Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Adam "Nergal" Darski obrażony na kierowcę UBER’a wysiada z samochodu

90 784  
228   146  
Dziś w odcinku przerwany mecz Brazylia - Argentyna, obrażony na Ubera Negral, kot, który zwolnił prokuratora oraz ograniczenia w strefach na których obowiązuje stan wyjątkowy.

#1. Mecz przerwany po 2 minutach, bo 4 piłkarzy udawało, że nie grali w lidze angielskiej

z27536675IH,Brazylijscy-i-Argentynscy-pilkarze-wyklocajacy-sie.jpg

Mecz Brazylii z Argentyną w el. Mistrzostw Świata został przerwany po dwóch minutach przez przedstawicieli brazylijskiej Narodowej Agencji Nadzoru Zdrowotnego (Anvisa) w asyście policji. Według TNT Sports piłkarze: Emiliano Martinez, Cristian Romero, Gio Lo Celso i Emiliano Buendia zeznali, że w ciągu ostatnich 14 dni nie byli w Wielkiej Brytanii. Co okazało się być kłamstwem kłamstwem, gdyż każdy z nich występował w składzie jakiegoś klubu z Wysp. W związku z tym zgodnie z prawem brazylijskim powinni przejść kwarantannę. Za przerwany mecz Brazylii grozi walkower, a nawet ujemne punkty.

#2. Kot Lucjan i jego problemy z prokuraturą. W tle wojna o władzę i Zbigniew Ziobro


W miejscowości Nowa Sól (woj. lubuskie) działa gminny program opieki nad kotami wolno żyjącymi. Jednym z założeń programu jest dokarmianie dzikich kotów. Jednym z takich zwierzaków jest kot Lucjan, którego dokarmia między innymi prokurator Damian Gałek oraz pracownicy prokuratury i sądu. Zwierzak potrafi przechadzać się po korytarzach budynku prokuratury, co zarejestrowały kamery monitoringu.

Podczas czerwcowej narady prokuratorów z okręgu zielonogórskiego omawiane były wyniki pracy urzędu. W czasie trwania narady puszczono nagranie z Lucjanem w roli głównej. I na tym skupili się eksperci od przestępstw.

Okazuje się, że Gałek należy do stowarzyszenia Lex Super Omnia, które krytykuje działania władzy i Prokuratora Generalnego - Zbigniewa Ziobry.

Prokuratorem Gałkiem zajął się rzecznik dyscyplinarny, wszystkie jego sprawy miały zostać objęte specjalnym nadzorem. Ale kierownictwo nowosolskiej jednostki wskazało, że Gałek jest bardzo dobrym prokuratorem, a nadzór odbierze mu ustawowo gwarantowaną zasadą niezależności śledczego. Wtedy Gałek został na dwa miesiące oddelegowany do Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze. Tam już wdrożono polecenie o nadzorze. Z kolei żona Gałka została dyscyplinarnie zwolniona, a teraz walczy w sądzie pracy. Kot Lucjan ma zakaz wchodzenia do budynku Prokuratury.

#3. San Marino strzela Polsce bramkę. Pierwszą od 8 lat w EL. MŚ

l_19173629a9d2c97Screenshot_2021_09_0.jpg

Polska straciła bramkę z San Marino. Mimo wygranej 7:1 jest to historyczny wyczyn piłkarzy z kraju gdzie mieszka niecałe 34 tys. osób. San Marino nie strzeliło u siebie bramki w meczu eliminacji Mistrzostw Świata od 8 lat, kiedy grali z… Polską.

Polska jest jedynym krajem, któremu San Marino strzeliło dwie bramki. Wydarzenie to skomentowano także na oficjalnym profilu federacji piłkarskiej, gdzie podkreślono, że Polska jest ulubionym rywalem drużyny o przydomku „La Serenissima” (wł. najjaśniejsi).

#4. Adam "Nergal" Darski obrażony na kierowcę UBER’a wysiada z samochodu


Do sprzeczki między muzykiem i kierowcą doszło podczas jednego z przejazdów. Nagranie zaczyna się od momentu, kiedy kierowca mówi, że nie pojedzie dalej. Można wywnioskować, że chodzi o sposób w jaki „Nergal” trzyma nogę, a kierowca miał go prosić o zmianę pozycji. To bardzo nie spodobało się muzykowi, a na nagraniu widać, że Darskiemu przeszkadza ukraińska narodowość kierowcy i przejawia wobec niego ksenofobiczne zachowanie.

#5. Zakaz wstępu na teren strefy objętej stanem wyjątkowym. Chyba, że na wesele


Osoby, które nie są związane zawodowo lub rodzinnie z obszarem strefy objętej stanem wyjątkowym nie mogą na niej przebywać. Wyjątek stanowią te, które zostaną zaproszone na wesela, a wcześniej odpowiednią informację otrzyma komendant Straży Granicznej.

Miejscowi powoli godzą się ze stanem wyjątkowym, jednak najbardziej żałują odpływu turystów, gdyż właśnie jesienią zjeżdżają oni tłumnie do tutejszych lasów.

#6. Fani chcieli wyrwać z czoła muzykowi diament wart 24 mln dolarów

59c926bcad5d497483afb4d8a8c34d74_md.jpg

Podczas jednego z koncertów Lil Uzi Vert wszedł między fanów i tam ktoś próbował wyrwać mu implant. Muzyk twierdzi, że na różowy diament odkładał latami i postanowił zostawić go w takim miejscu, gdzie nie zgubi. Wybrał czoło.

Pierwsze informacje o implancie Lil przekazał w lutym. Twierdził wtedy, że jeśli implant nie zostanie prawidłowo usunięty, to może mu grozić śmierć (Lilowi, nie implantowi).

14

Oglądany: 90784x | Komentarzy: 146 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.12

30.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało