Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Islandia to niesamowite miejsce

29 484  
246   14  
Nie tropikalna, ale egzotyczna. Niby nie tak daleko, a jednak zupełnie inna od tego co znamy. Specyficzne, ale piękne miejsce.

#1. Siostra pojechała na Boże narodzenie na Islandię i wynajęła mieszkanie, taki ma widok za oknem#2. Na Islandii mają program telewizyjny "Z kamerą u Kotorsianów", na którym pokazują życie kotów w małym domku#3. Plaża z czarnym piaskiem#4. Na Islandii można wysłać list nie pisząc adresu, tylko rysując mapkę i dotrze on do celu. Jest tam wiele osiedli oddalonych od cywilizacji i bez własnego adresu#5. Na Islandii można podziwiać zorzę polarną przez 8 miesięcy w roku#6. Można tam też stanąć jednocześnie na europejskiej i półnonco amerykańskiej płycie tektonicznej#7. Jaskinia w kształcie Yody#8. Zakaz wrzucania monet do źródełNatury nie obchodzą twoje pieniądze. Kiedy wrzucasz je do wrzącej wody powoduje zanieczyszczenie i zaśmiecanie okolicy.
Jeśli chcesz komuś pomóc dając mu pieniądze, zrób to

#9. Kolejne warstwy powierzchni wulkanicznej wyspy idealnie widoczne przy wodospadzie#10. Rzeki lodowcowe#11. Czarny kościół "Heimaey Stave"#12. Krater Kerið zimą#13. Droga przez pustkowie#14. Ostatni zestaw McDonalda sprzedany na wyspie#15. Pokój hotelowy blisko natury#16. Jezioro w kraterze, które łączy się z przepływającą obok rzeką#17. Przytulna uliczka#18. Widok z publicznej toalety#19. Burza śniegowa w czasie zachodu słońca#20. Butelka wody w islandzkich liniach lotniczych przypomina górę lodową...#21. ...a oświetlenie przypomina zorzę polarną#22. Jednak jest to kraj, w którym powstała potrzeba stawiania takich znaków#23. Znak ostrzegający o robotach przedstawia pracującą kobietę#24. Trudno zgadnąć historię tego znaku#25. W mieście Akureyri tak wyglądają światła#26. Przejście dla pieszych z przymrużeniem oka#27. Niektóre śmietniki uliczne mają mały pojemnik na recycling#28. Konie z niebieskimi oczami? Tylko na Islandii#29. Na monetach zamieszczono wizerunki zwierząt morskich z okolicznych wód#30. Pracownica restauracji podlewa dach#31. Gratka dla turystów - islandzkie powietreze2

Oglądany: 29484x | Komentarzy: 14 | Okejek: 246 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało