Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dziewczyna z wielkim problemem z piersiami

752 081  
2116   264  
Podczas, gdy miliony dziewczyn ma kompleksy z powodu swoich piersi i marzy o ich powiększeniu, nastoletnia Ellie Jaycock boryka się z zupełnie odwrotnym problemem. Jej biust jest po prostu zbyt duży, co bardzo komplikuje jej codzienne życie.

4
Ogromny biust nie jest w jej przypadku bynajmniej związany z hojnością natury. Ellie cierpi na rzadką chorobę, która powoduje zbyt mocny rozrost piersi. W jej wieku taki rozmiar jest po prostu niemożliwy do osiągnięcia.

1


Ellie jest zdesperowana i usilnie stara się pomniejszyć rozmiar swoich piersi. Jednym z głównych argumentów, które podaje, jest usilny ból pleców. Niestety dla niej, dopóki nie ukończy 21 roku życia, nikt jej takiego zabiegu nie wykona.
2
Moje cycki rujnują mi życie! Mam przewlekły ból pleców, dziewczyny w szkole mnie wyzywają i pytają "Za kogo ty się uważasz?". Nie dam rady wytrzymać do 21 roku życia. - mówi Ellie dla magazynu Closer.


3

Ellie ma trudności w znalezieniu sobie chłopaka, ponieważ ma duże kompleksy i jest bardzo podejrzliwa. Nikt nie może jej pomóc, a ona uważa swoją sytuację za wielką niesprawiedliwość losu. Jej zdaniem dziewczyny "deski" mają lepiej.
One mogą sztucznie wypchać sobie czymś biust, ja swojego nie mogę ukryć.

5


6


7


8


9


10

A jakie jest twoje zdanie o Ellie i jej sytuacji?


Oglądany: 752081x | Komentarzy: 264 | Okejek: 2116 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało