…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Payey
Miniaturka MTV
Piękny gol zza połowy. Kandydat na bramkę roku
Conor McDermott, grający aktualnie w irlandzkim Cliftonville, zdobył w ostatnim meczu swojej drużyny bramkę. Zapewne przeszłaby bez echa, gdyby nie fakt, że strzelił ją... z własnej połowy.
okejki 29 · 2 947x · komentarze 8 · 4 lat temu
Rasistowski skandal na Ukrainie. Piłkarz zalał się łzami.
Rasistowski skandal na Ukrainie. Zawodnik wyrzucony z boiska za gest wobec obrażających go kibiców W 74. minucie meczu Taison ścigał się z przeciwnikiem, jednak nie dał rady wygrać pojedynku biegowego, przy okazji faulując rywala. W momencie, gdy sędzia odgwizdał przewinienie, a Brazylijczyk nie zgadzał się z jego decyzją, z sektora kibiców Dynama zaczęły dobiegać odgłosy udawan(…)
okejki 1 · 4 lat temu
Niebywałe. Puścił dwa gole zza połowy w ciągu 90 sekund!
Coś niesamowitego! W meczu drugiej ligi japońskiej Yamagata ograła 3:0 Ehime, którego bramkarz stracił dwie bramki w ciągu 90 sekund. Oba strzały padły zza połowy!
4 lat temu
Najwyższe zwycięstwa w czołowych europejskich ligach
⚽ Ostatnio w europejskich rozhrywkach padały wysokie wyniki więc jest dobra okazja by przedstawić najwyższe zwycięstwa w czołowych europejskich ligach ⚽ Bierzemy pod uwage tylko mecze w XXI w. Czyli od 2000 roku. Byc może kiedyś zrobimy zestawienie z calej historii pilki jednak ciężko porównywać wyniki z rozgrywek z np. czasów przedwojennych. ⚽ Jesli w danej lidze najwyższy wyn(…)
4 lat temu
Skandaliczny gest Zlatana Ibrahimovicia
⚽ Zlatan Ibrahimović zakonczyl sezon MLS w skandaliczny sposób. ⚽ W meczu zdobył gola i asystę ale nie to po tym spotkaniu zostanie w pamięci kibiców
4 lat temu
okejki 2 · 4 lat temu
⚽ TOP10 Najdroższych młodzieżowców ekstraklasy
Oni mogą być przyszłością polskiej kadry. Zestawienie najdroższych talentów ekstraklasy.
4 lat temu
⚽ Strajk piłkarzy w Meksyku. Pozwolili rywalom strzelać gole.
⚽ W lidze Meksykańskiej piłkarze Veracruz zastrajkowali w nietypowy sposób.
Gol Polaka w Anglii głową... zza połowy!
Duża w tym zasługa jakiegoś bramkarza, ale wyczyn jest wyczyn, a że dokonał go Polak, to pochwalamy i doceniamy!