Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał misten33
Miniaturka MTV
Olek Grotowski "Relacja o grunwaldzkiej bitwie"
Słowa Andrzej Waligórski (5 693x oglądano na YT)
okejki 5 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Hrabi - Kochajmy zwierzaki
Fragment pochodzi z programu „Lubię to”. Zobacz więcej na kabarety.tvp.pl i na vod.tvp.pl DOŁĄCZ DO NAS: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=iTVP POLECAMY: Co nowego? https://www.youtube.com/user/itvp/videos?shelf_id=2&view=0&sort=dd INNE NASZE KANAŁY: The Voice of Poland: https://www.youtube.com/user/VoiceOfPolandTVP SerialeTVP https://www.youtube.(…)
okejki 6 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Grotowski Zbroja( Dreptak).wmv
Zbroja - autor Andrzej Waligórski Rycerz Eustachy Dreptak był tak krańcowo ubogi, Że nie miał nawet zbroi, by w niej uderzyć na wrogi, A tutaj akurat wojna, nadciąga Tatarów masa... - O rany - jęknął Eustachy - mam walczyć na golasa? Tym niemniej rozkaz rozkazem, więc chociaż czuł się podle, Goły, jak Pan Bóg go stworzył, usiadł ten Dreptak na siodle, Wziął sobie na drogę (…)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Grotowski Decyzja ( Dreptak).wmv
Decyzja- autor Andrzej Waligórski Raz rycerz Dreptak z Ciążyna po niebezpiecznej wyprawie Wrócił do zamku i kazał upiec natychmiast dwa pawie, A zanim się dranie upieką, rozkazał podawać kiełbasę Z musztardą sarepską lub z chrzanem, atoli koniecznie z półbasem. Następnie skrzyżował na piersiach obydwie mocarne pięście, Przeciągnął się i pomyślał, że tak właśnie wygląda szcz(…)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Grotowski Jagienka i orzechy.wmv
Jagienka i orzechy - autor Andrzej Waligórski Żyła raz jedna panienka Która zwała się Jagienka; Wiele z niej było pociechy, Bo tłukła pupą orzechy. Opisał ją, że jest taka, Sam pan Sienkiewicz w Krzyżakach Wpierw żyła w cnocie jak mniszka, A potem wyszła za Zbyszka. I wiodło im się chędogo, Chociaż, niestety, ubogo, Bo się pokończyły wojny, Zaczął się okres spokojny, (…)
6 lat temu
Miniaturka MTV
Olek Grotowski i Małgorzata Zwierzchowska - Wykład o krążeniu materii.wmv
Wykład o krążeniu materii- Andrzej Waligórski (Alternatywnie: Wykład o przemianie) ...więc była raz sobie żabka zbudowana z mnóstwa atomów (bo z atomów wszystko się składa, począwszy od żabek do domów I do ludzi. Z atomów ty się składasz i twoja ciocia), Ale wracajmy do żabki. Otóż tę żabkę zjadł bocian, I strawił ją dokładnie paskudny bocian ladaco, I śliczną, zieloną ż(…)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Ostatni Traper Le Dernier trappeur 2004 Lektor PL
(468 992x oglądano na YT)
6 lat temu
Miniaturka MTV
Happy People , szczęśliwi ludzie.Cały film.PL.
Ludzie z dala od cywilizacji , wolni , szczęśliwi ? , bez polityki w zgodzie z naturą . Pozazdrościć czy współczuć. Mimo wszystko natura uczy pokory i miłości do niej. (242 795x oglądano na YT)
okejki 4 · 6 lat temu