Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bober88
Miniaturka MTV
Naelektryzowana pustynia
Film został nakręcony na Pustyni Kumtag w hrabstwie Shanshan w Regionie Autonomicznym Xinjiang Uygur.Nieoczekiwane zjawisko zaskoczyło pana Zhao oraz grupę turystów, którymi kierował. Gdy dotarli na szczyt wydmy, aby trochę się zrelaksować i odkrywać okolicę, wszyscy byli zdumieni, gdy ich włosy i owłosienie ciała stanęły dęba, wydając trzaskający dźwięk.
okejki 12 · komentarze 6 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Skandal na Air Show 2023. Organizatorzy narazili życie tysięcy uczestników
Organizator ustalił limit wnoszonej wody na 0,5 litra na osobę. Miała być ogólnodostępna na terenie pokazów. I rzeczywiście była. Widzicie na filmie ile trzeba było się na nią nastać. Efektem tego były liczne omdlenia, płacz dzieci i zdenerwowani ludzie, którzy nie dość, że nie mogli się napić w 30-stopniowym upale to nawet umyć rąk po skorzystaniu z toalety. Dopiero ok. 18 wojsko (…)
okejki 170 · komentarze 181 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Pierwsze nagranie Jewgienija Prigożyna z piekła
Oto co powiedział były już przywódca Wagnerowców prosto z piekła: „Pracujemy. Temperatura +50. Wszystko jak lubimy. Grupa Wagnera prowadzi działania zwiadowczo poszukiwawcze. Czynimy Rosję jeszcze większą”.
okejki 94 · komentarze 87 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
10 najbardziej „przypadkowych przechodniów” w TVP
TVP słynie z wielu rzeczy. Jedną z nich są tzw. „przypadkowi przechodnie”. Uczestnicy sond ulicznych czy reportaży, którzy wydawałoby się, że dziennikarzom TVP spadli wręcz z nieba. W dzisiejszym odcinku zapraszamy was na zestawienie 10 najbardziej przypadkowych przechodniów w Telewizji Polskiej.
okejki 294 · komentarze 36 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Śpiew gardłowy w trance
Ummet Ozcan to holenderski DJ i producent muzyczny pochodzenia tureckiego. Uwielbia tworzyć muzykę trance i jest fanem... śpiewu gardłowego. Czy da się to połączyć? Jeszcze jak!
okejki 18 · komentarze 6 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Cudem uniknęła śmierci. Zobacz przerażające nagranie
Kierująca osobowym mitsubishi nie miała szans na żadną reakcję, gdy przez przednią szybę jej samochodu wpadł kilkukilogramowy, stalowy element, który oderwał się z naczepy przejeżdżającej obok ciężarówki. Przedmiot przeleciał tuż obok głowy kobiety, demolując auto. Tylko cudem uniknęła ona śmierci.
okejki 177 · komentarze 51 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Black Hawk szalał nad ludźmi i przeciął linię energetyczną podczas pikniku
Wypadek podczas pikniku z okazji 103. rocznicy bitwy pod Sarnową Górą koło Ciechanowa (Mazowieckie). Jak informuje mazowiecka straż pożarna, startujący śmigłowiec Black Hawk zawadził o linię energetyczną.
okejki 139 · komentarze 105 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Sebixy z Karyną uciekają po wypadku
Pod takim tytułem można znaleźć ten film w sieci, ale tak naprawdę niewiele z niego wiadomo. Oprócz tego, że ktoś biegnie i widać przewrócony samochód.Czyżby narkotyki/alkohol? Czy ktoś ich rozpoznaje? Dachowanie samochodu w miejscowości Bańska Niżna, kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia.
okejki 108 · komentarze 84 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Najcieplejszy lipiec w historii pomiarów
Filmik od NASA, który pokazuje, jak zmieniała się średnia globalna temperatura w ciągu ostatnich 150 lat. Lipiec 2023 r. był najgorętszym miesiącem w historii, zgodnie z ich globalną analizą temperatury. Ogólnie rzecz biorąc, lipiec był o 0,24°C cieplejszy niż jakikolwiek inny lipiec w historii. i jest to prawdopodobnie spowodowane działalnością człowieka.
okejki 110 · komentarze 150 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Tomasz Czajka, czyli bohater „imprezy informatyków” w długim wywiadzie
Tomasz Czajka – polski programista, wielokrotny zwycięzca zawodów informatycznych, mistrz świata w programowaniu zespołowym 2003, były pracownik SpaceX, a wcześniej firmy Google.
okejki 90 · komentarze 18 · 3 miesiące temu