Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Clarkson i spółka powracają w wielkim stylu. I w atmosferze wielkiego skandalu

165 300  
973   61  
W atmosferze skandalu Clarkson, May i Hammond pożegnali się z programem "Top Gear". Po niespełna dwóch latach wracają z programem "The Grand Tour", miażdżą konkurencję, zbierają prawie same pochlebne recenzje i... jak zwykle wywołują skandal.

Jeremy zapytał publiczność, gdzie w Audi TT schowany został Richard Hammond

Kliknij i zobacz więcej!
Po emisji pierwszej części 18 listopada 2016 roku, show "The Grand Tour" stał się najczęściej nielegalnie ściąganym programem w sieci. Clarkson obiecał, że będzie grzeczny, ale wytrzymał tylko do czwartego odcinka. W epizodzie "Enviro-Mental" wyemitowanym 9 grudnia 2016 roku Jeremy, Richard i James zademonstrowali publiczności w studio i tej przed telewizorami niezwykłą cechę Audi TT Mk1 Quatro. Okazało się, że ten samochód można bardzo łatwo przystosować do... szmuglowania imigrantów przez granicę.
 
Clarkson zapowiedział cały gag z właściwym sobie tupetem: Kiedy imigranci próbują przedostać się do naszego kraju, zwykle ukrywają się na tyłach ciężarówki. To najgorszy sposób na zabawę w chowanego. [...] Wystarczy, że strażnik na granicy francuskiej otworzy tylną klapę i już może powiedzieć: "O, tutaj jesteś!". Istnieje z pewnością lepszy sposób na przedostanie się do Wielkiej Brytanii i ja go odkryłem!

I znalazł się Richard Hammond...

Cały, zdrowy, uśmiechnięty i szczęśliwie przeszmuglowany do kraju

Po wyemitowaniu tego odcinka na trójkę prezenterów spadła fala krytyki. Ich zachowanie uznano za "nieodpowiedzialne", wracają komentarze o mocno kontrowersyjnych poczynaniach Jeremy'ego Clarksona, a... słupki oglądalności nieokiełznanie szybują w górę.
6

Oglądany: 165300x | Komentarzy: 61 | Okejek: 973 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało