Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Mio
Miniaturka MTV
Jak działa fabryka frytek? - Fabryki w Polsce
Proces produkcji frytek zobaczymy na przykładzie Farm Frites w Lęborku, gdzie produkowane są m.in. frytki dla sieci McDonald’s. Firma zajmuje się przetwórstwem ziemniaków. Produkcja w fabryce odbywa się na 3 liniach. Wytwarzane są tu frytki mrożone, placki ziemniaczane mrożone oraz płatki ziemniaczane, z których produkuje się czipsy. Na samej linii do frytek w ciągu godziny produku(…)
okejki 15 · komentarze 13 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
"Negocjowaliśmy z trzema teamami". Daniel Obajtek o umowie Roberta Kubicy z Alfą Romeo
Robert Kubica od przyszłego sezonu będzie kierowcą rozwojowym zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. Polski koncern został sponsorem tytularnym szwajcarskiej ekipy. Prezes Orlenu, Daniel Obajtek, opowiedział w rozmowie z Janem Piaseckim o zapisach umowy, planach współpracy z teamem oraz o... własnym zespole w Formule 1. – Poprzez akademię Alfy będą szkoleni nasi sportowcy, byśmy mogli ki(…)
okejki 4 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Sven Hannawald: czułem się jak wróg publiczny w Polsce
Rywalizacja Adama Małysza ze Svenem Hannawaldem na przełomie XX i XXI wieku elektryzowała polskich kibiców skoków narciarskich. – Przekonałem się na własnej skórze, jak bardzo wasi fani stoją za swoim sportowcem. Zawsze. Oni po prostu są z nim w jednej drużynie – mówi drużynowy złoty medalista igrzysk olimpijskich w Salt Lake City. Sebastian Parfjanowicz porozmawiał z niemieckim by(…)
okejki 11 · komentarze 10 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Jak powstaje Prince Polo? - Fabryki w Polsce
Prince Polo to wafelek, na którym wychowały się pokolenia Polaków. Niezmienną popularnością od lat 50-tych cieszy się także na Islandii, gdzie początkowo był wysyłany w ramach wymiany handlowej za islandzkie śledzie. Żeby zobaczyć jak jest produkowany wafel Prince Polo udaliśmy się do Cieszyna. To tutaj w zakładzie Olza, obecnie należącym do Mondelez International, powstała jego(…)
okejki 6 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
TWA Hotel at JFK - world's Coolest and Funkiest airport hotel!
Co robisz ze starym budynkiem lotniska, który jest po prostu zbyt seksowny, aby go zburzyć? Zmieniasz go w najfajniejszy i najśmieszniejszy hotel w okolicy! Zbudowane w 1962 r. Centrum Lotów TWA było używane jako terminal lotniska do 2001 r. ... w 2019 r. Zostało ponownie otwarte jako TWA Hotel JFK i jest bez wątpienia najfajniejszym hotelem, w jakim się zatrzymałem. Tak, są bar(…)
okejki 2 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Historia polskich sponsorów w Formule 1!
Od baneru wódki w Monako, po wielki koncern naftowy na bolidach jednego z zespołów. Przyglądamy się wszystkim (o których wiemy) polskim markom (oraz jednej związanej z Polską), które przez lata sponsorowały zespoły, kierowców, wyścigi czy po prostu reklamowały się w ich trakcie.
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Jak działa laser Kimla? - Fabryki w Polsce
Światłowodowe wycinarki laserowe typu fiber stały się w ostatnich latach motorem napędowym światowej produkcji elementów z blach. Współczesne wycinarki laserowe pozwalają na uzyskiwanie bardzo dużych wydajności cięcia przy zachowaniu możliwości wycinania pojedynczych detali oraz małych i dużych serii bez konieczności inwestowania w drogie oprzyrządowanie.
okejki 222 · komentarze 34 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Funniest/Longest questions EVER in Formula 1?
Don't forget to hit that like button, and please subscribe if you didn't already do so! Also hit the notification bell to never mis a new video from me! Thanks for watching! I see you in the next video! Byebye! (188 856x oglądano na YT)
2 lata temu
Miniaturka MTV
Przygotowanie największego wyścigowego przedstawienia na świecie - DHL i F1
As the curtain closes on the 2019 season, take a peek at the ingenuity and precision that has been required to move Formula 1 around the world with DHL. For more F1® videos, visit http://www.Formula1.com Like F1® on Facebook: https://www.facebook.com/Formula1/ Follow F1® on Twitter: http://www.twitter.com/F1 Follow F1® on Instagram: http://www.instagram.com/F1 #F1 (3(…)
2 lata temu
Miniaturka MTV
IAA 1981 - Mercedes 500 SEC | BMW 735i | Porsche 944 | Toyota Celica Supra GT
Auto '81: 49. Internationale Automobilausstellung in Frankfurt am Main - Eine Sendung des Hessischen Rundfunk mit Barbara Tietze-Siehl und Dieter Möller 1:25 Opel Ascona 3:40 Opel Ascona Cabriolet 4:15 BMW 735i 7:37 Mercedes 380 SEC und Mercedes 500 SEC 10:17 VW Polo 12:22 VW Santana und VW Passat 13:45 Ford Granada 82 / Ford Granada 2.8 L Injection 16:00 Ford Fiesta XR 2 (…)
okejki 1 · 2 lata temu