Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Chodzili do szkoły z celebrytami lub ich uczyli - teraz dzielą się swoimi historiami, które pokazują, jacy oni byli

57 835  
159   26  
Każdy z nas był kiedyś młody, chodził do szkoły, miał przyjaciół z jednej ławki, rozrabiał lub był kujonem. To dotyczy również celebrytów i osób znanych. Jacy byli w trakcie swoich młodzieńczych lat?

#1.

Cały rok chodziłem do jednego liceum z Megan Fox. Tak naprawdę nie znałem jej dobrze, ale kręciliśmy się w tym samym towarzystwie. Była zwykłą dziewczyną. Uważała się za trochę lepszą od innych, ale nie bardziej niż inne "popularne dziewczyny" ze szkoły. Ile nasłuchaliśmy się historii o jej matce... że była stuknięta, że cały czas ciągała ją po castingach. Dlatego właśnie Megan notorycznie opuszczała zajęcia. Po latach widać jednak, że jej się to opłaciło.

- Neuchacho

#2.

Moja babcia była sekretarką w liceum Beverly Hills, gdzie uczęszczał Nicholas Cage. Opowiadała nam, że często się spóźniał i lądował na dywaniku u dyrektora. Po czasie rzucił szkołę, choć podobno później dokończył swoją edukację. Babcia mówiła, że był nawet uroczy (na swój sposób).

- Fatlol

#3.

Mój tata chodził do liceum z Edwardem Nortonem. Chłopak podobno był bardzo uroczy, ale trochę w typie nerda i kujona. Kilka lat później babcia pytała mojego tatę: "jak myślisz, w jakiej pracy wylądował słodki Ed?". Tata odpowiedział, że na pewno został jakimś ambasadorem albo dyrektorem w dużej firmie. Pomyślcie, jak ogromne było ich zaskoczenie, kiedy w lokalnej gazecie ukazał się artykuł, w którym opisywano pierwszy film, gdzie zagrał Norton. Tata zawsze myślał, że Ed lepiej wykorzysta swój potencjał.

- Liebarteci

#4.

Uczestniczyłem w międzyszkolnej olimpiadzie z Michelle Trachtenberg. Była bardzo uroczą i inteligentną dziewczyną, a ja byłem typowym 12-latkiem, którego niszczyła burza hormonów. Byłem nawet w niej zakochany, ale moje nastawienie raczej ją ode mnie odepchnęło. Ona mnie pewnie nie pamięta, ale ja ją pamiętam bardzo dobrze. Dojrzewanie to bardzo dziwny okres w życiu...

- termisique

#5.

Leonardo DiCaprio - kompletnie nie dogadywał się z innymi dzieciakami. Swój lunch jadał w gronie nauczycieli i praktykantów.

- growingconstipation

#6.

Może trochę z drugiej strony, ale mój tata miał w liceum nauczyciela o imieniu Jorge Mario Bergoglio. Był to młody jezuita prosto z seminarium, bardzo miły i skromny. Dzisiaj lepiej znamy go jako papieża Franciszka.

- Grombrindal18

#7.

W moim liceum była taka jedna nauczycielka od nauk ścisłych - wredne babsko. Ponoć uczyła też Adama Sandlera. Jedna z jego pierwszych piosenek zatytułowana "Nienawidzę pani K." jest właśnie o niej.

- jonscrew

#8.

Była żona mojego taty uczyła Martina Lawrence'a, kiedy ten chodził do gimnazjum. Podobno był bardzo kłopotliwym dzieciakiem. Niestety kobieta niedawno zmarła, a Martin w trakcie jednego ze swoich występów wspomniał o niej, podziękował i życzył jej wszystkiego najlepszego. Miło, że niektórzy nie zapominają, skąd tak naprawdę pochodzą.

- bstandturtle7790

#9.

Wychowałem się w małym nadmorskim miasteczku w Oregonie. Mój nauczyciel nauk ścisłych w gimnazjum (pan Johnson) uczył Kurta Cobaina. Był wyraźnie wstrząśnięty w dniu, w którym dowiedzieliśmy się o jego śmierci. Opowiadał, że Kurt był bardzo cichym i zamkniętym w sobie dzieckiem.

- jhsn

#10.

Jason Momoa i ja byliśmy w tej samej drużynie hokejowej w gimnazjum. Nadal twierdzę, że byłem dużo lepszy od niego, więc to ja powinienem rządzić Dothrakami.

- LarryEustachy

#11.

Moja prababcia uczyła w liceum gościa, który później stał się sławny jako Lemony Snicket (ten od "Serii niefortunnych zdarzeń"). Zawsze opowiadała, że szczerze go nienawidziła - chłopak był nieznośny. Denerwowało ją to, że cały czas pisał o jakichś bzdurach i się tym przechwalał.

- butterflight

#12.

Chodziłem do liceum z Wizem Khalifą. Był dokładnie taki, jak się możecie spodziewać - bez przerwy palił zielsko.

- thebigruski

#13.

Moja mama chodziła do liceum z Danielem Toshem. Nie znała go osobiście, ale myślę, że to zdjęcie z ostatniego roku jego nauki dobrze pokazuje, jakim był uczniem.

- mcnitzki

#14.

Mieszkałem w okolicy, gdzie dorastała Katherine Heigl. Uczył ją mój stary nauczyciel hiszpańskiego. Opowiadał, że zawsze miała wszystko gdzieś i nie uważała na lekcjach. Wolała siedzieć, robić sobie makijaż i rozmawiać z koleżankami. Rzuciła naukę w drugiej klasie.

- iGotPride

#15.

Jeden z moich profesorów uczył Lady Gagę, kiedy chodziła na uniwersytet w Nowym Jorku. Podobno zawsze prosiła wszystkich, aby przychodzili na koncerty, na których grała. Na studiach nie radziła sobie zbyt dobrze, więc profesor zaaranżował spotkanie z nią. Powiedział jej wtedy, że gdyby skupiła się bardziej na nauce, a nie na bzdurnych występach, to szłoby jej znacznie lepiej. No cóż... Może lepiej, że go nie posłuchała.

- Username674

#16.

Moja mama była nauczycielką przez 40 lat. Uczyła głównie w szkołach podstawowych i kilku klasach specjalnych. Przez rok uczyła jedną z klas w Teksasie i miała tam ucznia o nazwisku Eric Bishop. Był podobno bardzo energicznym dzieciakiem. Zawsze biegał wszędzie dookoła i wszystkich rozśmieszał. Przy tym wszystkim był jednak bardzo dobry i troskliwy - zupełnie jak jego babcia, która go wychowywała. Moja mama zdążyła ją bardzo dobrze poznać, ponieważ często wzywano ją na rozmowy do szkoły. Eric miał pewne problemy w nauce. Moja mama ukierunkowała go i pomogła mu zdać trzecią klasę. Eric później został komikiem i przyjął pseudonim Jamie Foxx. Kiedy dotarł już do Hollywood i zaczął grać w filmach, napisał do mojej mamy list z podziękowaniem i dołączył mały prezent - ozdobna misę, którą mam do dzisiaj.

- athlete3000

#17.

Stephen King był nauczycielem angielskiego zarówno mojej mamy, jak i mojego taty. Jak można się spodziewać, był dość cichy i powściągliwy. Z tego co opowiadali, lubił też wygłaszać przemówienia na temat stanu Maine (gdzie mieszkał i uczył). Opowiadał, dlaczego jego zdaniem powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi.

- Cheezedood

#18.

Mój nauczyciel historii uczył w gimnazjum, do którego chodzili Biggie Smalls i Jay-Z. Podobno Jaj-Z był dość nieśmiałym dzieckiem i zawsze dobrze się zachowywał - co innego Smalls. Ten był okropny. Cały czas dokuczał i sprawiał same problemy.

- nahsty_nas

#19.

Jeden z naszych sąsiadów uczył Toma Morello (Rage Against the Machine), kiedy ten uczęszczał do liceum. Był dobrym dzieciakiem i nie szalał na punkcie establishmentu, zgodnie z tym, co później przemycał w swoich tekstach. Przyznam, że może to wynikać z tego, że jego matka też była tam nauczycielką, a on prawdopodobnie znalazłby się na jej czarnej liście, gdyby wkurzył jej współpracowników. Mary Morello nie była typem kobiety, z którą chciało się zadzierać.

- Cash5YR

#20.

Elijah Wood pochodzi z mojego miasta. Ludzie, którzy go znali, zawsze opowiadali, że był bardzo w porządku i trudno było go nie lubić. Chłopak jednak nie wraca w swoje rodzinne strony, bo nikt go tutaj nie widuje (albo wraca, ale się dobrze maskuje). Kilka lat temu kręciłem krótki film i zatrzymałem się w pewnej lodziarni. Zapytałem właściciela, czy mógłbym zrealizować tam kilka scen, Mężczyzna od razu się zgodził i zaczął opowiadać o swoich przeżyciach z planu. Okazało się, że był to ojciec Elijaha, który uraczył mnie kilkoma zabawnymi historiami.

- senatorbrown

#21.

Dyrektor mojej szkoły zawsze opowiadał, że uczył kiedyś Nicka Offermana. Chłopak zawsze był bardzo zabawny i potrafił grać na saksofonie jak nikt inny. Za jeden ze swoich występów zdobył nawet szkolną nagrodę jazzową.

- SidneyFriedman

#22.

Chodziłem do gimnazjum z Ke$hą. Z tego co pamiętam, to była zupełnie normalna dziewczyna, która po prostu lubiła śpiewać. Raz wystąpiła na szkolnym pokazie talentów i zdecydowanie była najlepsza ze wszystkich aspirujących piosenkarek.

- Smoked_Bear
12

Oglądany: 57835x | Komentarzy: 26 | Okejek: 159 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.12

30.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało