Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

15 sytuacji, których trzeba doświadczyć, aby w pełni je zrozumieć

22 247  
110   51  
Nigdy tak naprawdę nie wiesz, przez co przechodzi inna osoba, dopóki sam nie przeżyjesz czegoś podobnego.

#1.

Utrata zwierzęcia domowego. Trudno wytłumaczyć, że bardziej opłakiwałem psa niż człowieka.

36 Sensations That Must Be Experienced To Be Fully Understood

#2.

Depresja, uczucie prawdziwego strachu i pustki jednocześnie. Nie chcesz umierać, nie chcesz żyć. To naprawdę dziwne. I na dodatek ta obojętność wobec wszystkiego.

#3.

Mizofonia. To znacznie więcej niż tylko „nielubienie głośnych dźwięków”. Istnieją dźwięki, które wywołują u mnie wściekłość i sprawiają, że mam ochotę użyć przemocy, by je uciszyć. Inne dźwięki sprawiają, że mam ochotę zwymiotować. Ale naprawdę **głośne** dźwięki są najgorsze, ponieważ są *fizycznie bolesne*. Naprawdę trudno jest wyjaśnić komuś, jak to jest, gdy dźwięk rani mózg, ale wierzcie mi, że jest to brutalne.

36 Sensations That Must Be Experienced To Be Fully Understood

#4.

Bóle menstruacyjne. Połowa populacji nigdy w pełni nie zrozumie, jak większość kobiet zachowuje się tak, jakby nic im nie dolegało, mimo że odczuwają czasem duży ból fizyczny.

#5.

Wydalenie ogromnego skrzepu podczas miesiączki.

#6.

Ekstremalny ból pleców uniemożliwiający poruszanie się, a nawet oddychanie.

#7.

Utrata dziecka. Nie jestem rodzicem, ale widzę na własne oczy, jak bolesna jest utrata dziecka. Kiedy moja przyjaciółka z dzieciństwa zmarła w wieku 17 lat, był to jedyny raz, kiedy widziałem mężczyznę (jej ojca) płaczącego tak mocno.

36 Sensations That Must Be Experienced To Be Fully Understood

#8.

Znieczulenie ogólne. Nie śpisz – to nic takiego, nie śnisz, jesteś niczym... i nie ma niczego, a ty nie jesteś świadomy, że nie ma niczego.

#9.

Moment, w którym ściska cię w żołądku, po tym jak dowiedziałeś się, że zostałeś oszukany/zdradzony.

#10.

Usłyszeć niekontrolowany chichot dziecka po raz pierwszy. To naprawdę nierealne. Robisz wszystko, co w twojej mocy, by znów zaczęło się tak śmiać. Ale jeśli nie chcesz mieć dzieci, to w porządku, szanuję twój wybór!

36 Sensations That Must Be Experienced To Be Fully Understood

#11.

Ataki paniki.

#12.

Nienawiść, ale taka *prawdziwa* wielka nienawiść.

Niedawno po raz pierwszy ją poczułem. Nie chwilowy gniew czy wściekłość, ale uporczywą nienawiść. Chcę, żeby tej osobie przytrafiły się straszne rzeczy. Mam nadzieję, że straci pracę i stoczy się na dno. Mam nadzieję, że znajomi będą go unikać. Mam nadzieję, że zawiedzie we wszystkim, w czym chce odnieść sukces. Mam nadzieję, że zostanie napadnięty, a jego nowy samochód ulegnie wypadkowi. Mam nadzieję, że będzie cierpieć i życzę mu tylko rozpaczy. Był jednym z moich najlepszych przyjaciół przez ponad dekadę, a teraz, gdyby jutro umarł, nie poszedłbym na jego pogrzeb.

To najbardziej paskudna, obrzydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek czułem. To jak ogień w mojej klatce piersiowej, który sprawia, że wszystko, czego dotknie, staje się czarne. Wstydzę się tego, co czuję. Nienawidzę nienawiści. Nienawidzę tego, że czuję coś takiego do innej osoby. Ale tak jest.

36 Sensations That Must Be Experienced To Be Fully Understood

#13.

Ten prawdziwy fizyczny ból z powodu złamanego serca.

#14.

Czysta i bezwarunkowa miłość. To, jak siedzi na twoim sercu, ciepłe uczucie, które rozprzestrzenia się po twojej klatce piersiowej. Nieskończone szczęście, gdy jesteś z nimi. Niewypowiedziane słowa, które oboje w pełni rozumieją. I świadomość, że ta osoba jest pierwszą i ostatnią twarzą, którą widzisz.

#15.

Ta adrenalina po wejściu na scenę. Następnie ten moment, w którym pokonujesz wszelkie trudności, które pojawiły się na scenie, a tłum krzyczy i dopinguje cię. To jest haj, za którym gonię non stop.

36 Sensations That Must Be Experienced To Be Fully Understood

Źródło: https://www.boredpanda.com/indescribable-feelings-...
3

Oglądany: 22247x | Komentarzy: 51 | Okejek: 110 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało