Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Radio Joe Monster FM odpowiada XVII

15 233  
0   4  
Kliknij i zobacz więcej!Szczęść Boże, Bracia i Siostry...

Nasze radio wraca na antenę po przerwie spowodowanej pobytem na zupełnie dobrowolnym szkoleniu patriotycznym, z którego właśnie wracamy i to w towarzystwie poznanych tam instruktorów, których z własnej i nieprzymuszonej woli zatrudniamy obecnie u nas.
Żywimy nadzieję, iż ich obecność przyczyni się do właściwego kursu naszego radia w czasach gdy tylu błądzi, tylu błądzi... amen.

A oto najnowsze doniesienia naszych współpracowników...

Teoria owulacji... tzn. ewolucji ostatecznie obalona.
Do Polskiej Akademii Nauk spłynęły wreszcie wyniki badań przeprowadzonych w Ośrodkach Resocjalizacji Kręgowców, zwanych popularnie ogrodami zoologicznymi. Przebadano znajdujące się tam naczelne w liczbie 437 sztuk plus obsługa. Jak dotąd tylko jedna małpa zeznała, że od niej pochodzi Maciej Giertych oraz jedna coś wręcz przeciwnego. W pierwszym wypadku alkoholowa woń bijąca od zwierzęcia do pewnego stopnia podważyła wiarygodność jego twierdzeń, w drugim zaś po pewnym czasie odkryto pomyłkę gdy okazało się, iż za obiekt badań wzięto przebywającego tam z wizytą ministra edukacji.
Inna małpa wykazywała wprawdzie zdumiewające podobieństwo do min. Orzechowskiego ale szła w zaparte. Upierała się mianowicie być przodkiem Einsteina na dowód czego pokazywała wypełniony samodzielnie PIT.
Ponieważ nie dało się jednoznacznie określić powiązań między obiektami badań Rada Naukowa postanowiła raz na zawsze uznać teorię ewolucji za wymysł szatana.
W najbliższym czasie Komitet Badań Naukowych ma wyasygnować fundusze na badania stopnia rozpaczy w jakim musiał się znajdować Stwórca powołując do życia wszystkie wymienione wyżej formy życia...

* * *

Malkontentom narzekającym na brak realizacji programu Tanie Państwo podajemy przykład świadczący, że jednak jest realizowany wbrew twierdzeniom zatwardziałych naszych wrogów z układu.
Oto np. marszałek Marek Jurek (nazwisko znane redakcji) odmówił grupie posłów wypłaty dodatku zdrowotnego, o który wnosili. Odmowa wypłaty powodowana była li tylko troską o finanse państwa i nie miała nic wspólnego z uzasadnieniem wniosku, w którym rzeczeni posłowie twierdzili, iż należy on im się w związku ze stałym, groźnym dla zdrowia kontaktem z intelektem posłanki Sobeckiej...

* * *

Mówiło się dotąd, ze Ameryka jest państwem prawników. Od teraz należy dodawać: tępych. Amerykański sędzia (a więc wydawałoby się prawnik z doświadczeniem) nie mógł nijak zrozumieć polskiego wniosku o ekstradycję Mazura przywiezionego za ocean przez naszą gwiazdę mediów, ministra Zero.
Biedny Amerykanin w żaden sposób zrozumieć nie mógł, ze Polska zarzuca Mazurowi przestępstwo z jednego paragrafu KK , za które grozi mu nawet dożywociem z całkiem innego paragrafu tegoż KK.
Minister, który jako prawnik ma doświadczenie, nomen omen zerowe, jakoś to pojął. I to mamy dowód na wyższość naszego systemu kształcenia.
Czego oni ich w tej Ameryce uczą?...

* * *

Sensacyjna wiadomość dotarła z sejmu! Powołana zostanie komisja śledcza ds. wpływu jaki na polską politykę maja obce, często wrogie nam, ponadnarodowe koncerny telekomunikacyjne.
Powodem tego jest zamieszanie wywołane przez jednego z posłów Ligi Polskich Rodzin, który w czasie obrad podkomisji nad sprawą ustawy o zakazie aborcji zagłosował przeciw ustawie.
Okazało się, ze tuż przed głosowaniem odebrał telefon (marki nie będziemy na razie zdradzać) informujący, że jego kochanka jest w ciąży...

* * *

Narodowy Fundusz Zdrowia zarejestrował nową jednostkę chorobową, tzw. zespół Macierewicza. Jak informuje nas Krajowy Lekarz Dyżurny nabawić się go można w trakcie bezpośredniego kontaktu z nowym szefem kontrwywiadu.
Po likwidacji przez niego WSI i zapowiedzi ujawnienia agentury niemal każdy komu rzeczony Antoni zaproponuje pracę w nowo tworzonych służbach zaczyna przejawiać zachowania niecodzienne.
Polegają one m.in. na niekontrolowanych wyrzutach obu ramion w górę, nieprzystającym do powagi sytuacji rechocie oraz kręceniu młynka palcem w okolicach czoła. W cięższych przypadkach zdarzać się może uwypuklanie górnej nasady kończyn dolnych w kierunku rozmówcy wraz ze stosowną propozycją...

* * *

Obywatele Naszego kraju ufają nowej władzy i chętnie z nią współpracują. Dowodem tego jest list rodziców przyszłorocznych maturzystów do ministra edukacji z zapytaniem dotyczącym tak udanego w roku obecnym eksperymentu jak amnestia.
Zatroskani rodzice pytają czy w roku przyszłym amnestia zostanie ogłoszona przed egzaminem dojrzałości, czy dopiero po jego napisaniu...

* * *

Wspomniany minister edukacji postanowił zatrzymać przemoc w szkole...

* * *

Mamy jeszcze parę innych informacji ale nasi nowi współpracownicy chcą je jeszcze dopracować tak więc uznaliśmy (dobrowolnie), że nie będziemy podawać ich nieprzygotowanemu, nieoświeconemu ludowi...


Amen


W poprzednich audycjach...

Oglądany: 15233x | Komentarzy: 4 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.04

24.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało