…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Payey
Miniaturka MTV
Zawalił się stadion. Sceny jak z filmu katastroficznego.
W Petersburgu zawalił się stadion, na którym miały się odbywać mistrzostwa świata w hokeju na lodzie w 2023 roku. Jeden z robotników zginął , a moment katastrofy nagrał dron. Do katastrofy doszło w piątek w ciągu dnia. Przy remoncie Kompleksu Sportowo-Koncertowego w Petersburgu pracowało wtedy czterech robotników. Mężczyźni zajmowali się przecinaniem metalowych wsporników, gdy nag(…)
okejki 7 · 4 lat temu
Piękny gest fair play. Nie strzelił na bramkę
Piękny gest fair play w hiszpańskiej lidze futsalu. W meczu Zaragoza - Cartagena zawodnik gości Solano, mając przed sobą niemal pustą bramkę i szansę na podwyższenie wyniku na 3-0, widząc kontuzjowanego przeciwnika wykopał piłkę za linię.
okejki 37 · 4 386x · komentarze 9 · 4 lat temu
Akcja sezonu?! Dybala i Higuain rozpracowali obronę Udinese
W meczu Pucharu Włoch Juventus Turyn - Udinese Calcio (4-0) piękną akcję zakończoną bramką zaprezentował duet Paulo Dybala - Gonzalo Higuain.
okejki 242 · 26 158x · komentarze 45 · 4 lat temu
Fantastyczny gol w ostatniej akcji meczu
W meczu FA Trophy pomiędzy Noots County a Dagenham&Red w ostatniej akcji meczu fantastyczną bramkę zdobył zawodnik gospodarzy Michael Doyle.
okejki 265 · 28 829x · komentarze 62 · 4 lat temu
Nigdy nie świętuj zbyt wcześnie
Nagranie z tzw. "sunday league", czyli z niższych rozgrywek, pokazujące, że nie należy świętować zbyt wcześnie. A bramkarz przeszedł drogę od fajtłapy do bohatera.
okejki 240 · 23 410x · komentarze 12 · 4 lat temu
Piotr Żyła gra na gitarze. Reakcja Horngachera
Piotr Żyła w wolnym czasie podczas TCS prezentuje swoje umiejętności w grze na gitarze. Zobacz reakcję Stefana Horngachera.
okejki 3 · 4 lat temu
Jak Oni mieszkają? Domy Polskich sportowców
Zobacz jak mieszkają lub mieszkali obecni i byli sportowcy.
okejki 1 · 4 lat temu
Pszczoły zaatakowały piłkarzy
W meczu 3. rundy Pucharu Tanzanii spotkały się drużyny Young Africans i Iringa United. Wygrała ta pierwsza 4:0, ale mecz był przerwany na ponad osiem minut. Powód? Atak pszczół.
Co za zagranie Szczęsnego. Kopnął do kosza!
Wojciech Szczęsny lubi zaskakiwać niekonwencjonalnymi zagraniami. Tym razem na treningu Juventusu trafił piłką kopiąc do kosza!