Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 najdziwniejszych restauracji świata

102 791  
496   12  
Mówi się, że "w życiu trzeba spróbować wszystkiego", ale nie ma jednak nic odleglejszego od prawdy. Oto kilka miejsc, które lepiej oglądać tylko w Internecie na Joe Monsterze.

1) “Nowoczesna Toaleta” - Tajwan

Restauracja zaprasza na posiłki, które zjesz siedząc na muszli klozetowej. Niesamowite, możesz siedzieć tam godzinami bez potrzeby chodzenia do toalety.
Kupa? Ohydztwo! Tak ale tylko dla Europejczyków, Azjaci, w tym Japończycy uznają kupę za symbol szczęścia!2) Restauracja w stylu szpitala “Aurum”

Miejsce w Singapurze, dzięki któremu nawet będąc zdrowym poczujesz się... jakbyś był chory.


3) “Dining Dog Cafe”Restauracja w Edmonds USA to jedna z niewielu restauracji przyjaznych bardziej psom, niż ludziom. Twój pies poczuje się zaszczycony, twoja dziewczyna niekoniecznie.

4.  “Kapusta i prezerwatywa”Restauracja w Tajlandii, która promuje bezpieczny seks i planowanie rodziny. Czy to może być miejsce na przyjemny obiadek? Chyba tylko pod warunkiem, że planujecie na miejscu odbyć zajęcia praktyczne.5. Duvet

Nowojorska restauracja, gdzie możesz zjeść leżąc w łóżku. Jeśli lubisz oczywiście i twój portfel pęka w szwach - nie ze starości, ale od nadmiaru gotówki.6. “Rude Service Restaurant” - Restauracja z wredną obsługą

Miejsce w Chicago, gdzie spokojnie je tylko Chuck Norris, a każdy kto stamtąd wyszedł był tak przerażony, że nie był w stanie sklecić sensownego zdania.


7. “The Jail” - Więzienie

Chcesz sprawdzić jak to jest stołować się w celi? Masz ochotę spojrzeć na świat zza więziennych krat? Teraz nie musisz robić nic nielegalnego, by tam się znaleźć. Spełnisz swoje marzenie, dostaniesz także posiłek, ale za taką przyjemność i tak będziesz musiał zapłacić. Na szczęście w walucie.8. “Rising Sun Anger Release Bar” - Bar Uwalniania Gniewu Wschodzące Słońce

Wyobraź romantyczny wieczór, a dookoła ciebie istne Armageddon, przy którym wojna w Wietnamie to pikuś.Tak może się zdarzyć, bo bar w Chinach (Nanjing) jest miejscem, gdzie klientom pozwala się rzucać talerzami, szklankami, a nawet uderzyć kelnera, którzy zresztą przed zatrudnieniem tam odbywają specjalny trening. O strojach ochronnych dla klientów nic nie wiadomo.

9) ”Nocti Vagus”Ciemna restauracja w Berlinie daje ci okazję do jedzenia w totalnych ciemnościach. Po czym poznasz, czy to co dostałeś, jest tym co zamówiłeś? I to jest dobre pytanie, które warto sobie zdać zanim tam pójdziesz.

Jak donoszą czytelnicy, jest taka w Warszawie.

10. “Hadaka Sushi”, USA

Miejsce gdzie chcielibyśmy się znaleźć już teraz i zamówić cokolwiek - albowiem tam nawet zwykła kaszanka smakowałaby jak największy na świecie delikates. Dlaczego?Talerzem jest naga kobieta!
Ten facet popełnił życiowy błąd, prawdopodobnie jego małżeństwo wisi na włosku. Nie ryzykuj,  lepiej wybierz się tylko z kolegami. Atmosfera będzie swobodniejsza.

Oglądany: 102791x | Komentarzy: 12 | Okejek: 496 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.07

16.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało