Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nie bierz wszystkiego w życiu tak dosłownie

64 376  
281   25  
W codziennym życiu bardzo istotna jest umiejętność rozpoznawania, jakie wypowiedzi należy traktować dosłownie, a jakie trzeba z przymrużeniem oka, aby zrozumieć intencje rozmówcy. Z drugiej strony... Niektóre z tych zdjęć to przykłady czystej głupoty.

#1. Zamówiłem "pizzę z pepperoni"

#2. Kiedy nowemu pracownikowi każesz zrobić kopię paszportu#3. Kazałem pomocnikowi obrać połowę ziemniaków z torby#4. SpryciarzWybierz imię swojej postaci. Wybierz mądrze, bo nie będziesz mógł go zmienić.
"Mądrze"

#5. Nie to miałem na myśli prosząc o ciasto biszkoptowe**Gra słów - ciasto biszkoptowe to po angielsku "sponge cake", czyli "ciasto gąbkowe"

#6. Mama poprosiła tatę o "niekonwencjonalną choinkę, której nie będzie musiała ubierać"#7. Ktoś tu nie ogarnąłPowiedziałem "Marc, przez C"

#8. W restauracji chińskiej zamówiliśmy jakieś grzyby i dali je nam jeszcze rosnące na pniu#9. Kiedy zamówisz "hamburgera z kapustą"#10. Zdecydowanie zbyt dosłownie...McDouble - TYLKO ketchup

#11. Zalałem telefon wodą i poprosiłem dziadka, żeby włożył go do ryżu. Myślał, że miałem na myśli ugotowanie razem z ryżemNie pytaj, nie chcesz wiedzieć

#12. Chyba powinni zmienić sloganThe Republican. Gdzie wiadomości trafiają do domu

#13. Ona znalazła sposób na matematykęNazwij czworokąty:
Bob, Sam, Tedison, Cate, Hary

#14. Praktyczny punkt widzenia na matematykęZnajdź różnicę między 8 i 6
Ósemka jest cała kręcona, a szóstka nie

#15. W firmie zapytali nas, co chcielibyśmy mieć napisane na banerze dla upamiętnienia naszej wycieczki. Kumpel powiedział "Cokolwiek zdecydujecie będzie super""Cokolwiek zdecydujecie będzie super"

#16. Technicznie rzecz biorąc ma rację#17. Trochę niefartSklep z papierosami

#18. Odwrotność do #1, ktoś z sercem podszedł do hasła "pizza pepperoni"#19. Przestrzeganie znaków wymaga zdrowego rozsądku#20. Zapytałem, co znaczy jego tatuaż, powiedział: "Nie wiem, nie znam chińskiego" - i właśnie to on oznacza#21. I tak narodził się geniuszZapraszamy na nasz Instagram

9

Oglądany: 64376x | Komentarzy: 25 | Okejek: 281 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało