Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zamiast jednego wielkiego wesela, zorganizowali sobie osiem mniejszych...

43 568  
114   21  
W dodatku każde z nich miało miejsce w innej części świata, co pozwoliło nowożeńcom odbyć równocześnie podróż poślubną. Poczekaj aż poznasz cenę tego pomysłu...

Jednym z pierwszych miejsc, do którego udali się Brett i Amelia Irwin były Indie - to tu odbyło się ich pierwsze "wesele"

"Uwielbiamy podróżować, dlatego łatwiej było nam wydać pieniądze na miesiąc podróży niż taką samą kwotę na jednodniową zabawę" - skomentowała panna młoda. Kobieta zauważyła, że brat jej męża jakiś czas później sam organizował wesele dla siebie i koszty jakie poniósł odpowiadały tym, które para wydała na swoje podróże.

W podróży towarzyszył im 5-letni syn

Jednym z kolejnych punktów były romantyczne góry w Nepalu

"Zaprosiliśmy każdego, aby wpadł chociaż na jedno z naszych "wesel". Mamy z nich wspaniałe zdjęcia i cieszymy się, że pieniądze przeznaczone na ten wydatek wydaliśmy w taki a nie inny sposób" - dodała Amelia.

Na liście miejsc do odwiedzenia nie mogło zabraknąć również Paryża

Rodzice Amelii brali udział w weselu w Anglii, skąd pochodzą, i we Francji. Rodzice Bretta, którzy mieszkają w RPA, brali udział w uroczystościach w Chinach, na Mauritiusie oraz właśnie w RPA.

"Wszyscy bardzo nas wspierali. Dziwili się tylko, że czuję się całkowicie okey z faktem, iż podróżuję z ośmioma różnymi sukniami ślubnymi"

"Zaczęliśmy w Paryżu i planowaliśmy skończyć w Moskwie. Wtedy zobaczyliśmy kolej transsyberyjską... I tak wylądowaliśmy w Chinach"

Mur Chiński był jednym ze spontanicznych elementów podróży, ponieważ para pierwotnie nie miała w planach wizyty w Chinach

"Zależało nam na Indiach. Polecieliśmy tam prosto z Nepalu, zobaczyliśmy Taj Mahal, a następnie przez Bombaj wylecieliśmy na Mauritius"

Amelia zadbała o to, aby jej suknie ślubne wpisywały się w lokalną kulturę

Para zapewnia, że całkowity koszt podróży zamknął się w 15 tysiącach dolarów

To przynajmniej dwukrotnie mniej niż organizacja przeciętnego wesela.

Oglądany: 43568x | Komentarzy: 21 | Okejek: 114 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.03

22.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało