Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni – Dramat Magdaleny Ogórek w Amsterdamie

106 286  
366   186  
W dzisiejszym odcinku o nowej rywalce Mandaryny, wpadce Andrzeja Dudy i dramacie Magdaleny Ogórek w Amsterdamie.

#1. Wpadka Andrzeja Dudy. Nie wiedział, jak się ustawić obok prezydent Mołdawii

C-_k9kuTURBXy80NGY5OWEzZi1lNDQ1LTQyZjYtODVkZi1mMDRiMGNhYjllODEuanBlZ5KVAwAAzQOvzQITkwXNA0jNAfqCoTABoTEB

Kilka dni temu prezydent Polski spotkał się w Kiszynowie z prezydent Mołdawii Maią Sandu. Już na dzień dobry Andrzej Duda popełnił gafę, którą zarejestrowały kamery. Prezydent nie wiedział bowiem, po której stronie ma stanąć. Maia Sandu próbowała go instruować, ale zagubiony Andrzej potrzebował chwili, by zorientować się, że nie dopełnia protokołu dyplomatycznego i stoi po złej stronie pani prezydent. Nagranie z wydarzenia można obejrzeć tutaj.

#2. Zmarł lider antyszczepionkowców. Nie chciał iść do szpitala nawet wtedy, gdy się dusił

caleb-wallace.jpg

30-letni Caleb Wallace był jednym z najbardziej zagorzałych przeciwników szczepień i obostrzeń covidowych w Teksasie. Gdy szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci zachorował niedawno na COVID-19, próbował się wyleczyć witaminą C. Niestety stan mężczyzny pogorszył się na tyle, że uratować go mogła tylko hospitalizacja. Caleb jednak kategorycznie odmówił, gdyż nie chciał powiększać statystyk covidowych. 30-latek zmarł w męczarniach, pozostawiając dzieci i ciężarną żonę.


#3. Pastor chciał udowodnić, że może zmartwychwstać jak Jezus. Odkopali go martwego po 3 dniach

636aa3393716305fdaa9cb21b351b50d,1500,0,0,0.jpg

James Sakara, 22-letni pastor z Zambii, wmawiał wiernym, że jest prorokiem, który ma takie same moce jak Jezus. Mężczyzna chciał udowodnić wszystkim, że będzie w stanie zmartwychwstać, dlatego kazał się zakopać w ziemi ze związanymi rękami. Jednocześnie poinstruował pomocników, by odkopali go za równo 3 dni. Pechowo dla Jamesa, pod ziemią opuściły go wszystkie moce. Mężczyzna został odkopany martwy. Przez swoje widzimisię pozostawił zrozpaczoną ciężarną żonę.


#4. Wyrzuciła pełną reklamówkę na drogę, choć śmietnik miała tuż pod nosem

Poniższe nagranie przedstawia incydent, do którego doszło w miejscowości Bestwina. Pewna kobieta zatrzymała auto i wyrzuciła na drogę wypełnioną reklamówkę, nie zważając na to, że kilka metrów dalej na przystanku znajdował się śmietnik:


Nie wiadomo, co znajdowało się w reklamówce i czy kobieta odpowie za zaśmiecanie ulicy.

#5. Magdalena Ogórek wścieka się, bo wzięli ją w restauracji za lesbijkę

3d1919315ba8f40fa4f1a402c9c2.jpeg

Magdalena Ogórek to była kandydatka na prezydenta z ramienia SLD, która całkowicie zmieniła poglądy i obecnie robi karierę w prawicowej TVP. Dziennikarka na antenie wspomniała wycieczkę do Amsterdamu, podczas której razem z córką doświadczyły paru "nieprzyjemności". Najpierw przeżyły szok na widok plakatu z "męską, owłosioną nogą w szpilce". Przerażona Magdalena nie wiedziała, jak wytłumaczyć ten widok 14-letniej córce. Potem było jeszcze gorzej. Gdy panie weszły do restauracji, kelner wziął je za lesbijki i zaproponował im 20 procent zniżki w ramach "pride". Biedna, pokrzywdzona Ogórek wyznała, że po tamtym incydencie odechciało im się Amsterdamu.


#6. Aktorka "zaśpiewała" na koncercie TVP i zawstydziła Mandarynę

5e0a4272-bcf2-4042-b723-0e8cb7dad13c

Joanna Moro najlepiej znana jest widzom z roli w serialu "Anna German". Aktorka okazjonalnie próbuje swoich sił w śpiewaniu, co niestety nie wyszło jej na dobre podczas ostatniego wakacyjnego koncertu w TVP2. Joanna wykonała z playbacku utwór "Le Plage de Saint Tropez". Niestety w powtórce realizator przez pomyłkę puścił nagranie z jej prawdziwym wokalem, obnażając wszystkie jego niedoskonałości:


TVP natychmiast stanęła w obronie Moro, tłumacząc, że wokal tak naprawdę nie należy do niej, a do tancerki, której przypadkiem włączono mikrofon. Internauci zwracają uwagę na fakt, iż to przecież głos Joanny. Podkreślają też, że aktorka zawstydziła tym występem samą Mandarynę.

Od redakcji: to już ostatni odcinek Obciachów jakie robił Haba, dziękujemy mu za nową serię i dwa lata współpracy. Powodzenia na nowej drodze!

>>> Ostatnio było o patokawalerce z Wrocławia

16

Oglądany: 106286x | Komentarzy: 186 | Okejek: 366 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.12

06.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało