Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Słuchawki bezprzewodowe - dlaczego warto wybierać modele nauszne?

Słuchawki bezprzewodowe to nieodłączny przyjaciel podczas joggingu, treningów oraz wielu innych aktywności. W sklepie Media Expert znajdziesz modele wielu producentów, jednak szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się słuchawki marki JBL. Wybierając pośród urządzeń z wieloma parametrami, warto szczególną uwagą obdarzyć słuchawki bezprzewodowe nauszne. Dlaczego? Dowiesz się z dalszej części artykułu.
Słuchawki przewodowe już dawno utraciły łaski osób, które niegdyś nie wyobrażały sobie codziennych aktywności bez ich udziału. Dlatego też ten nieco mniej wygodny model został z czasem wyparty przez słuchawki Bluetooth, łączące się niemal z każdym urządzeniem, które obsługuje ten typ łączności. Słuchawki douszne z kolei tracą na popularności ze względu na to, że nie są bezpieczne dla naszego słuchu. Co zatem zrobić, by moc cieszyć się ulubionymi podcastami i muzyką, jednocześnie nie wpływając negatywnie na swój słuch?

Słuchawki nauszne - komfort słuchania muzyki

Wspomniane wcześniej słuchawki JBL są wyposażone nie tylko w regulację głośności, ale także mikrofon, miejsce na kartę pamięci, ale także pojemną baterię, która pozwala na kilkugodzinne słuchanie muzyki. Impedancja słuchawek pozwala cieszyć się krystalicznym dźwiękiem, a designerski wygląd uzupełnia parametry jakości dźwięku.
Łączność bezprzewodowa Bluetooth pozwala użytkować sprzęt wszędzie tam, gdzie jesteś, natomiast regulacja głośności pozwala Ci zupełnie odłączyć się od szumu ulicy. Wbudowany mikrofon służy nie tylko do odbierania połączeń - możesz dzięki niemu skutecznie komunikować się również podczas wideokonferencji i innych eventów online.

Jakość dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych

Słuchawki wyposażone w odbieranie połączeń głosowych znacznie uprzyjemniają jogging lub sprzątanie - nie musisz ich zdejmować i poszukiwać telefonu. Aktywna redukcja szumów pozwala wydobyć z utworów muzycznych to, co najlepsze. Budowa słuchawek dopasowana do różnych kształtów twarzy powoduje, że stają się one modnym dodatkiem do stroju.
Urządzenie naładujesz każdą ładowarką posiadającą końcówkę micro USB. Brak kabla podczas słuchania ulubionych utworów umożliwia całkowite oddanie ulubionej rozrywce.
Dla technologicznych feraków dostępne są także modele słuchawek wykorzystujące przewodnictwo kostne-dzięki nim poczujesz muzykę całym sobą. W nich również dostępna jest regulacja głośności. Możliwość prowadzenia rozmów w takich słuchawkach mogłaby być niezwykle interesującym przeżyciem. Póki co cieszmy się znacznie popularniejszymi sprzętami, umożliwiającymi relaks przy ulubionej muzyce.

Oglądany: 245x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.12

08.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało