Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Kosciarz
Miniaturka MTV
Sztuczka z chodzącą papierośnicą
Ten czarodziej z Rostowa bardzo dobrze zna się na swojej pracy i wie, jak zaskoczyć doświadczoną publiczność nawet najprostszymi sztuczkami.
okejki 290 · komentarze 66 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
14 pranków dla pary na Walentynki
Przygotowanie kawałów w Dniu Zakochanych – to podwójna przyjemność! Co może być lepszego niż prank, zrobiony z miłością? Obejrzyj to wideo i rób kawały swoim ukochanym za pomocą "serdecznych" pranków.
3 lata temu
Miniaturka MTV
Kierowca ratuje dziewczynę przed sforą psów
Kierowca z Nowokuźniecka zbliżając się do centrum handlowego Planet (od Belayochny Deadlock Street), zobaczył stado psów rzucających się na uczennicę. Na szczęście nie olał sprawy i zawrócił.
okejki 4 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Przechwycona rozmowa Bartłomieja M. z Antonim Macierewiczem
Przypomnijmy, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomiej M. został zatrzymany w poniedziałek rano przez funkcjonariuszy CBA. Funkcjonariusze zatrzymali także byłego posła PiS Mariusza Antoniego K. Zatrzymani podejrzani są m.in. o powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści materialnych. Sprawa dotyczy okresu, kiedy szefem resortu obrony był Antoni Macierewicz.
okejki 90 · komentarze 44 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Eksperymente społeczne, które poszły nie tak
Na YouTube można znaleźć wiele pranków czy eksperymentów społecznych. Okazuje się, że nie zawsze idzie wszystko po myśli autorów.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Podróż w czasie jest możliwa!
Jest to niesamowita historia Rudolpha Fentza, który prawdopodobnie przeniósł się w czasie. Zobacz film aby usłyszeć tą niesamowitą historię!
4 lat temu
Miniaturka MTV
Zadyma przed więzieniem
Przed Zakładem Karnym w Cieszynie w 2016 roku grupa chuliganów zakłóciła porządek. Sprawcy żądali wypuszczenia swojego kolegi z więzienia i obrzucili butelkami bramę wjazdową. Niezbędna okazała się interwencja policyjna. Niecodzienne zdarzenie było scenariuszem ćwiczeń Policji i Służby Więziennej.
okejki 6 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Pizza z patelni za 1,75 zł
No to studenci się rzucą na ten przepis jak na tapczan w niedzielę. Podobno jeden student dostał od ojca 50 zł na otwarcie własnej pizzerii.
okejki 220 · komentarze 107 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Lekcja o seksie
Czy znaleziona w szkolnej toalecie prezerwatywa odmieni losy jednego z uczniów liceum? Sami się przekonajcie. Film powstał we współpracy z Netflix.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Czy zamrożenie ciała może zapewnić wieczne życie człowiekowi?
Nauka nie stoi w miejscu i aktywnie angażuje się w przedłużanie życia. Ponieważ eliksir wiecznej młodości nie został znaleziony do tej pory, niektórzy ludzie widzą wyjście z krioniki (zamrażanie ciała).
4 lat temu