Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał misten33
Miniaturka MTV
Blogomotive
BLOG: http://www.blogomotive.pl/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/blogomotive/ Siedziałem w McLarenie SLR, ale do Ferrari F430 się już nie zmieściłem. Prow...
2 lata temu
Miniaturka MTV
Pożary, śmierć i bogactwo - historia górnictwa na Śląsku. Historia Bez Cenzury
Węgiel, zwany przez wiele osób "czarnym złotem", odegrał w historii dużo większą rolę, niż mogłoby się wydawać. Dlaczego Śląsk jest dla Polski tak cenny? Jak długo trwał pewien podziemny pożar? Jak to możliwe, że jeszcze nie tak dawno Zabrze miało dostęp do morza?
okejki 31 · komentarze 2 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
PRZY KAWIE O SPRAWIE Czy bić mężczyzn?
Obśmiewamy #mediabezkobiet, bo chcemy zmian. Wspieraj produkcję programu i spraw, żeby ta zmiana była możliwa. Przekaż darowiznę ► ► ► http://krytykapolityczna.pl/donate/ *** W trzecimy odcinku programu PRZY KAWIE O SPRAWIE Agata Diduszko-Zyglewska rozmawia z ekspertkami Agatą Szczęśniak, Elżbietą Korolczuk, Pauliną Młynarską i Agnieszką Graff o tym, czy należy bić mężczyzn?(…)
okejki 2 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Filmy które nie powinny znaleźć się na YouTube
Cześć zostaw łapkę w górę, jeśli spodobał ci się film. (139 183x oglądano na YT)
okejki 2 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Zdrada prezydenta Wałęsy et consortes
Przedstawiam Państwu autorską wersję filmu Nikt - w pierwszej wersji reżyser Andrzej Kępiński właśnie tak chciał zrealizować film o Juliuszu Nowinie Sokolnickim. Zapraszam do oglądania filmu. Film otrzymałem za zgodą Studia BO! w wersji z angielskimi napisami niestety w związku z tym fragmenty w języku rosyjskim są niestety tylko przetłumaczone na język angielski. (76 449x oglądano(…)
4 lat temu
Miniaturka MTV
Nobody
The truth about the Katyn massacre NKVD hidden for decades. Why is the truth about President Sokolnickim and betrayal Lech Walesa hiding today? On this and other questions the reader will find the answer in the books of Andrzej Kepinski and the film entitled "Nobody" (55 994x oglądano na YT)
4 lat temu
Miniaturka MTV
Historia polskiego rocka. odc.1 Zakażone piosenki
Dzieje muzyki rockowej w Polsce od 1959 roku do czasów współczesnych rozpisane na sześć odcinków ukazujących różne okresy i style. Analiza zjawiska i jego rozwój zarówno z punktu widzenia artystycznego, jak i znaczenia społecznego. Serial pokazuje zmiany w postrzeganiu muzyki rockowej wśród Polaków, a także wkład w rozwój kultury i popkultury. "Historia polskiego rocka" jest projek(…)
4 lat temu
Miniaturka MTV
Wojna na sprzedaż
(17x oglądano na YT)
okejki 1 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Prof. Majewska - "Szczepionki - skrywana prawda"
Https://www.facebook.com/fnbg.org polub nasz kanał i polub nas na Facebooku. (98 223x oglądano na YT)
4 lat temu