Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Influencerka chciała obiad za free. Piękna odpowiedź restauracji

105 117  
287   126  
W dzisiejszym odcinku o influencerce, która zastosowała popularną praktykę "wyżydzenia" obiadu w zamian za polecenie na jej popularnym profilu. Takiej odpowiedzi restauratora się nie spodziewała...

#1. Tak wyglądała w ten weekend plaża we Władysławowie. To nie żart...

Fotografię opublikował na Facebooku Kacper Kowalski. Nie wymaga ona komentarza...#2. Znany piłkarz mimo pandemii urządził imprezę urodzinową dla syna1 sierpnia do domu byłego reprezentanta Anglii Paula Scholesa przyjechała policja. Powodem była huczna impreza urodzinowa, którą sportowiec wyprawił swojemu 21-letniemu synowi. Brytyjskie tabloidy dotarły do zdjęć, na których widać, że nikt nie przejmował się zasadami dystansu społecznego. Skrytykowano też policję, która nie wlepiła mandatów uczestnikom imprezy. Warto dodać, że nieopodal willi Scholesa zlokalizowano jedno z największych ognisk COVID-19 na Wyspach.

#3. Wystawił w internecie krytyczną opinię o restauracji. Wściekły właściciel straszy go sądemMieszkający na co dzień w Londynie Bartosz Popowicz przyleciał do Torunia, gdzie udał się ze znajomymi do jednej z restauracji. Chłopak był niestety bardzo niezadowolony z jakości jedzenia oraz obsługi. Podczas rozmowy właściciel nie widział problemu i stwierdził, że Bartosz się nie zna na kuchni. Popowicz postanowił opublikować w internecie długą i rzetelną recenzję na temat lokalu. Z chłopakiem skontaktował się prawnik restauratora, który zażądał usunięcia krzywdzącej opinii. Miała ona być bowiem niezgodna z prawdą. W przeciwnym razie sprawdza trafiłaby do sądu. Popowicz nie ugiął się i recenzji nie usunął. Nie zamierza też zmieniać opinii.

#4. Polacy nielegalnie handlują bonami turystycznymiOd 1 sierpnia Polacy mogą aktywować bony turystyczne. W ciągu kilku dni zrobiły to setki tysięcy obywateli. Niestety już pojawiły się przypadki "Januszy biznesu", którzy próbują wymienić bony za gotówkę.
Oferuję bon turystyczny o wartości 1500 zł w cenie 1300 zł. Niestety tam gdzie jedziemy nie ma możliwości skorzystania z bonu. Zyskujcie Państwo już na starcie 200 zł czyli średnio dzień pobytu.
Preferuję odbiór osobisty. Wysyłka tylko po wpłacie na konto
- brzmi tylko jedno z wielu ogłoszeń.

Bonów turystycznych nie można wymienić na gotówkę. Zakazany jest też handel nimi.

#5. Pijani Anglicy wszczynają burdę na pokładzie samolotu

Dwóch Brytyjczyków wdało się w bójkę na pokładzie samolotu lecącego z Amsterdamu na Ibizę. Pijani mężczyźni odmówili założenia maseczek i zwyzywali innych pasażerów. Zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku, który bije rekordy popularności w internecie:

https://youtu.be/IujNQMHuTLw
Wandale zostali aresztowani. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

#6. Influencerka chciała obiad za free. Piękna odpowiedź restauracjiRestauracje na całym świecie nie mogą się opędzić od chciwych influencerów, którzy w zamian za polecenie i oznaczenie profilu na Instagramie życzą sobie darmowego posiłku. Jest to bardzo popularna praktyka stosowana również w Polsce. Niestety wiele restauracji przystaje na takie "propozycje", dając influencerom satysfakcję i potwierdzając ich "wyższość" nad zwykłymi śmiertelnikami.

Pewna influencerka musiała jednak obejść się smakiem, gdy właściciel greckiej restauracji odpowiedział na jej próbę wyżydzenia obiadu. Lokal wprowadził politykę polegającą na tym, że za każdy posiłek sprzedawany influencerom wręczają jeden prawdziwie potrzebującym. Nie wiadomo, czy chytra blogerka przystała na takie warunki.>>> Ostatnio pisaliśmy o Zatoce Sztuki i rewelacjach siostry Godlewskiej

14

Oglądany: 105117x | Komentarzy: 126 | Okejek: 287 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.09

28.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało