektor olsztyńskiego Liceum Akademickiego utraciła angaż, za zdjęcie na Naszej Klasie na którym ma wyprostowany środkowy palec. Co by było, gdyby, zgodnie z modą, pokazała kawałek pośladka albo piersi? Chyba od razu oddano by ją tamtejszej Akademii Medycznej na sekcję zwłok.

 #7

Niemcy na wyspie Uznam wprowadzają „apteczkowy terror”. Polscy kierowcy, jadący na niemiecką stronę muszą mieć apteczki wyposażone dokładnie według tamtejszych norm. Jeśli coś jest niezgodnie z przepisami – mandat. Za krótkie nożyczki czy brak instrukcji pierwszej pomocy - 50 euro mandatu. Niemcy nazywają to „precyzją”, my – „sku****ństwem”, a świat – „Zjednoczoną Europą”.

 #6

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta walczy z barem ze striptizem, z którym dzieli budynek swojej siedziby. Według UOKiK, instytucja ma za mało przestrzeni, dlatego chcą pozbyć się sąsiadów. Moim zdaniem urzędnicy po prostu zazdroszczą, że ktoś ma większy burdel niż oni.

 #5

Problem we Wrocławiu. Miała powstać tam najdroższa fontanna w Polsce. Póki co jednak, jej budowa została wstrzymana z powodu... ropuch. Płazy te są u nas pod ochroną i nie można im tak po prostu odebrać domu. Teraz ropuchy i budowlańcy czekają na przeprowadzkę dotychczasowych mieszkańców do zoo. Tak jakby nie można w pobliżu francuskiej restauracji otworzyć... Skoro chińskie bary świetnie ograniczają populację bezdomnych psów, może francuskie restauracje zlikwidują problem ropuch?

 #4

Panowie! Cokolwiek byście robili, pamiętajcie że przede wszystkim jesteście mężczyznami! Tak jak Bruno Perez, rabuś Bóg wie skąd, który napadł na pocztę Bóg wie gdzie. Pan Perez został „obsłużony” przez uroczą Lucię Marcelo. Dziewczyna tak mu się spodobała, że następnego dnia wrócił do niej z kwiatami i częścią pieniędzy by przeprosić. Kiedy ona zabawiała go rozmową, na miejsce dotarła policja. Norma - facet się stara, a kobieta go sypie. Ale wyrok się skończy, a na pocztach pracuje jeszcze tyle miłych pań...

 #3

Naszemu rodakowi jadącemu autostradą w Tyrolu zabrakło 20 centów na bramce. Co w takiej sytuacji należało zrobić? Oczywiście zawrócić. I tak nasz bezimienny 55-latek przejechał się autostradą pod prąd. Tak już chyba zawsze będzie, że Polak jak nie ma pod górkę, to wiatr w oczy, a jak nie wiatr w oczy to pod prąd...

 #2

Tatrzański Park Narodowy ogłosił konkurs na projekt toalet, które mają być ustawione na drodze do Morskiego Oka. Mój pomysł konkursowy – na wybranych drzewach przybić tabliczki z napisem WC. I tak wszyscy sikają pod drzewami, teraz przynajmniej byłoby to legalne.

 #1

PiS zgodnie z zasadą, że „prawo jest dla ludzi a nie dla nas”, wyemitowało na swoim konwencie piosenkę „Jożin z Bażin”, autorstwa „Kabaretu pod wyrwigroszem”. Kabareciarze oczywiście zapowiedzieli wniesienie sprawy do sądu. Wciąż są u nas prawa autorskie i trzeba ich przestrzegać. Kubo Wojewódzki i Szymonie Majewski – nie idźcie więc tą samą drogą. My wiemy, że czytacie JM . :>

 

Oglądany: 29949x | Komentarzy: 9 | Okejek: 95 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało