Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bober88
Miniaturka MTV
Powódź błyskawiczna zalewa Nowy Jork
Gwałtowne burze nawiedziły w piątek Nowy Jork. Zjawiskom towarzyszyły intensywne opady deszczu, które doprowadziły do powstania powodzi błyskawicznej. Ulice i chodniki znalazły się pod wodą. Najbardziej ucierpiała dzielnica Brooklyn.
okejki 18 · komentarze 16 · 2 godziny temu
Miniaturka MTV
Zajrzyj do poczekalni :-)
Niecodziennik Satyryczno Prowokujący. Humor ekskluzywny. Ponad 81 000 mocnych fotek, 18 000 gorących filmików i gier, setki fajnych ludzi. Uwaga! Politycznie niepoprawny, pozostawia trwałe ślady w psychice.
okejki 2 · 13 dni temu
Miniaturka MTV
MLM to sekta – zobacz, jak działają
Infiltracja Sekty Finansowej – ten film od NieWiemAleSięDowiem jest już niedostępny, bo YouTube zatwierdził roszczenie praw autorskich od sekty finansowej, ale można go obejrzeć na CDA: https://www.cda.pl/video/16128842fe Powyżej macie zaś nagranie dwóch dziewczyn, które były w sekcie finan(…)
okejki 69 · komentarze 76 · 15 dni temu
Miniaturka MTV
Ciała UFO-ków zaprezentowane podczas oficjalnego posiedzenia Kongresu Meksykańskiego
Dwa ciała przypominające istoty pozaziemskie zaprezentowano we wtorek podczas przesłuchania w meksykańskim parlamencie. Prowadzący to wydarzenie dziennikarz i ufolog Jaime Maussan przekonywał, że „nie są one częścią ziemskiej ewolucji”. Ciała miały zostać znalezione w Peru i mają rzekomo po 1000 lat.
okejki 70 · komentarze 159 · 16 dni temu
Miniaturka MTV
Kangur w polskim lesie
W wielkopolskiej Puszczy Zielonce zaobserwowano... kangura. O nietypowym gościu w polskim lesie poinformował w mediach społecznościowych Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie.
okejki 97 · komentarze 57 · 19 dni temu
Miniaturka MTV
„Nie chcę tu, k…, umierać”. Przerażające nagranie z pożaru
Policja z hrabstwa Spokane w Waszyngtonie opublikowała filmik pokazujący, jak wygląda ewakuacja z obszaru, gdzie szaleją pożary. Na nagraniu z kamery osobistej zastępcy szeryfa Brittana Morgana widać, jak mundurowy przejeżdża pośród palących się drzew i namawia lokalnych mieszkańców do ewakuacji.
okejki 93 · komentarze 34 · 24 dni temu
Miniaturka MTV
14-letnia Anita Włodarczyk, zanim zaczęła rzucać młotem
Zanim Anita Włodarczyk została mistrzynią w rzucie młotem, uprawiała w rodzinnym Rawiczu speedrower. Dyscyplina do dziś niszowa, kojarzona jako „żużel na rowerach”, skupiająca się głównie na rywalizacji panów. W 1999 roku jako element promocji tego sportu rozegrano w Polsce Mistrzostwa Świata. Prócz najważniejszych kategorii, tj. Open, Junior oraz zawodów drużynowych, odbył się(…)
okejki 11 · komentarze 4 · 25 dni temu
Miniaturka MTV
Katar w miniaturze
Katar to mały kraj na Bliskim Wschodzie, który zyskał dużą międzynarodową uwagę dzięki organizacji Mistrzostw Świata FIFA w 2022 roku. Autor kanału „Little Big World” został zaproszony przez Visit Qatar do zbadania, co Katar ma do zaoferowania poza piłką nożną. Po dwóch niesamowitych i bardzo gorących tygodniach kręcenia skondensował godziny materiału filmowego w niecałe 3 (…)
okejki 52 · komentarze 43 · 27 dni temu
Miniaturka MTV
Mali Chińczycy tak szybko się uczą
Grę aktorską ma już opanowaną. Teraz mogą nagrywać więcej skeczów i monetyzować na ichniejszym jutubie.
okejki 17 · komentarze 5 · 29 dni temu
Miniaturka MTV
Profesjonalista w rzucaniu piłeczkami do kubków
Pomyślicie może, że to jakiś lebiega, ale wiecie, jak trudno trafić w krawędź takiego kubka?
okejki 236 · komentarze 28 · 29 dni temu