Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – W Łebie klientów do Biedronki zabierze Biedronkobus

72 095  
261   81  
Sezon ogórkowy w pełni. Na szczęście mamy pandemię koronawirusa, która ułatwia nieco poszukiwania w tym trudnym czasie. Jest też alkohol, dzięki któremu zawsze można napisać o czymś ciekawym.

#1. Kibole na ustawce zablokowali autostradę A4W trakcie dłuższej podróży autem należy zatrzymać się co jakiś czas i przewietrzyć głowę. Pomaga to człowiekowi odświeżyć myśli i doraźnie odpocząć. To godne pochwały, że kibice Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Stali Stalowa Wola oraz ich rywale z Resovii Rzeszów i JKS-u Jarosław również chcieli zadbać o bezpieczeństwo swoje i bezpieczeństwo innych podróżujących. Spotkanie kibiców na środku autostrady A4 w okolicy Brzeska uchwycono na nagraniu, na którym kibice ściskają się i pozdrawiają oraz udzielają sobie rad dotyczących bezpieczeństwa na drodze. Policja też przyjechała, żeby włączyć się w akcję edukacyjną, ale kibice zdążyli odjechać.

#2. Poczta Polska zgubiła swoje akcjeDobra passa krajowego dostarczyciela usług wyborczych pocztowych trwa. Po próbie zorganizowania wyborów, których nie było, i wyrzuceniu 70 milionów złotych w błoto, Poczta Polska umacnia swój wizerunek. Należąca w stu procentach do Skarbu Państwa spółka zgubiła dokument poświadczający prawo własności Skarbu Państwa do akcji spółki. Czy to oznacza, że Poczta Polska straciła właściciela albo że nie da się go teraz potwierdzić i każdy może ogłosić się Królem Poczty Polskiej? Nie. Zagubiono jedynie dokument dotyczący akcji imiennych, pozostał natomiast wpis w księdze aukcyjnej. Co ciekawe, spółka wiedziała o zgubieniu akcji co najmniej od 14 maja 2020 roku, ponieważ w tym dniu uchwalono stosowne zmiany w statucie spółki.

#3. Sąd w Berlinie zezwolił na otwarcie przybytków oferujących usługi sadomasochistyczne pod warunkiem, że ich bywalcy będą nosić maskiNie idzie się z drewnem do lasu, chyba że ma się gałąź, którą można zdzielić kogoś po gołym tyłku. Z podobnego założenia wyszedł sąd w Berlinie, który zajął się skargą złożoną przez jeden z klubów dla sadomasochistów. Skarżącemu nie spodobało się, że kluby BDSM potraktowano na równi z burdelami i zamknięto je z powodu pandemii koronawirusa. Sąd przychylił się do argumentacji skarżącego i zgodził się, że w bardziej tradycyjnych domach uciechy dochodzi do bliższego kontaktu między ludźmi, przez co wzrasta ryzyko zarażenia się koronawirusem, podczas gdy w lokalach nastawionych na BDSM klientom dostarcza się usługę za zachowaniem odpowiedniego dystansu.

#4. Mężczyzna szukał zemsty na swojej byłej dziewczynie prosząc ludzi, by dzwonili do niej i udawali ChewbaccęZemsta i BDSM mają ze sobą wiele wspólnego – na przykład fakt, że do obu potrzeba trochę wyobraźni i że w obu przypadkach można wykorzystać motyw Chewbakki. 29-letnia mieszkanka australijskiego miasteczka Cairns zaczęła otrzymywać dziwne telefony. Ludzie dzwonili i wydawali z siebie dziwne pomrukiwania. Okazało się, że za całą akcją stoi były chłopak Jessiki. Para zerwała ze sobą, ale mężczyzną nie mógł się z tym pogodzić, więc porozwieszał po całym mieście plakaty z postacią z „Gwiezdnych wojen”, numerem telefonu do swojej byłej i informacją o konkursie. Osoba, która zadzwoni do Jennifer i będzie najlepiej udawać Chewbaccę, miała otrzymać 100 dolarów nagrody. Kobieta mówi, że jej to nie przeszkadza, o ile uczestnicy konkursu nie będą dzwonić w środku nocy. Zgłosiła też sprawę na policję.

#5. Biedronka uruchomiła połączenie autobusowe w ŁebieTo miłe, gdy korporacje wychodzą naprzeciw potrzebom ludzi i chcą zrobić coś dobrego dla nich, a nie tylko dla siebie. Osoby mieszkające w Łebie oraz wybierające się tam na letni odpoczynek nie będą musiały martwić się o zapas węgla do grilla, awokado czy nawilżane chusteczki. Do sklepu zawiezie ich bowiem Biedronkobus. Specjalnie przygotowany autobus będzie kursował spod plaży do sklepu oddalonego nieco od centrum miasta. Bilet w jedną stronę będzie można kupić za symboliczną złotówkę. Linia będzie działać do 17 sierpnia.

#6. Mieszkająca w Irlandii Polka, która kazała Włochowi wracać do swojego kraju, otrzymała wyrok pięciu miesięcy pozbawienia wolnościIronia. Nie każdy ją rozumie, choć czasem powinien. Może wówczas nie zrobiłby rzeczy, przez które wiele osób uważa go za pośmiewisko. Wyczucia ironii zabrakło jednej z Polek mieszkających w Irlandii. Kobieta wdała się w awanturę z właścicielem włoskiej restauracji Ristorante Rossini w mieście Cork. 48-letnia kobieta zwyzywała Włocha i w ostrych słowach kazała mu udać się z powrotem do swojego pięknego kraju, a potem wybiła szybę w należącej do niego restauracji. To nie pierwszy taki przypadek z udziałem naszej rodaczki. Już wcześniej była zatrzymywana przez policję za różne incydenty. Jej adwokat twierdzi, że wpadła w złe towarzystwo, ale kobieta podobno rozumie, co ją teraz czeka.

Ciebie mogą czekać wspaniałe przeżycia, jeśli tylko przeczytasz poprzedni odcinek newsów.
11

Oglądany: 72095x | Komentarzy: 81 | Okejek: 261 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.06

15.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało