Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Mio
Miniaturka MTV
Ozzy Man Reviews: Oprah's BIG Interview
Here's me in-depth recap on Oprah Winno's massive interview with Harry and Meghan. Super glad I can provide this service for you legends. WHACK the Like button. Also, I'm back on Cameo for a short while: https://www.cameo.com/ozzymanreviews (741 022x oglądano na YT)
rok temu
Miniaturka MTV
Makłowicz robi dźwięk z Netflixa
Tudummmmmmm...
okejki 354 · komentarze 43 · rok temu
Miniaturka MTV
Mama-żołnierz zaskakuje córkę po siedmiu miesiącach nieobecności
Cherie Thompson wróciła kilka dni wcześniej z treningów w Texasie, czym zaskoczyła swoją córkę, Nevaeh, która akurat nagrywała jakiś wywiad w szkolnej klasie.
okejki 31 · komentarze 19 · rok temu
Miniaturka MTV
Zagrania w ping-pongu, których nie sposób odebrać
Jeden z naszych ulubionych kanałów na YouTube pochwalił się kompilacją najlepszych zagrań w tenisie stołowym w 2020 roku.
okejki 253 · komentarze 40 · rok temu
Miniaturka MTV
Nowatorski sposób skakania wzwyż - fosbury flop
Richard Douglas „Dick” Fosbury to amerykański skoczek wzwyż, który zapoczątkował styl skakania zwany flopem. Styl ten polega na wygięciu ciała do tyłu i przeskoczeniu poprzeczki w taki sposób, że znajduje się ona za plecami zawodnika. W 1968, stosując wynalezioną przez siebie technikę, zdobył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Meksyku. Jednocześnie wynikiem 2,24 m ustanowi(…)
okejki 279 · komentarze 37 · rok temu
Miniaturka MTV
Kiedy masz tablice z nie tego miasta ... #255 Wasze Filmy
Waśką uliczka, ktoś zawsze musi ustąpić. Ale gdy masz tablice z nie tego miasta to ty jeździj po chodniku, cofaj ... Najciekawsze. Pani także posiada tablice z innego powiatu. 10.06.2019 Wilczyce ok. Wrocławia https://goo.gl/maps/PH26dsebUz7ibGG29 (369 895x oglądano na YT)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
9/11: As Events Unfold
The events of 9/11 as they unfolded through actual audio of First Responders, Air Traffic Controllers, Dispatch Personnel, Airline Employees, Pilots, Citizens, Pilots, and Terrorists. Connect with TSA on Social Media: • Follow TSA on Twitter: https://twitter.com/TSA • Like TSA on Facebook: https://www.facebook.com/TSA • Follow TSA on Instagram: https://www.instagram.com/TSA (…)
okejki 7 · rok temu
Miniaturka MTV
Wypadek na DK92 - czołówka Forda i Porsche #580 Wasze Filmy
"Kierujący fordem 100m wcześniej włączył się normalnie do ruchu ze stacji paliw. Następnie bez powodu zjechał na jadące z naprzeciwka porsche. Z przodu nikt nie hamował. Prędkość ok. 75km/h" Dwie osoby zostały ranne. 03.03.2021 DK92 Tarnowo Podgórne (123 504x oglądano na YT)
okejki 6 · rok temu
Miniaturka MTV
Nieoznakowany rowerzysta i reakcja kierowcy
"Dnia 27.02.21 miała miejsce nieprzyjemna sytuacja. Mianowicie w ostatniej chwili zauważyłem i zareagowałem wyminięciem rowerzysty, który jechał totalnie bez świateł. Mimo iż żona bardzo prosiła, żebym się nie zatrzymywał (wie że działam impulsywnie i łatwo o sprzeczkę), ja zrobiłem po swojemu. Chciałem uświadomić delikwenta jak bardzo stwarza zagrożenie na drodze. Niestety emocje (…)
okejki 187 · komentarze 107 · rok temu
Miniaturka MTV
Piękne miejsca ze starych pocztówek - jak dziś wyglądają?
Przepis był z pozoru prostu - zdobyć jak najwięcej pocztówek z lat 60. i wybrać się w to samo miejsce po niemal sześćdziesięciu latach - robi wrażenie!
okejki 29 · komentarze 13 · rok temu