Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 51-letni MILF urodził córkę swojej córki

94 648  
224   131  
W dzisiejszym odcinku o 51-letnim MILF-ie, który urodził córkę swojej córki. Będzie też o pięknej influencerce, która wywołała skandal, publikując zdjęcie ze sznurkiem od tamponu między nogami. Dlaczego nie spodobało się to nawet mężczyznom?

#1. Lider Bayer Full sugeruje, że nikt nie pamięta dziś o zespole Kult

z26517962Q,Bayer-Full.jpg

Sławomir Świerzyński i jego zespół Bayer Full dostali 550 tys. złotych od rządu w ramach zapomogi dla artystów. Muzyk w rozmowie z Polsat News wypowiedział się krytycznie na temat Kazika, który stwierdził ostatnio, że nie chce żadnych pieniędzy od rządu.
Głupszej wypowiedzi to dawno nie słyszałem. Dlaczego? Oni mówią, że jak ktoś chce im pomóc, to niech ich płytę kupi. A kto by chciał ich płytę kupić? Bayer Full sprzedał w Polsce 17,5 mln płyt, na fakturę, i od tego wszystkiego odprowadził podatki. My jako zespoły disco polo płacimy potężne podatki i opowiadanie takich bzdur, że nie chcemy waszych pieniędzy, to... Kto pamięta taki zespół jak Kult?

W dalszej kolejności piosenkarz disco polo twierdził, że... muzyka pomaga chorym w szpitalach:
Chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. My ten klimat muzyczny i artystyczny zapewniamy tym ludziom. To że ktoś dostał 500 tys., 700 tys., 2 miliony – jak chłopacy, Golce, to nie ma nic wspólnego. No po prostu takie są realia. Oni mają tak potężne koszty, ja mam takie koszty. Nagranie piosenki audio kosztuje 3 tys. zł, żeby można ją było zobaczyć, trzeba dołożyć kolejne 12 tys. zł. Mamy 15 tysięcy.

W zeszłym roku Kult zagrał dla blisko miliona osób na Pol'and'Rock Festival.


#2. Ksiądz z TikToka porównuje kobiety do brudnych szklanek

ksiadz.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Salezjanin Jakub Piątkowski robi karierę w aplikacji TikTok, z której w dużej mierze korzystają dzieci. Ksiądz skomentował ostatnio przypadek internautki, która chwaliła się, że zamierza zachować dziewictwo do ślubu:
Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, trochę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? Mówię to dlatego, że pod ostatnim filmikiem niektóre osoby pytały się mnie, co myślę o tej dziewczynie, która na TikToku chwali się swoją czystością przed ślubem. Ona też jest szklanką, ale czystą i pełną. (...) Z tej szklanki piło wielu, zostawili coś po sobie i jest pusta. A ta dziewczyna jest pełną szklanką i czystą i może dać siebie w pełni drugiej osobie, do której będzie miała pewność, że to jest ta jedyna.

Skompromitowany duchowny jakiś czas później skasował filmik i wytłumaczył się swoim fanom/wiernym:
Jeżeli chodzi o tą szklankę, to oczywiście, że można ją umyć. To się nazywa spowiedź święta. Oczywiście, że można wlać tam różne inne rzeczy: łaski boże, miłosierdzie Pana Boga, ja w to wierzę. Wam nic nie narzucam, macie wolną wolę, wybierajcie co chcecie.

Księdza Jakuba obserwuje na TikToku 38 tys. nastolatków.


#3. Czarnek broni kościoła i Jana Pawła II w świetle afer pedofilskich

15a754faaa4f7fb7de1ab036032f.png

Minister edukacji i nauki stanął w obronie kościoła, nad którym ostatnio zebrały się czarne chmury. Publikujemy kilka najciekawszych wypowiedzi, których udzielił Onetowi.

O pedofilii w kościele:
(...) problem pedofilii jest bolesny, tak w Kościele jak i w innych środowiskach. Jest też celowo wykorzystywany do walki z Kościołem, religią, Bogiem czy chrześcijaństwem, bo choć w Kościele występuje w nie większej, a nawet mniejszej skali niż w innych środowiskach, to tylko tu jest tak mocno nagłaśniany.

O ataku na Jana Pawła II:
Podjęta dziś próba desakralizacji Jana Pawła II jest obrzydliwa i niezwykle czytelna. Kto wie, być może dlatego, że właśnie ten papież, jak przypominają władze KUL, jako pierwszy podjął zdecydowaną walkę z brakiem porządku moralnego w sferze seksualności, także w Kościele. To ten papież wydał pierwsze dokumenty realnie walczące z tymi obrzydliwymi zbrodniami. To ten papież napisał w końcu wprost w Katechizmie, że np. akty homoseksualne są sprzeczne z prawem naturalnym, wykluczają dar życia i nigdy nie mogą być zaakceptowane. Nie kluczył w tej kwestii.

O zbrodniach na tle homoseksualnym:
(...) przeważająca większość zbrodni pedofilii, z tych ujawnionych w Kościele w USA, Australii, ale i w Polsce, ma tło homoseksualne. Jakoś ci, którzy dziś atakują Jana Pawła II, a mówią że chcą walczyć z pedofilią, nie chcą o tym rozmawiać. Dlaczego? Czy tu na pewno chodzi o walkę z pedofilią?

Cały wywiad można przeczytać tutaj.

#4. Paweł Kukiz krytykuje celebrytów, którzy żebrzą o kasę od rządu

uid_934a6e3c86146e2db9a17e9605d2b6f11540718976306_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_kukiz-o-wpisach-na-twitterze-to-odreagowanie-po-ciezkiej-kampanii-przepraszam-za-wulgaryzmy-fot-facebookpawel-kukiz.jpg

Polityk i muzyk nie rozumie, dlaczego państwo przyznaje ogromne zapomogi artystom.
Nie rozumiem jak można było wymyśleć algorytm, który bogatemu daje komfort pozostania "tłustym kotem", a biednego spycha w większą biedę. (...) Rozumiem oczywiście duże pieniądze przyznane firmom takim jak teatry, filharmonie, itp. które będą mogły wspomóc zatrudnionych aktorów czy filharmoników, ale dawać po kilkaset tysięcy tym celebrytom, którzy mogą po prostu sprzedać dwa auta i zostawić sobie jedno na te "trudne czasy" - tego nie pojmuję.

Kukiz skrytykował też pomysł dofinansowywania jedynie firm. Zasugerował też, że rząd powinien w pierwszej kolejności wesprzeć tych, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.


#5. 51-letni MILF urodził córkę swojej córki

0_51-Year-Old-Gives-Birth-to-Her-Granddaughter-After-Serving-as-Daughters-Surrogate.jpg

29-letnia Breanna Lockwood przez kilka lat bezskutecznie starała się z mężem o dziecko. Po kolejnych poronieniach para zaczęła się godzić z tym, że nigdy nie powiększy rodziny. Wtedy z pomocą przyszła Julie Loving, matka Breanny.
Walka z bezpłodnością była najcięższą, jaką przeszłam w życiu. To zweryfikowało wszystkie moje dotychczasowe wyobrażenia o życiu. (...) Moja mama kilka razy oferowała, że urodzi za mnie. Moja odpowiedź? Zaśmiałam się i spytałam: "oszalałaś?". Nawet nie wiedziałam, że to jest możliwe. Moja mama ma 51 lat i przeszła już menopauzę
- przyznała Breanna.

Ostatecznie wszystko poszło dobrze, a 2 listopada Julie urodziła swoją wnuczkę, Briar Juliette Lockwood.#6. 25-latka tłumaczy się z fotki z dyndającym tamponem


60141565_2173359836087751_7852570195691307008_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=09cbfe&_nc_ohc=QoMQwJMtjHQAX-gPdzq&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ae38bdc95d6cee34f33780bc6796f393&oe=5FD9DBB7

Norweska influencerka Sophie Elise opublikowała ostatnio na Instagramie nagie zdjęcie, na którym widać zwisający między nogami sznurek od tamponu. Celebrytka zaczęła dostawać wiadomości od oburzonych fanów, którzy twierdzili, że daje zły przykład innym. 25-latka postanowiła się wytłumaczyć:
Dostałam wiele wiadomości od mężczyzn, którzy pisali mi, że to obrzydliwe i przestaną mnie obserwować. To szalone, że ludzie uważają kobiecy okres za obrzydliwość. Nie przejmuję się swoim okresem i rozmawiam o nim bez problemów. To smutne, że ludzie tego nie chcą.

Co ciekawe, Sophie została również skrytykowana przez kobiety:
Najbardziej szokują mnie wiadomości od kobiet, które mówią, że daję zły przykład i powinnam zatajać fakt, że mam okres. Jestem człowiekiem. Te kobiety naprawdę mnie wk**wiły i nie wiem, czy zdają sobie sprawę z tego, jakie są szalone.

Influencerka zakończyła swój wywód słowami:
Kobieta może być seksowna nawet wtedy, gdy ma okres i powinniśmy to zaakceptować.

Sophie obserwuje blisko 450 tys. osób.


>>> Ostatnio pisaliśmy o wściekłej piosenkarce, która nie dostała zapomogi od rządu

21

Oglądany: 94648x | Komentarzy: 131 | Okejek: 224 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.12

02.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało