Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Gigantyczna seks-impreza. Karły, emu i kobiety z brodą

111 428  
360   142  
W dzisiejszym odcinku o imprezie dla fetyszystów, która odbyła się w jednej z luksusowych rezydencji na przedmieściach San Francisco. Co zastali policjanci po przybyciu na miejsce?

#1. Organizatorka pielgrzymki za zebrane pieniądze kupiła luksusowy alkoholMaria H. została właśnie skazana na trzy lata więzienia za wyłudzenie 600 tys. złotych od pielgrzymów z Sandomierza. Kobieta w 2017 roku za pośrednictwem prowadzonego przez siebie biura podróży zorganizowała wyjazd do Fatimy. Miało w nim wziąć udział 170 osób. Ostatecznie wszyscy zobaczyli Fatimę jedynie na obrazku. Kobieta tłumaczyła później w sądzie, że planowała otworzyć nowy biznes, w ramach którego sprzedawałaby luksusowy alkohol. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczyła na zakup win i szampanów. Planowała zwrócić kwotę, gdy uda jej się sprzedać towar. Nie zwróciła.

#2. Palił w domu marihuanę. Policjanci wyczuli zapach z ulicyPolicjanci ze Środy Śląskiej zaniepokojeni podejrzanym zapachem i głośnym kaszlem dobiegającym z jednego z mieszkań postanowili wejść do środka i sprawdzić, co się dzieje. Funkcjonariusze przyłapali na gorącym uczynku 26-latka, który przyznał, że susz roślinny należy do niego. Mężczyznę przewieziono na komendę, gdzie po badaniach stwierdzono, iż była to marihuana. Delikwentowi grożą trzy lata więzienia.

#3. Lekarka twierdziła, że COVID-19 to ściema. Została odsunięta od zawoduDoktor Anna Martynowska była m.in. kandydatką Konfederacji w wyborach do Sejmu. Kobieta od początku drwiła z epidemii koronawirusa, sugerując, że wirus nie istnieje, a testy nie mają żadnej wartości diagnostycznej. Okręgowy Sąd Lekarski przeprowadził dochodzenie w tej sprawie. Stwierdzono, że Martynowska swoimi wypowiedziami naraża zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Lekarka została odsunięta na pół roku od zawodu. Może się jednak odwołać od decyzji sądu.

#4. Urwał Neptunowi fajfusa. Straty wyceniono na 30 tys. złotych22-latek z Warszawy po wizycie na Helu postanowił oderwać posągowi Neptuna przyrodzenie. Delikwenta nagrały kamery miejskiego monitoringu. Policja podjęła działania, w ramach których fajfusa udało się odzyskać. Zatrzymano też mężczyznę, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Straty wyceniono na 30 tys. złotych. 22-latek może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

#5. Niemieccy turyści masowo unikają płacenia za parkingi w KołobrzeguWładze Kołobrzegu planują nawiązać współpracę z kancelarią prawną, która spróbuje wyegzekwować zaległe opłaty od niemieckich turystów odwiedzających miasto. Jak się okazuje, odnotowano już 6147 przypadków, gdy Niemcy nie wrzucili pieniędzy do parkomatów i nie reagowali na wezwania do uiszczenia opłaty. Łączna kwota należności dla miasta przekracza już 300 tys. złotych. Od kwietnia mandat za parkowanie bez biletu wynosi nie 50, a 250 złotych.

#6. Gigantyczna seks-impreza. Karły, emu i kobiety z brodąPolicja z San Francisco otrzymała telefon od zaniepokojonych mieszkańców pewnej dzielnicy, którzy widzieli biegające w ogrodzie sąsiadów dzikie zwierzęta. Wkrótce potem aresztowano 71 osób, które zgromadziły się w luksusowej rezydencji, by wziąć udział w gigantycznej seks-imprezie dla fetyszystów. Nie brakowało na niej emu, karłów, kobiet z brodą i rzadkich okazów zwierząt. W ogrodzie postawiono zaś wielką fontannę nasienia. Policja opisuje operację jako "bardzo delikatną". Półnadzy imprezowicze próbowali uciekać z dzikimi zwierzętami w rękach. Zapanował chaos, który po kilku godzinach udało się opanować. Teraz organizatorzy usłyszą zarzuty.>>> Ostatnio pisaliśmy o żebroinfluencerce

8

Oglądany: 111428x | Komentarzy: 142 | Okejek: 360 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.09

28.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało