Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najlepsze memy po „aferze wizowej”

55 708  
377   236  
PiS straszy Polaków imigrantami, a tymczasem okazało się, że po cichu urządziło sobie niezły interes na wpuszczaniu ich do naszego kraju za pieniądze. Oto jak zareagowali internauci.
Wbrew pierwszym rewelacjom wydaje się, że nie mówimy o setkach tysięcy wiz, ale o setkach, może tysiącach, ale wciąż nikomu na świecie nie może się zmieścić w głowie, że urzędnik MSZ szanowanego wciąż kraju europejskiego, wielkiego sojusznika USA, pomagał za pieniądze organizować wizy dla mieszkańców Azji.

Np. wysłali z polskimi wizami grupę filmowców Bollywood, wśród których byli aktorzy, którzy nie wystąpili w żadnym filmie, byli też choreografowie, którzy nie potrafią tańczyć i wszystkich złapali Amerykanie na nielegalnym przekraczaniu granicy USA z Meksykiem.

Na granicy stawiamy płoty, a tymczasem...

Kto by się spodziewał, że w temacie wjazdu do Polski wystarczy po prostu sięgnąć do kieszeni

Jeszcze tylko kasę postawićSprzedam wizę. Tanio!

Jak na targu...W jakim my państwie żyjemy?Wiceminister zajawiał temat już parę lat temu, ale nikt nie skumałChcieli temat imigrantów, to mająNasi sąsiedzi będą mieli kilka pytańPoziom hipokryzji wybił już znacząco poza skalęNiektórzy postanowili nabrać wody w ustaJuż wkrótce na ekranach kin

Polska ambasada w Nigerii jest bardzo popularna


Link do Google Maps

Nie dziwota, skoro krążą tam takie reklamy

I serio narażamy reputację całego państwa na arenie międzynarodowej za te marne 5000 dolców?Naprawdę: nie ma za coMałe podsumowanie w stylu Bollywood


2

Oglądany: 55708x | Komentarzy: 236 | Okejek: 377 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.09

22.09

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało