Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Erotyczna wpadka posła Konfederacji

98 595  
339   149  
W dzisiejszym odcinku o koledze Korwin-Mikkego, który przypadkiem pokazał innym, co ogląda na komputerze. Będzie też o pośle PiS, który mimo ostrzeżeń premiera zorganizował imieniny na 250 osób.

#1. Erotyczna wpadka posła Konfederacji. Zapomniał wyłączyć stronę dla dorosłychW zeszłym tygodniu w sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu do spraw ochrony kierowców. Jego uczestnik, poseł Dobromir Sośnierz, podłączył komputer do rzutnika, by zademonstrować zgromadzonym dane statystyczne. Problem w tym, że zamiast tego na ekranie wyświetliło się zdjęcie kobiety z odsłoniętymi piersiami:

https://youtu.be/O-UxhVCtTFE
Polityk zareagował na wpadkę uśmiechem. Nie skomentował jej później w mediach społecznościowych.

#2. Konferencja na temat koronawirusa odwołana przez koronawirusaZaplanowane na 9 marca spotkanie Międzynarodowego Sympozjum Nidowirusów zostało przesunięte na 10-14 maja tego roku. Jak się okazało, powodem jest szerząca się na całym świecie zaraza. Uczestnicy sympozjum mieli dyskutować na temat groźnego koronawirusa SARS-CoV-2 i wymieniać się wynikami badań. Niestety wirus pokrzyżował im plany. Niewykluczone jednak, że konferencja odbędzie się online.

#3. Lekarz kardiolog zmuszona do leczenia pacjentów z koronawirusemInternautka opublikowała na Facebooku wpis, w którym obnażyła braki w przygotowaniu polskiej służby zdrowia na pandemię koronawirusa:
Niespodziewana przemiana z kardiologa inwazyjnego w zakaźnika odbędzie się dziś o północy... Zero informacji, zero przeszkolenia. Instrukcja zakładania kombinezonu od zupełnie innego modelu. Brak instrukcji zdejmowania skażonego. Maski opakowane sterylnie, ale nieopisane, nie wiadomo, czy to HEPA (ta na zdjęciu to standardowa maska chirurgiczna). Kuba sam postanowił przeszkolić siebie i ekipę pielęgniarek i techników na oddziale kardiologii inwazyjnej. Kombinezony tylko w rozmiarze XL, pielęgniarki mogą wyjść całe przez rękaw.

Kobieta pracuje w szpitalu, który będzie obsługiwał całe województwo podlaskie. Boi się, że sytuacja wymknie się spod kontroli:
A Podlasie jak to Podlasie. Tak jak nie ma tam ani jednego przypadku pedofilii kościelnej, ani problemu przemocy w rodzinie, ani faszystów, tak nie ma i epidemii koronawirusa. W Biedronkach pełny luzik, a w tabelkach w excelu wszystko się zgadza.

#4. Proboszcz lata nad Wrocławiem i modli się o wybawienie miasta od koronawirusaNa facebookowym profilu parafii św. Józefa w Żórawinie pojawiło się nagranie z samolotu lecącego nad Wrocławiem. Jak się okazało, była to inicjatywa księdza proboszcza, który liczył, że modlitwą uda mu się przepędzić z miasta złego koronawirusa:
Ksiądz Proboszcz odbył dzisiaj lot nad miastem Wrocław i naszą parafią, podczas którego modlił się różańcem i koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji oddalenia pandemii koronawirusa od naszego regionu, miasta Wrocławia, Ojczyzny, Europy i całego świata. Na pokład zabrał z sobą Najświętszy Sakrament, figurę Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej oraz relikwie św. Jana Pawła II
- czytamy na profilu.

Nagranie można obejrzeć tutaj. Na razie koronawirus nie odpuszcza. W Polsce zanotowano już ponad 150 przypadków.

#5. Trump chciał przekupić niemiecką firmę opracowującą szczepionkę na koronawirusaAmerykański prezydent na początku marca spotkał się w Bostonie z prezesem firmy CureVac i zaoferował jej przejęcie w zamian za "dużą sumę". Firma zatrudnia wielu wybitnych naukowców, którzy intensywnie pracują nad stworzeniem szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. Ponoć Trumpowi miało zależeć na tym, by dystrybucja szczepionki odbyła się w USA, a obywatele tego kraju jako pierwsi otrzymali pomoc. Trump miał nawet próbować przekupić poszczególne osoby, jednak jego starania poszły na marne. Dietmar Hopp, który posiada 80% udziałów w CureVac, oznajmił, że jeśli firma stworzy szczepionkę, to będzie ona dostępna sprawiedliwie dla wszystkich.

#6. Poseł PiS wyprawił imieniny na 250 osób. Kilka godzin wcześniej premier apelował o unikanie dużych zgromadzeńGrzegorz Woźniak wynajął lokal w Garwolinie i urządził w nim huczną imprezę imieninową. Podobno bawiło się na niej do 250 osób, wśród których byli m.in. dyrektor miejscowego szpitala i syn solenizanta, piłkarz Tomasz Woźniak, który na co dzień gra we Włoszech i niedawno wrócił do Polski. Pikanterii dodaje fakt, iż kilka godzin wcześniej premier Mateusz Morawiecki apelował do Polaków o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludzi. Jakby tego było mało, dyrektor szpitala w Garwolinie, gdzie przebywa jedna osoba chora na Covid-19, miał kilka dni później bezpośredni kontakt z prezydentem Dudą. Poseł Woźniak został zawieszony w prawach członka PiS.

>>> Ostatnio pisaliśmy o nietypowym sposobie na leczenie koronawirusa

12

Oglądany: 98595x | Komentarzy: 149 | Okejek: 339 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.05

11.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało