Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

15 najdzikszych wiadomości z zeszłego tygodnia, które mogliście przegapić (2.10.17)

147 098  
412   108  
Pierwsze zdjęcie najnowszego odcinka „Najdzikszych wiadomości” zapowiada mały najazd feminizmu, ale bez obaw - nie zabraknie też prawdziwych emocji rodem z filmów sensacyjnych z chudym Seagalem, będzie też dosyć osobliwa kontynuacja jednej z historyjek podanych w poprzednim odcinku. Klikaj i bądź na bieżąco.

#1. Ukazała się najnowsza edycja kalendarza, w którym nagie modelki pozują z karpiami


To już piąta odsłona osobliwej serii, która pokazuje roznegliżowane kobiety trzymające słusznej wielkości ryby. Autor kalendarza Hendrik Pöhler zdradza, że przygotowanie edycji na rok 2018 trwało 8 tygodni, wliczając w to złowienie 8-kilogramowego karpia, z którym pozują modelki, wykonanie sesji zdjęciowej oraz przygotowanie kalendarza. Kalendarz co roku znajduje się na liście bestsellerów Amazona, a w Niemczech cieszy się zawsze największą popularnością w kategorii sportowych kalendarzy. Pöhler przekonuje, że najlepsze zdjęcie można zawsze odnaleźć na kartce z czerwcem, ponieważ to miesiąc, w którym się urodził. (źródło)

#2. Kobieta odebrała 20 tysięcy pigułek z nielegalnym środkiem przeciwbólowym zamiast maty do jogi


Jedna z mieszkanek amerykańskiego stanu Karolina Południowa znalazła na poczcie, w adresowanej do siebie przesyłce, ponad 20 tysięcy pigułek z oksykodonem, choć spodziewała się maty do jogi, którą zamówiła w Walmarcie. O swoim odkryciu kobieta natychmiast poinformowała policję, a ta zabezpieczyła narkotyki, których czarnorynkową wartość oszacowano na ponad 400 tysięcy dolarów. Policja tłumaczy, że handlarze często korzystają z usług poczty, ponieważ wysłane za jej pośrednictwem przesyłki są trudniejsze do namierzenia i kończą zazwyczaj w skrzynkach nieświadomych niczego przypadkowych ludzi. Skrzynki są obserwowane przez handlarzy i w odpowiednim momencie opróżniane. (źródło)

#3. Kalifornia obniża maksymalny wymiar kary za celowe zarażenie kogoś wirusem HIV z 8 lat do 6 miesięcy pozbawienia wolności


Gubernator Kalifornii Jerry Brown poinformował również, że zmienia się klasyfikacja popełnionego czynu i od 1 stycznia 2018 roku celowe zarażenie kogoś wirusem HIV stanie się wykroczeniem, a nie tak jak wcześniej – przestępstwem. Pomysłodawcy nowego prawa twierdzą, że stare przepisy stygmatyzowały nosicieli wirusa HIV i nie nadążały za najnowszymi osiągnięciami w medycynie, które pozwalają choremu na HIV obniżać ryzyko zainfekowania drugiej osoby do minimum, oraz stanowiły jedną z przyczyn wzrostu zakażeń. (źródło)

#4. W Meksyku odbędzie się panel dyskusyjny o feminizmie. Zaproszono samych mężczyzn, feministki oszalały ze złości


Wydarzenie organizowane przez największy w Meksyku Narodowy Uniwersytet Autonomiczny spotkało się ze zdecydowaną krytyką środowisk feministycznych. Jedna z kobiet nazwała różową ulotkę z nazwiskami 11 mężczyzn, którzy mają przemawiać podczas spotkania, „graficzną ilustracją mainsplainingu”. Feministki zaznaczają, że to dobrze, że mężczyzn zaprasza się do debaty, ale jednocześnie wskazują, że w kraju tak zdominowanym przez kult maczo warto byłoby jednak zaprosić również jakieś kobiety. (źródło)

#5. Kobieta w Arabii Saudyjskiej zginęła podczas pierwszej lekcji nauki jazdy samochodem


Kobieta uderzyła w blok betonu w mieście Dżudda nad brzegiem Morza Czerwonego niecały tydzień po ogłoszeniu przez króla Salmana, że dotychczasowe prawo zakazujące kobietom prowadzić samochody zostanie zniesione. Nowe prawo będzie obowiązywało od czerwca 2018 roku i kobieta chciała najwyraźniej rozpocząć naukę odpowiednio wcześniej. (źródło)

#6. Donald Trump rozdawał papierowe ręczniki ofiarom huraganu w Portoryko


Amerykański prezydent udał się z wizytą na zniszczone przez huragan Maria tereny, gdzie spotykał się z władzami i mieszkańcami Portoryko. Podczas spotkania w jednym z miejscowych kościołów Trump zaczął rzucać zgromadzonym Portorykańczykom opakowania ręczników papierowych z ułożonych na stole różnych zapasów i robił to ruchem koszykarza rzucającego piłką do kosza. Według relacji świadków zgromadzeni w kościele ludzie byli zachwyceni, czego nie można jednak powiedzieć o wielu mieszkańcach Stanów, którzy skrytykowali zachowanie prezydenta USA. (źródło)

#7. Tureccy archeologowie twierdzą, że odkryli grób świętego Mikołaja


Rzekome miejsce spoczynku świętego ma znajdować się w tureckim mieście Demre w południowo-zachodniej Turcji, w kościele pod wezwaniem świętego Mikołaja właśnie. Dotychczas sądzono, że szczątki biskupa z Miry spoczywają we włoskim mieście Bari, dokąd miały zostać zabrane w XI wieku przez kupców. Tureccy archeologowie twierdzą jednak, że w podziemiach kościoła w Demre, które powstało na ruinach Miry, odkryli zapieczętowany grobowiec i teraz przy pomocy odpowiedniego sprzętu spróbują go otworzyć, choć według nich to w zasadzie tylko formalność, by potwierdzić, że święty Mikołaj spoczywa w miejscu, którym niegdyś się opiekował jako biskup. (źródło)

#8. Hakerzy udowodnili, że można zdalnie uruchamiać korki analne bez wiedzy użytkownika


Osoby wychodzące z domu z różnego rodzajami inteligentnymi seks-zabawkami na (w) sobie mogą się któregoś razu mocno zdziwić, gdy zabawka ni stąd, ni zowąd uruchomi się bez wiedzy swojego użytkownika. Taka możliwość istnieje, jak wykazali w kontrolowanym teście hakerzy firmy Pen Test Partners, którym udało się włamać na działający na Bluetooth korek analny i maksymalnie podkręcić moc jego wibracji. Jak gdyby tego było mało, hakerzy wykazali, że w takiej sytuacji właściciel nie byłby w stanie sam wyłączyć korka. Cały test miał na celu pokazać, że wzrost popularności i funkcjonalności seks-zabawek niesie ze sobą poważne obawy o bezpieczeństwo. (źródło)

#9. Chłopak połknął fragment piszczącej zabawki i sam zaczął piszczeć


W sieci pojawiło się zabawne nagranie, na którym widać chłopaka w wieku ok. 10 lat, który zaczyna wydawać z siebie odgłos piszczącej zabawki przy każdej próbie mówienia. Okazało się, że chłopak połknął fragment takiej zabawki i przez to jego zachowanie zaczęło przypominać zachowanie postaci z kreskówki. Nagranie umieścił na Facebooku lekarz Santiago Gomez Zuviria, który musiał operacyjnie usunąć obcy element z ciała chłopca. W komentarzach pod filmem wiele osób nie może powstrzymać rozbawienia, jednak lekarz zaznacza, że wcale nie miał zamiaru wyśmiewać chłopca, a chciał jedynie przestrzec innych przez podobnymi pomysłami. (źródło)

Ku przestrodze:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-4940546/Ar...

#10. Rosyjskim żołnierzom grozi zakaz publikowania swoich selfie


Rosyjskie ministerstwo obrony złożyło projekt nowego prawa, zakazującego rosyjskim żołnierzom robienia i publikowania selfie w mediach społecznościowych i na blogach. Według nowego prawa zawodowi żołnierze, którzy zostaliby wysłani na misję poza granice Rosji, musieliby powstrzymać się od wrzucania do sieci zdjęć, filmów i innych materiałów, które mogłyby zdradzić pozycję rosyjskich wojsk. W przeszłości zdarzało się bowiem, że żołnierze publikowali w mediach społecznościowych zdjęcia, które niekoniecznie przypadły do gustu ich dowódcom, jak na przykład wtedy, gdy nieostrożni żołnierze wielokrotnie przez przypadek potwierdzali swój udział w walkach na wschodzie Ukrainy. (źródło)

#11. Mężczyzna został oskarżony o celowe uszkodzenie spadochronu żony, by móc kontynuować 2 romanse


Emile Cilliers, sierżant brytyjskiej armii, stanął przed sądem, ponieważ zarzuca mu się co najmniej dwie próby zabicia własnej żony. Mężczyzna miał najpierw celowo uszkodzić instalację gazową w domu obojga, a gdy nie uzyskał oczekiwanych rezultatów, namówił żonę na skok ze spadochronem. Druga próba wyszła mu dużo „lepiej”, ponieważ Victoria, fizjoterapeutka służąca niegdyś w brytyjskiej armii, spadła z wysokości prawie 1,5 kilometra i choć doznała ciężkich obrażeń, to przeżyła. Jak wykazała ekspertyza, w spadochronie kobiety brakowało kilku istotnych elementów. Oba zdarzenia powiązano, gdy okazało się, że DNA z krwi znalezionej na elementach instalacji gazowej w domu państwa Cilliers należy do Emile’a. W międzyczasie wyszło na jaw, że mężczyzna okłamał swoją kochankę Stefanie Glover, mówiąc jej, że Victoria ma romans, a jedno z ich dzieci nie jest jego. Prokurator dowiedział się też, że przy okazji Emile znajduje się w bardzo zażyłych kontaktach ze swoją byłą żoną. Mężczyzna nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. (źródło)

#12. Na organizację szwedzkiego festiwalu z zakazem wstępu dla mężczyzn zrzuciło się już ponad 3 tysiące osób


W kampanii na Kickstarterze Statement Festival osiągnął zakładane pół miliona koron. Pomysł na festiwal bez udziału mężczyzn zrodził się w głowie szwedzkiej komiczki Emmy Knyckare po festiwalu Bråvalla w Norrköping, gdzie doszło do kilkunastu aktów przemocy na tle seksualnym, w związku z czym odwołano kolejne edycje festiwalu. Po tym zdarzeniu Knyckare napisała dla żartu na Twitterze, że „fajnie byłoby zorganizować festiwal, na który mężczyźni mieliby zakaz wstępu”. Reakcja była na tyle duża, że teraz festiwal Knyckare zostanie zorganizowany, a jako termin podano lato 2018 roku. W związku z charakterem festiwalu zachodzą obawy, czy nie dojdzie do dyskryminacji niektórych grup osób, ale Knyckare twierdzi, że konsultowała się z prawnikami, którzy uspokoili ją, że nie ma powodu do niepokoju. (źródło)

#13. Tunezyjski minister zdrowia zmarł po wystartowaniu w maratonie


Slim Szakir zmarł na atak serca w szpitalu w stolicy Tunezji, Tunisie. 56-letni minister zdrowia brał udział w maratonie charytatywnym w mieście Nabul na rzecz budowy kliniki dla dzieci chorych na raka, ale po przebiegnięciu 500 metrów poczuł się źle i został odwieziony do szpitala wojskowego, gdzie zmarł po kilku godzinach. Slim Szakir został powołany na stanowisko zaledwie miesiąc wcześniej. (źródło)

#14. Policjant strzelał do trzymającego broń mężczyzny w kominiarce, bo nie wiedział, że to aktor w trakcie kręcenia filmu


Nieplanowana scena rozegrała się na ulicach miasta Crawfordsville w amerykańskim stanie Indiana. Na nagraniu z kamery umieszczonej w policyjnym mundurze widać, jak mężczyzna w kominiarce na głowie i z pistoletem w ręku wychodzi z budynku, a policjant natychmiast sięga po swoją broń i każe mu rzucić pistolet, po czym za chwilę oddaje strzał w kierunku mężczyzny. Na szczęście kula przelatuje nad głową mężczyzny, a ten natychmiast ściąga kominiarkę i usiłuje wytłumaczyć policjantowi, że to tylko prank, bro. W końcu policjant, po namowach innych osób, które również wychodzą z budynku, daje się przekonać, że to faktycznie tylko film. W wystosowanym oświadczeniu policja stwierdza, że nie została wcześniej poinformowana o tym, że w okolicy będzie kręcony film, i broni zachowania policjanta, argumentując, że aktor nie reagował na jego polecenia i dodatkowo uniósł swoją broń. (źródło)

#15. Szczodry dobrodziej przekazał instytucji charytatywnej prowadzącej bank żywności zupę w puszce przeterminowaną o 46 lat


Zardzewiała i pokryta kurzem puszka z zupą Heinz została wyprodukowana co najmniej przed rokiem 1971, o czym świadczy naklejka z ceną sprzed decymalizacji, która miała wówczas miejsce w Wielkiej Brytanii. Przedstawiciele banku tłumaczą, że czyszcząc swoje szafki lub szafki swoich zmarłych bliskich ludzie nie wiedzą, co zrobić z żywnością, która się w nich znajduje i często nie zwracają nawet uwagi na terminy ważności, przekazując tę żywność organizacjom charytatywnym. Zaledwie kilka dni wcześniej jednemu z banków żywności przekazano makaron z terminem ważności, który minął 40 lat temu. Zdjęcie z puszką zupy Heinza zostało opublikowane na Twitterze, co Heinz zauważył i skwitował następującym komentarzem: „Wow! Produkcję tej zupy przerwano 35 lat temu. Miejsce tego egzemplarza jest w muzeum, a nie w banku żywności!”

UBW uważa, że daty przydatności są dla słabych, a prawdziwy smak rodzi się z czasem. Polub fanpejdż UBW i dołącz do elity narodu o najbardziej wysmakowanych gustach.

Oglądany: 147098x | Komentarzy: 108 | Okejek: 412 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało