Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał misten33
Miniaturka MTV
Naziści w powojennych Niemczech
Film przedstawia proceder lat 50-tych oraz 60-tych w Zachodnich Niemczech, gdzie byli funkcjonariusze aparatu władzy III Rzeszy zyskali znaczące wpływy w instytucjach odpowiadających za kierowanie państwem. Ludzie z przeszłością w III Rzeszy zasiadali w sądach, aparacie bezpieczeństwa jak i w samym rządzie. Polub MSH na FB: https://www.facebook.com/MSHfb Źródła grafic(…)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
ZMYWAK: POLSKA CZEKA na TWOJE PIENIĄDZE.
Oto nudna audycja telewizyjna dla osób, które uważają, że z Wielkiej Brytanii wycisnęły już wszystko i pora wracac do Polski. W Anglii dzieją się przecież same złe rzeczy. W Polsce dzieją się rzeczy dobre i logiczne. Same. I o tym jest film. Załozylem ostatnio konto na patronite, gdzie żebram o pieniądze. Bezczelnie wystawiam lapsko i mówię 'tu... tu...' Wnioskując po komen(…)
okejki 5 · rok temu
Miniaturka MTV
ZMYWAK: WYJAZD DO WIELKIEJ BRYTANII W ROKU 2020!
Ten odcinek sponsorowany jest przez wyższość myśli brytyjskiej nad zdrowym rozsądkiem. Wujkowi Borysowi wcale nie tak daleko do najlepszych myslicieli z naszego rodzimego podworka. Czujesz, ze Polska '20 niespecjalnie o Ciebie dba? Myślisz, że wujek B. zadba o Ciebie jak należy? Ja też tak myślę ;-) I dlatego nagralem szybki przewodnik po wspolczesnej Wyspie! Pod tym link(…)
okejki 4 · rok temu
Miniaturka MTV
XVII-wieczna szlachta jadała... ogony bobra! Rzecz o staropolskiej kuchni
Materiał zrealizowany we współpracy z Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci". Najbogatsza szlachta jadła i piła ciekawiej niż niejeden z mieszkańców współczesnej Polski. Z zachowanych listów Krzysztofa Opalińskiego do jego brata Łukasza wyłania się obraz szlachcica, który gustuje m.in. w dzi(…)
okejki 3 · rok temu
Miniaturka MTV
Adorable litter of pugs follows baby around house
Pugs and a baby together are the cutest. (8 195 375x oglądano na YT)
okejki 4 · rok temu
Miniaturka MTV
Frank "Sugar Chile" Robinson -- "No Leave, No Love" (Complete Scene)
Frank "Sugar Chile" Robinson performs "Caldonia" in the classic movie "No Leave, No Love" (MGM, 1946). Although this has already been posted on YouTube, I am including the entire scene, which has some cute dialogue between Frank and the other actors, Van Johnson, Keenan Wynn, and Marina Koshetz. I have spoken fairly recently with Mr. Robinson, who said this was the only movie in(…)
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Świat jest inny odc. 139 - Wybieramy i zapominamy
Gdyby wybory miały coś zmienić, już dawno były by zakazane. Dlaczego politycy nie ponoszą odpowiedzialności za obietnice wyborcze ? http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/ - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA (8 295x oglądano na YT)
rok temu
Miniaturka MTV
prcownik wystrzelony
Wiele z niego nie zostało... BHP? A komu to potrzebne?
rok temu
Miniaturka MTV
Innymi Słowy #4 – Nazwy miesięcy
Linki: http://bit.ly/innymislowy4 Muzyka z końca materiału: https://youtube.com/watch?v=KgESG8RdsWM [Adnotacja do lipca]: Oczywiście nazwa „świętojański” wzięła się bezpośrednio od święta świętego Jana, które przypada na 24 czerwca. Wszelkie uwagi, propozycje: podcastinnymislowy (at) gmail.com Facebook: https://fb.me/podcastinnymislowy Instagram: https://instagram.com(…)
rok temu
Miniaturka MTV
Innymi Słowy #1 − Staropolskie powinowactwo
Linki: https://bit.ly/innymislowy1 Wszelkie uwagi, propozycje: podcastinnymislowy (at) gmail.com Facebook: https://fb.me/podcastinnymislowy Instagram: https://instagram.com/podcast_innymi_slowy Spotify: https://spoti.fi/2lUM5zP Apple Podcasts: https://apple.co/2lZAgZl (516x oglądano na YT)
rok temu