Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

106 254  
229   167  
W dzisiejszym odcinku o 24-letniej modelce, na którą spadła fala hejtu po komentarzu na temat dzieci. O co jej chodziło? Będzie też o Elli z Wielkiej Brytanii, która postanowiła rzucić studia prawnicze i zostać pełnoetatową gwiazdą p0rno. Dlaczego to zrobiła?

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#1. PZPN oskarżony o antysemityzm w związku z wpisem na Facebooku. "To już jest pogrom"

W poniedziałek Polska zmierzyła się z Izraelem w eliminacjach do Euro 2020. W trakcie spotkania na oficjalnym fanpage PZPN - Łączy nas piłka pojawił się wpis o treści:
„GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”

Wpis wywołał kontrowersje, a PZPN oskarżono o antysemityzm w związku z użyciem słowa "pogrom", którym opisywano krwawe wystąpienia przeciwko Żydom w Rosji pod koniec XIX wieku. Sam rzecznik PZPN uważa, że reakcje są przesadzone:
Proszę nie doszukiwać się tu żadnych kontekstów. W meczach często używa się słowa „pogrom”. Jeśli mielibyśmy takie podejście, to nie moglibyśmy używać w relacjach z meczów słowa „spalony”. Może to słowo było niezręczne, bo niepotrzebnie budzi – jak widać – takie emocje.

W tym samym czasie hymn Izraela oklaskiwało na Stadionie Narodowym 57 tys. osób, ale o tym nikt nie mówił.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#2. Zginął słynny szop Edward. "Przez czyjąś decyzję straciłam przyjaciela i towarzysza"

Zwierzę dla wielu było symbolem Olsztyna. Udomowiony szop nikomu nie robił krzywdy, uwielbiał ludzi i chętnie się z nimi fotografował. Niestety, jak poinformowała na Facebooku właścicielka Edwarda, szop zginął tragicznie po tym, jak wymknął się z domu i wystraszył grupę turystów.
Życie jest cudem, a jedyne czego możemy być w nim pewni to ciągła zmiana i śmierć... Późnym wieczorem w sobotę (08.06.2019) Edward wymknął się niepostrzeżenie z domu, przez swoją wrodzoną ciekawość świata powędrował eksplorować okolice, pech tak chciał, że odwiedził domek wynajmowany przez wczasowiczów, parę rodzin z dziećmi i psem... Przestraszył dzieci, a rodzice próbowali go przegonić, dzwonili po pomoc do różnych służb, gdzie zaczęła się spychologia kto powinien się zająć sprawą "dzikiego" zwierza... Nie było chętnych, więc sami go złapali i wsadzili do wkopanej w ziemię plastikowej beczki, z której by nie wyszedł, i żyłby do teraz, gdyby nie decyzja o jej zakryciu dopasowanym do niej wiekiem, odcinając mu tlen i zostawiając na pewną śmierć... Jesteśmy połączeni czy nam się to podoba czy nie, decyzje które podejmujemy mogą mieć znaczący wpływ na życie innych ludzi, nawet tych "przypadkowych". Dlatego żyj człowieku w myśl zasady: Nie rób innemu tego, czego sam nie chcesz doświadczyć i pamiętaj, że do doświadczania życia jest Ci potrzebny TLEN... Ja przez czyjąś decyzję straciłam przyjaciela i towarzysza. Do zobaczenia Edward, moje kochane słonko.

Wiadomość wywołała poruszenie internautów. Niektórzy jednak postanowili wytknąć błędy właścicielce, która ich zdaniem ponosi częściową winą ze śmierć zwierzęcia.
Nie był to zwyczajny pies czy kot, ale zwierzak, który rzadko jest zwierzęciem domowym i na którego ludzie różnie mogą zareagować, bo budzi zaciekawienie, a nawet strach, więc bardzo nieodpowiedzialne było pozwalanie mu na takie samodzielne wyprawy, bo był przez to narażony na wiele niebezpieczeństw. Oczywiście bezmyślne zamknięcie zwierzaka w szczelnej beczce jest totalną głupotą i osoby za to odpowiedzialne powinny ponieść karę, ale niestety sporo też tu zaniedbania ze strony opiekunki i w efekcie tego już nie ma tak fajnego zwierza.

Właścicielka Edwarda przyznaje, że zwierzę ją przechytrzyło:
Mój Edward nie chodził samopas, jedynie na spacery ze mną... Tym razem udało mu się wymknąć. Jestem myślącą osobą, która zdaje sobie sprawę z zagrożenia, przechytrzył mnie...

Szop Edward miał swój własny profil na Facebooku i tysiące oddanych wielbicieli. Zginął przez ufność do ludzi.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#3. Stanowcza reakcja Watykanu na ideologię gender. "Mężczyzną i kobietą ich stworzył"

Kongregacja ds. Edukacji Katolickiej przedstawiła dokument "Mężczyzną i kobietą ich stworzył. Z myślą o drodze dialogu o kwestii gender w edukacji". Jak przyznaje prefekt kard. Giuseppe Versaldi, dokument stworzono jako odpowiedź na usilnie narzucaną w szkołach ideologię gender, przy jednoczesnym wypieraniu innych punktów widzenia.
Na ideologię gender Kościół odpowiada antropologią chrześcijańską. Jednakże, jak zastrzegł podczas prezentacji dokumentu kard. Versaldi, by podważyć tę ideologię wystarczą argumenty, które nie odwołują się do wiary. Również i bez niej można w sposób racjonalny wykazać istotną rolę ciała w określeniu tożsamości osoby. Tożsamość człowieka kształtuje się w oparciu o różnorodność płciową, a w rodzinie konfrontacja z matką i z ojcem ułatwia dziecku rozwój własnej tożsamości płciowej. Płeć neutralna czy trzecia płeć jest natomiast czystym wymysłem
- donosi portal VaticanNews.va.

Jednocześnie Watykan zaznacza, iż problem ideologii gender to tylko jedna ze składowych większego kryzysu dotykającego edukację i antropologię. Dopuszcza też dyskusję na temat równości płci.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#4. Rozgoryczona Zofia Klepacka: "Zrobili ze mnie homofoba!"

Windsurferka udzieliła wywiadu Tygodnikowi Solidarność, w którym postanowiła wytłumaczyć się ze swoich kontrowersyjnych komentarzy na temat środowiska LGBT+.
Ja po raz kolejny mówię, że do osób homoseksualnych nic nie mam (…). Ja po prostu nie zgadzam się z ideologicznymi postulatami, które są forsowane w Warszawie i nie tylko tutaj. Niektóre środowiska wykorzystały urywki cytatów z moich wywiadów i zrobiły ze mnie homofoba. To się rozprzestrzeniło i uważam, że to jest nie w porządku. Przekręcanie moich słów i manipulowanie nimi jest bardzo nie w porządku.

Olimpijka uważa, że ma prawo głośno wyrażać swoje poglądy, ponieważ tego właśnie dotyczy demokracja. Jednocześnie sprzeciwia się wprowadzeniu do szkół lekcji z wychowania seksualnego:
To niszczy dziecko i rodzinę. Powinno być odwrotnie, tak żeby jak najpóźniej rozbudzać tę seksualność.

Co na to wszystko PKOl? Rzecznik prasowy Henryk Urbaś przekonuje, że na razie wobec Klepackiej nie zostaną podjęte żadne kroki:
My nie mamy de facto żadnych możliwości ingerowania w to, co zawodniczka robi w okresie między igrzyskami olimpijskimi. Nie mogę powiedzieć, żeby nam się powtarzające wypowiedzi na ten temat podobały. Gdyby to było na igrzyskach olimpijskich, wówczas moglibyśmy interweniować i możemy próbować zawodniczkę w jakiś sposób przywołać do porządku.

Wiadomo też, że główny sponsor PGE nie zamierza rezygnować ze współpracy z windsurferką.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#5. Rzuciła studia, bo została gwiazdą filmów dla dorosłych. "Powiedzieli mi, że prawo i p0rno nie idą w parze"

O Elli Hughes zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy postanowiła rzucić studia na kierunku profilera kryminalnego i zostać pełnoetatową aktorką p0rno. Teraz 24-latka wraca do mainstreamowych mediów w związku z premierą dokumentu "Student Sex Workers". W rozmowie z "The Sun" postanowiła opowiedzieć co nieco o swojej karierze:
Znalazłam ogłoszenie oferujące 300 funtów dziennie za udział w filmach o tematyce spankingu. Lubiłam dziwne rzeczy z gatunku bondage, więc pomyślałam: dlaczego miałabym nie dostawać za to pieniędzy? Wkrótce potem zostałam ich regularną modelką.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

Niewinne klapsy Elli szybko zwróciły uwagę producentów filmów dla dorosłych, którzy zaoferowali jej pracę pełnoetatowej aktorki.
Z początku byłam zdecydowanie przeciwna, jednak z czasem uzmysłowiłam sobie, że chciałabym wystąpić w takich filmach. Pierwszego dnia zdjęć czułam olbrzymie zdenerwowanie. Zostałam wtajemniczona w scenariusz, dlatego wiedziałam, w co się pakuję. Wciąż jednak obawiałam się, jak to się potoczy. Nie wiedziałam, czy mi się to spodoba, czy może tak bardzo to znienawidzę, że już nigdy więcej nie spróbuję.

Wszystko jednak zmieniło się w momencie, gdy reżyser wypowiedział słowo "akcja":
Czułam się tak, jakbym w chwili włączania kamery stawała się inną osobą. Mogłam bez problemu wyłączyć przycisk stresu. W tamtej scenie doznałam objawienia. Pokochałam to. To było najlepsze 20 minut mojego życia. Nie spodziewałam się tego. Dotarło do mnie, że właśnie tę drogę powinnam obrać w moim dalszym życiu.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

Z początku Ella próbowała pogodzić uczelnię z "pracą", jednak po rozmowie z władzami uczelni zrozumiała, że to nie ma sensu.
Powiedzieli mi, że prawo i p0rno nie idą w parze (...). Dziś wiem, że nie wrócę do prawa. Wierzę, że odnalazłam swoją drogę i jestem bardziej niż szczęśliwa, że moje życie przybrało taki obrót.

Ella może nie jest wziętą prawniczką, ale miesięcznie za role w filmach dla dorosłych inkasuje... 30 tysięcy funtów!

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#6. Dziennikarz zachwycony Krzysztofem Piątkiem: "Będzie w Izraelu kochany!"

Wracamy do tematu meczu Polski z Izraelem. W poniedziałek dało się zauważyć, że Krzysztof Piątek zrezygnował ze swojego charakterystycznego "strzelania z pistoletu" po zdobyciu gola. Piłkarz przyznał, że darował to sobie ze względu na szacunek do Izraela i panującą tam sytuację polityczną. Jego postawa zachwyciła znanego dziennikarza Ori Coopera:
To naprawdę unikalne, zadziwiające zachowanie. Izraelczycy są przyzwyczajeni, że obcokrajowcy krytykują Izrael i jego politykę. Jeśli jacyś piłkarze wykonują gesty polityczne, zazwyczaj są one przeciwko naszemu krajowi.

Cooper porównał Piątka do najlepszego strzelca Izraelczyków, Erana Zahaviego:
Zahavi też ma cieszynkę z pistoletami. Grał kiedyś w Hapoelu Tel Awiw, a potem trafił do największego rywala - Maccabi Tel Awiw. W meczu derbowym strzelił gola i zaczął "strzelać". Został skrytykowany, ludzie wypominają mu do dziś, że nie okazał szacunku do miejsca, w którym dorastał i żyje.

Polska wygrała z Izraelem 4:0.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

#7. Modelka wściekła się, że musi siedzieć w samolocie obok dziecka. "Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia"

Angela Gilsha Panari z Indonezji jest prawdziwą gwiazdą Instagrama, gdzie obserwuje ją 1,9 mln osób. Ostatnio 24-latka wywołała międzynarodową sensację swoim zdjęciem na InstaStory, do którego dołączyła podpis:
Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia niż koło dziecka.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Oburzające słowa modelki Angeli

Choć zdjęcie było widoczne tylko przez kilka minut, Angelę zalała fala hejtu. Internauci wypominali modelce, że sama kiedyś też była dzieckiem, a skoro przeszkadza jej płacz niewinnego niemowlęcia, to niech przeleci się prywatnym samolotem. 24-latka postanowiła ratować sytuację w jednym z wywiadów:
Przepraszam za ten wpis. To był błąd, który popełniłam pod wpływem emocji. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Wyciągnęłam wnioski z tej sytuacji. Przyjrzałam się twarzy matki tego dziecka i zrobiło mi się jej żal. Zobaczyłam jaka jest zmęczona i zestresowana tym, że dziecko nie chce przestać płakać.


>>> Ostatnio pisaliśmy o studentce, która stworzyła niezwykłe majtkiŹródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
32

Oglądany: 106254x | Komentarzy: 167 | Okejek: 229 osób